Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποδοπατημα στο λαιμο....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος koke, στις 19 Μαϊου 2008.

  1. Animator

    Animator Regular Member

    Συμφωνω με τον αποπανω.  
    H καρωτιδα btw θελει καπου στα 4,5-6 κιλα (αναλογα το ατομο) στοχευμενη πιεση για να σπασει. Ενω με κεφαλοκλειδωμα στα περιπου 15 κιλα λιποθυμαει το ατομο και στα 20-25 πεθαινει. Ενας σχετικα (οχι τρομερα δηλαδη) γυμνασμενος ανθρωπος ασκει καπου στα 40-50 κιλα πιεσης.
    Αν θελετε να πετυχετε λιποθυμια χωρις να διακινδυνευετε τοσο τον λαιμο μπορειτε να κανετε μια λαβη απο ζιου ζιτσου (η judo δεν ειμαι σιγουρος) οπου εκανες κεφαλοκλειδωμα πιανωντας ομως και το χερι του θυματος σφιγγωντας το διπλα στο κεφαλι περιπου οπως εδω:
      αν και υπαρχουν σιγουρα πιο ηπιοι τροποι για αυξηση της επινεφρινης/σεροτονινης απο την στερηση οξυγονου και τον πιθανο τραυματισμο λαιμου/αυχενα.
    Απλα τ'αναφερω ενημερωτικα.  
     
  2. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    βλεπω οτι τελικα υπαρχει πολλη θεωρια και ατολμια οχι πραξη να γινουν τα πραματα ενδιαφεροντα.ειχε δικιο ο φιλος που ειπε οτι οι αγγλιδες δεν φοβουνται να δοκιμασουν τα παντα για να σε ικανοποιησουν.εδω οι δικες μας ειναι μονο λογια λογια.....
     
  3. broken mind

    broken mind New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    προυποθεση το καθαρο ποδι!! απαλο ποδοπατημα(οσο αυτο ειναι εφικτο)και ταυτοχρονη προσπαθεια να του/της γλυψεις τα δαχτυλα του ποδιου και να μη σ αφηνει!!
     
  4. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    Έτσι μπράβο!
    Αμοιβαία ευχαρίστηση!!
     
  5. quantize

    quantize New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    να το δοκιμασεις ειναι πολυ ωραιο απλως θελει προσοχη!!
     
  6. jusper

    jusper New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    γινεται και με γοβα στιλετο ειδικα οταν την καθοδηγεις πως να το κανει
     
  7. vassgeo

    vassgeo New Member

    Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    Θέλει πολύ προσοχή γιατί μπορεί να γίνει οδυνηρό.Πάντως απαλά είναι διεγερτικό....
     
  8. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    εγω trampling και τα τακουνια οσο πιο βαθια γινεται πες μου ποτε.
     
  9. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

     

    Μισό λεπτό να βάλω τα τακούνια μου κι έρχομαι... 
     
    Last edited: 14 Ιουνίου 2010
  10. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    Και είναι από ενισχυμένο σκυρόδεμα! 
     
  11. humancarpet

    humancarpet New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    αληθεια ? ποτε κουκλα μου αν και λιγο χοντρουλα θα σε καταφερω, η ζηλια και η κακια δεν πεθαινουν τελευταιες οποτε εχω ακομα ελπιδα.
    φιλακια Billy

    ---------- Post added at 08:30 ---------- Previous post was at 08:28 ----------

    ολα τα αντεχω αλλιμονο σε αυτους που το παιζουν απλος καποιοι χωρις να ειναι τιποτα.
    Κριμα.
    φιλακια Billy
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ποδοπατημα στο λαιμο....

    χαχαχαχα, εε ρίξε και κάτι πάνω σου εχει ψυχρούλα