Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποδοπατημα στο λαιμο....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος koke, στις 19 Μαϊου 2008.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Με την σωστη τεχνικη και γυμνο ποδι ειναι εξοχως ερεθιστικο.
     
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Very nice, very nice indeed...
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    +1

    φαντάζομε είναι κάτι ανάμεσα από ποδολαγνεία και breath/control ...

    το έχω υποστεί και ήταν εξαιρετικά ηδονιστικό ...

    ναι θέλει προσοχή ,καλλίτερα να είναι καθιστός αυτός που χρησημοποιεί το ποδί γιατί αν στέκετε στο ένα πόδι θα συμφωνήσω με την female ,ότι παίρνει ρίσκο τότε...

    αυτά  

    υ.γ. όντως ακριβολογώντας είναι κάτι σκληρό το ποδοπάτημα ,αλλά ας σοβαρευτούμε και ας κατανοήσουμε τι θέλει να πει ο γραφών δεν είναι τόσο δύσκολο ,εκτός και αν δεν αντέχετε να πείτε κάτι ....
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αρα....εχει να κανει με την asphyxifilia!
     
  5. extreme32

    extreme32 Regular Member

    εμενα η αποψη μου ειναι οτι μετα απο ενα μηνα που περασε , κατι θα επρεπε να σχολιασει για τις απαντησεις σας ο νηματοθετης.
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    Αν δεν μιλάει για φαντασίωση ο νηματοθέτης, αλλά προσπαθεί να βρει μία βιώσιμη φόρμουλα γι αυτό που του αρέσει, φρονώ πως ασφαλώς θα μπορούσε να συμβεί αυτό που αναφέρει και δείχνει ο capeaway.

    Στον παρακάτω σύνδεσμο, έχω γράψει στο παρελθόν επιγραμματικά κάποιες πληροφορίες που μπορούν να χρησιμεύσουν στο ασφαλές trampling ακόμη και από αρχάριες κυρίες, και που έδωσαν έναυσμα για μία εκτενή ανάλυση του θέματος από τον trampledgr (βλ. παρ. 7).
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=5021&highlight=trampling&page=3

    Από αισθητικής πλευράς, εγκρίνω το θέμα του νήματος απόλυτα.  
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Κι εγω το εγκρίνω, αρκει να μην πατανε στου κουτρουλη..... Στα ορια της ακινητοποιησης ειναι ομορφο. Αν και το εχω δει σε ταινια (συμπτωματικα φυσικα, εγω δεν βλεπω ποτε τετοιες ταινιες και τωρα που το σκεφτομαι μπορει να μην την ειδα κιολας με τα δυο ματια) που το κανανε κατι βλαμμενες βραζιλιανες σε ενα τυπο, αλλα εντελως αγαρμπα. με το ενα ποδι τον πατουσε στο στερνο με το αλλο στο λαιμο, χωρις να μπορει να κρατησει ετσι τη σωστη ισορροπια. το στερνο δεν ειναι ουτε πατωμα ουτε σκαμπο για να σε κρατησει σταθερα. ειναι οι ιδιες που βαρανε κλωτσια στ αρχιδια του σκλαβου λες και πανε να βαλουν γκολ. χωρις να σκεφτουν οτι αυτο που χρησιμοποιουν , μπορει να χαλασει με τις μαλακιες.

    και εψαξα να βρω καμια προταση , λεξη, κουβεντα του νηματοθετη σε παλιοτερο ποστ και δεν υπαρχει καμια? ουτε οι πρωτες οι βασικες που χρειαζονται για να παρει μπρος? τις εσβησε και αφισε μονο αυτη? και οκ. τις εσβησε. Δεν εχει να πει τιποτα? χθες παλι μεσα ηταν. μπαινει βλεπει και δεν λεει τιποτα? με συγχωρειτε αλλα δεν μπορω. δεν το δεχομαι βρε παιδι μου. ειμαι περιεργος. ΜΙΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ. πες κατιιιιιιιι. πες μας τι εννοεις με το πατημα του λαιμου και μη μας αφηνεις απλα να φανταζομαστε.
     
    Last edited: 27 Ιουνίου 2008
  8. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    οταν λεμε λαιμο... για ποιο κεφαλι εννοουμε?
     
  9. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Καποτε το trampling το θεωρουσα extreme. Τωρα που το εχω κανει μερικες φορες, οχι μονο το απολαμβανω, αλλα και ξερω πια οτι με τη σωστη τεχνικη ειναι ασφαλες. Οπως οι περισσοτερες bdsm τεχνικες. Φαινονται τρομακτικες, αλλα με τη σωστη εφαρμογη, δεν υπαρχει ζημια, μονο ηδονη. Και για τους δυο.  
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member


    φανταζεσαι ομως να θεωρουσες τον extreme(32) trampling(32)?
     
  11. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    μερικες φορες δεν μπορεις να παρεις ανασα ουτε να μηλησης αλα ειναι πολυ ερεθιστικο και μ'αρεση
     
  12. blackrose

    blackrose Guest

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    Μ' αρέσει να τον πατάω στον λαιμό τον σκλάβο μου..ίσα που να αναπνέει άνετα βέβαια απλά να νιώσει τη πίεση.. μη μου πάθει κ τίποτα!ποιόν θα βασανίζω και θα διατάζω μετά!!!