Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 7 Νοεμβρίου 2008.

  1. Ravenheart

    Ravenheart New Member

      Μα αγαπητέ μου Κορνίλιε η όλη ιδέα ειναι "πώς θα κάνατε πρόταση γάμου σε κάποιο Κυρίαρχο ή υποτακτικό άτομο"... Χωρις το νυφικό τι σοι γάμος θα είναι...
    Εξάλλου δε ξέρω να σφυρίζω, ποσο μάλλον κλέφτικα.  
    Επίσεις το θέμα μας εδώ τουλάχιστον δεν είναι αν ο Κ. θα δεχτεί η όχι, ούτε αν είναι σωστό η όχι, έτσι μαζί με τις απόψεις μας ας δώσουμε στον Δούλο και καμια δυο ιδέες και να τον αφήσουμε να κάνει τα δικά του λάθη (ή σωστά) στο τέλος της ημέρας.
     
  2. zou

    zou

    Απάντηση: Re: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    μαγαλη κουβεντα ειπες....

    και ως απαντηση στο νημα...

    αν δυο ανθρωποι ειναι να ζησουν μαζι, δεν χρειαζονται προτασεις, χρειαζεται απλα να μπορουν αν ζησουν μαζι....
     
  3. doulos

    doulos Regular Member

    Re: Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    βρε Ντολμαδέ, πόση ώρα έψαξες για να βρεις αυτήν την εικόνα άραγε? βρισκόμαστε όλοι εδώ σε ένα φόρουμ επειδή μοιραζόμαστε κάποιες αναζητήσεις που είναι σε όλους κοινές και λίγο πολύ όλοι είμαστε η μία ή άλλη όψη ενός νομίσματος. αυτό μας κάνει αλληλέγγυους. την εικόνα που χρησιμοποίησες για μένα, θα μπορούσε να τη χρησιμοποιήσει για όλους μας η πλειονότητα των ανθρώπων, επειδή ακριβώς βρισκόμαστε σε αυτό το φόρουμ. Αυτό δεν το λέω γιατί πρέπει να μας νοιάζει τί λενε οι άλλοι ή γιατί πιστεύω ότι θα είχαν δίκιο να το κάνουν αυτό. Σου το λέω γιατί νομίζω ότι δεν έχεις μάθει ακόμα να σκέφτεσαι προτού πράττεις, αν και είσαι 53 ετών...
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Warning

    Moderator's notification:

    Η συζήτηση έχει εξοκείλει από το θέμα που θέτει προς πραγμάτευση το παρόν νήμα. Οποιοδήποτε σχόλιο μη προσκείμενο στο θέμα ή ειρωνικό, θα διαγραφεται.
     
  5. doulos

    doulos Regular Member

     

    συγγνώμη Κυρία Syrah  
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: πρόταση γάμου σε Αφέντρα...

    Αν αυτό συμπεριλαμβανόταν σε πρόταση γάμου που θα μου έκανε κάποιος, δεν υπάρχει περίπτωση να μη δεχόμουν. (και δεν ειρωνεύομαι καθόλου). Αν της αρέσει να της το κάνεις, είναι κι αυτό ένα κίνητρο στο να δεχτεί.
    Μου θυμίζει λίγο το νήμα "πώς να κρατήσετε για πάντα το σκλάβο σας"...    
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    εγώ πάντως το βρήκα συγκινητικό. αλήθεια. 

    εκτός από αυτό με τον κώλο...
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα

    Εγώ πιστεύω πως εκτός από το γλείψιμο του κώλου της να της προτείνεις και το ‘’γλείψιμο’’ όλου του σπιτιού το σιδέρωμα το πλύσιμο καθώς και το διάβασμα των παιδιών…
     
  9. Syrah μήπως θα ήταν καλύτερα αν άφηνες τα θέματα να εξελιχτούν
    και να «αναπνεύσουν» και τους ανθρώπους να εκφραστούν όπως
    εκείνοι νομίζουν? Λέω μήπως
     
  10. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    αναρωτιέμαι ... αν συγκινιώσουν και με το τελευταίο ... θα ήταν μια συγκίνηση του κώλου;
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor



    είπα οτι συγκινήθηκα...γιατί γίνεσαι κακός?
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    καθόλου κακός! και σίγουρα καθόλου κακός μαζί σου! (με τον προτείνοντα ίσως .. αλλά λίγο .. τώρα που το ξανασκέφτομαι - συγχώρεσε με όμως γιατί δεν είμαι συνηθισμένος σε παρόμοιες καταστάσεις εκτός δουλειάς ) απλός συνειρμός!

    Περιττό να σου πώ ότι εκτίμησα δεόντως την γνωστή κυρία και το επιφώνημα της !