Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ποιος θα ηθελε να δοκιμασει medical restraints αντι για τα κλασσικα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος blabla, στις 6 Μαϊου 2006.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Χάχα χα προχθές κάτι τέτοιο είχα στο μυαλό μου μέχρι και στο νήμα ( καυλωσε με ) το ποστάρα και γάμω την ιδέα
     
    Last edited: 1 Αυγούστου 2016
  2. Ο πιο απλός βέβαια ζουρλομανδύας Σε δέκα δευτερόλεπτα γίνεται με ένα μεγάλο πουκάμισο αν το φορεσεις απο την ανάποδη! απλά χάνει την αίγλη του κανονικού με όλα αυτά τα μεταλικά δεσίματα που ακούγονται κλατς κλουτς σε κάθε κίνηση!
     
  3. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Τα δεσιματα τα ιατρικα παντως ειναι ωραιο να συνοδευονται και απο μεταλικο κρεβατι βαριας κατασκευης
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν θες, σου δίδω ένα πουκάμισό μου και για τέντα εδά το καλοκαίρι.
     
  5. Πουκάμισα έχω κι εγώ σε όλα τα μεγέθη. κανέναν ζουρλομανδύα άμα έχεις Θα σε παραδεχτώ!
     
  6. Με στρώμα από κάτω η χωρίς?! Πάνω στις σουστες να γίνει ο κώλος σαν στόχος για βελάκια!
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    αναλόγως, χωρίς έχει τα ωραία του ειδικά αν προκειται να γίνει μαστίγωμα.
    Επίσης στον άντρα μπορεί να βρεθεί άνοιγμα για να κρέμεται το πεός του και αυτό να συνδυαστεί με βαρίδια.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σύντομα θα έχω έναν αυτοσχέδιο αλλά θα τον κρατήσω για μένα βεβαίως-βεβαίως   Έχω ένα εκρού πουκάμισο και σκέφτομαι να το πάω σε μοδίστρα να μου περάσει ιμάντες.
     
  9. Πάντως στο eBay που έριξα μια ματια έχουν περίπου στα 40-50 ευρώ τα κλασικά άσπρα. Και πιο οικονομικά τα κίνκυ pvc με τα ανοίγματα
     
  10. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    καταλαβαίνεις όμως μετά ότι θα έχει και facefucking χωρίς να μπορείς να το αποφύγεις.. και για να μην σου μπαίνουν ιδέες για δάγκωμα υπάρχει και αυτό


     
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ξενέρα  
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor