Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος nickgreek2, στις 29 Νοεμβρίου 2008.

  1. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    δεν ξερω εαν εχει ξανασυζητηθει το θεμα αυτο
    σιγουρα σε πολλα thread υπαρχουν αποψεις απο αφεντρες για το τι πραγματικα θελουν και τους αρεσει να κανουν...
    τι ειναι αυτο που αρεσει σε καθε μια περισοτερο ,διοτι φανταζομαι πως και εδω θα υπαρχουν πολλες διαφορετικες προτιμησεις.
    τι ειναι αυτο που δεν τους αρεσει ?
    παντα ειχα μια τετοια απορεια ,πως ειναι το ιδανικο σαδομαζοχιστικο σεχ για αυτες ????
    απο που να ξεκιναει και που να τελειωνει?
    ποιες οι φανατσιωσεις τους ?
     
  2. annpep

    annpep New Member

    πολυ ξυλο.. εξευτελισμος.. μαστιγωμα μεχρι να ματωσει και να τον παιρνει μαζι με αλλες..
     
  3. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    δεν νομιζω πως θα μπορουσες να απαντησεις σε αυτο το ερωτημα γιατι δεν εισαι μια αφεντρα annpep
    πως ειναι δυνατον να γνωριζεις ?
    μαλον τι θα ηθελες εσυ να σου κανουν λες?
     
  4. hugger

    hugger Regular Member

    Να τις λενε οτι ειναι οι καλυτερες και οι ομορφοτερες παντως θα πρεπει να ειναι στις πρωτες θεσεις των προτιμησεων τους, και βεβαια οχι κοιτωντας τους στα ματια σε ενα ρομαντικο δειπνο  .
     
  5. annpep

    annpep New Member

    κακως το νομιζεις γιατι εχω περασει απο αυτο το σταδιο οποτε ξερω ακριβως τι θελει ενας σκλαβος..

    οσο για το τι θα ηθελα να μου κανουνε.. θα ηθελα να βρεθει καποιος ικανος να καταφερει να μου κανουμε τα οσα εχω κανει σε σκλαβους... πραγμα απιθανο αλλα κανεις δεν ξερει...
     
    Last edited: 2 Δεκεμβρίου 2008
  6. nickgreek2

    nickgreek2 New Member

    δεν βλεπω ανταποκριση απο αφεντρες παντως
    που να ξερω πως εχεις και τετοιες τασεις annpep?
    εσυ σαν αφεντρα τι σου αρεσε ?
     
  7. gk1977

    gk1977 New Member

    να υποτακσουν στη πραγματικοτητα εναν ανδρα
    πιστεθω οτι οταν το καταφερνουν εχουν ατελειςτουσ οργασμουσ
     
  8. Λοιπόν , τι λέτε επι του αρχικου ερωτηματος  
     
  9. Κανεις; Οτι εχετε ευχαριστηση...
    Φαλλοκρατες κανεις δεν ασχολειτε με τι καβλωνουν οι αφεντρες; Ειμαστε bdsm φορουμ
     
  10. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Συχνά ό,τι αρέσει και στους υποτακτικούς, αλλά ανάποδα   Ξέρεις, αντί για κάτω πάνω, αντί για μπρος πίσω, αντί για σήκω κάτσε, αντί για κάτσε σήκω, αντί για περπάτημα σύρσιμο, να είναι στην άλλη άκρη του μαστιγίου, το χέρι πίσω από τα μανταλάκια, τυλιχτές και όχι τυλιγόμενες, κλειδοκράτορες αντί για χειροπεδοφόροι, τα βασικά βρε παιδί μου  
     
  11. Re: Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Είναι δηλαδή οι υποτακτικοί άντρες το άλλο σας μισό αγαπητή happyhellcat;
    Συγκινητικό , κοντεύω να δακρύσω ακόμα κι εγώ. Πάντως αυτές οι τυλιχτές και οι τυλιγόμενες , που γράψατε ,μου άνοιξαν την όρεξη και αν τα καταφέρνετε καλά σ αυτές προτείνω να με καλέσετε για δίπλες και το κυριαρχικό σας χέρι να είναι πίσω ,όχι από τα μανταλάκια, αλλά από τα σπανακοπιτάκια! Τι Session storie Θεέ μου!!!!!!
     
  12. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: ποιες οι πραγματικα αληθινες προτιμησεις των αφεντρων??

    Από τη συμπεριφορά ορισμένων προς εμένα, κατέληξα στο ότι κλίνουν προς ψυχολογική υποταγή. Να υποτάξουν και να ελέγξουν τον ανδρισμό και εν γένει την ανδρική ψυχολογία.