Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 7 Νοεμβρίου 2008.

  1. doulos

    doulos Regular Member

    υπάρχει μια κοπέλα που ευχαρίστως θα Της έκανα πρόταση γάμου παρακαλώντας Την να με δεχτεί ως σύζυγο σκλάβο Της. Σκέφτηκα έναν τρόπο που θα κάνει σαφές ότι επιθυμία μου είναι να αφιερώσω τη ζωή μου στο να υπηρετώ με σεβασμό τις ανάγκες Της, καθημερινές, συναισθηματικές και σεξουαλικές

    θα Της έλεγα ότι αν δεχτεί να με παντρευτεί κάθε πρωί θα Της φέρνω πρωινό στο κρεβάτι, θα αποφασίζει πάντα Εκείνη τί θα βλέπουμε στην τηλεόραση, θα Την υποδέχομαι φιλώντας το χέρι Της κάθε φορά που θυμάται να έρχεται σπίτι και θα γλύφω τον κώλο Της κάθε βραδυ πριν κοιμηθεί

    πώς θα κάνατε πρόταση γάμου σε κάποιο Κυρίαρχο ή υποτακτικό άτομο?
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Και πώς πιστεύεις πως θα αντιδράσει ακούγοντας αυτά, και ειδικά το τελευταίο;  
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    βαζεις δυσκολα..
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    Αυτα δεν ειναι δολωμα για να τσιμπησει η αλλη. Αν της τα πεις, θα παει μεταναστης στην Αυστραλια. Μονο που τα διαβασα αγχωθηκα και δεν ειμαι κι Αφεντρα.
    Ο καλυτερος τροπος ειναι ο απλος και φυσιολοφικος κι αυτο μετα απο σχεση, οχι απο κανενα δυο σεσσιονς.



    υ.γ. Και μετα λετε οτι ειναι χλωμη η υποτακτικοτητα. 
     
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    Το εικονιζόμενο Ίδρυμα, εγκαινίασε προσφάτως και Τμήμα Συνοικεσίων.

     
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    Λειτουργεί κι αυτή την εποχή, με τους 24 βαθμούς Κελσίου που βλέπω, ή μόνο όταν σφίγγουν οι ζέστες;
     
  7. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    Λοιπόν για να βοηθήσω και να πάρεις σίγουρα μια θετική απάντηση.
    Έχει δίκιο ο Durcet. Αυτό με το κώλο μη το πεις. Ακούγεται κάπως…
    Μπορείς να της πεις όμως εκτός από το πολύ σημαντικό ότι θα αποφασίζει εκείνη για το τι θα βλέπετε στη τηλεόραση, ακόμη και ότι θα αποφασίζει εκείνη, για το πόσες φουσκάλες θα έχει ο καφές της (ειδικά ο φραπέ), ποιες είναι θα είναι οι σωστές απαντήσεις στο trivial, τι χρώμα θα έχουν τα άσπρα πιόνια στο σκάκι (ενδεχομένως να θέλει να είναι μαύρα ή ροζ), τι καιρό θα κάνει έξω, την τιμή του π… κλπ.


     
     
  8. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...


    Λακωνικότατος κ ουσιώδης..
         
     
  9. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    Αμαν βρε Δολμανσε!!!! Ολα πρεπει να τα πεις? Δε μπορει να βρει κανεις ησυχια πουθενα??? Πρεπει να μου μαζευτειτε ολοι εδω?
     
  10. Αγαπητέ δούλε…
    Μερικές φορές ζωγραφίζουμε τον διάολο στον τοίχο και εκείνος
    ζωντανεύει και μας κυνηγά μέχρι να παγώσει η κόλαση.
    Καταλαβαίνω απόλυτα πως ότι γράφεις δεν είναι παρά αγνά «θέλω»
    και όνειρα θερινής νυκτος ίσως. Το καλό με τα πράγματα που
    ονειρευόμαστε είναι ότι έχουν μόνο την από δω πλευρά. Την δική μας.
    Δεν μπορούμε να δούμε την άλλη τους πλευρά. Δεν μπορούμε να τα
    φέρουμε ένα γύρο. Το κακό με αυτά που ζούμε είναι ότι τα βλέπουμε
    και τα ζούμε από όλες τις πλευρές και τότε είναι που λέμε…δεν
    πρόσεχα καλύτερα τι ευχόμουν?
    Το όνειρο εμπεριέχει μόνο αυτό που θέλεις.
    Κι εσείς οι υπόλοιποι πως κάνετε έτσι? Λες και δεν το έχετε ξαναδεί
    -Κορνηλιος Δουλε αυτό θες. Αυτό δεν θες?
    - δουλος . Ναι
    - Κορνηλιος. Είδες εγώ που σε καταλαβαίνω?
     
  11. Ravenheart

    Ravenheart New Member

    Δεν ξέρω πως έχετε εσείς τα safewords (όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ τουλάχιστον οι σκλάβοι/ες δεν έχουν) αλλά σαν sub εγώ θα γονάτιζα μπροστά του θα απαρνιόμουν τα safewords μου, θα τον παρακαλούσα η μάλλον θα τον ικέτευα να με δέσει μαζί του για πάντα χαρίζοντάς μου το σημάδι του (branding αν και ενα tattoo θα ηταν προτιμοτερο απο το σιδερο στη φωτιά) και θα του έλεγα πως με περηφάνια θα κουβαλούσα το σημάδι του στο σώμα μου όπως κουβαλώ κι αυτόν στη ψυχή μου. Έπειτα μισοαστεία μισοσοβαρά θα του έλεγα πως είμαι καταπληκτική σε άσπρα ξώπλατα στενά νυφικά. Όλα αυτά φυσικά προϋποθέτουν ένα πολύ βαθύ και ξεχωριστό είδος εμπιστοσύνης στον Αφέντη μου, εμπιστοσύνη στη κρίση του τουλάχιστον αλλά πέρα απ' αυτά θεωρώ ότι οι υπό πρέπει να αποφεύγουν τέτοιου είδους προτάσεις γενικότερα. Ο Κ. είναι αυτός που θα επωμιστεί το βάρος των ευθηνών για ένα άτομο μιαν ολόκληρη ζωή και δεν πρέπει να πιεστεί, ούτε και να βιαστεί να πάρει τέτοιου είδους αποφάσεις αλλά παρά μόνον να αφεθεί να το αποφασίσει ο ίδιος όταν και εάν η σχέση φτάσει σε αυτό το επίπεδο. Να νιώσει δλδ ο ίδιος/α ότι θέλει/χρειάζεται να σε κυριαρχεί για μια ολόκληρη ζωή, χωρίς επηρεασμούς από την/ον υπό.  
     
  12. ...και στο σημειο αυτο...οπου φυγει-φυγει ο τυπος. Αν ειναι "ξυπνιος" φυσικα
    Πες του το αυτο κι αν τον ξαναδεις να μου σφυριξεις κλεφτικα