Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πρώτη φορά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος giorgosfp07, στις 23 Οκτωβρίου 2018.

  1. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Γεια σας, είμαι ο Γιώργος 23 ετών, είμαι άπειρος όσον αφορά την πρωκτική περιοχή ( παρθένος ακόμα ). Έχω βαρεθεί να περιμένω πότε θα γίνει η πρώτη φορά με κάποια και θα ήθελα την συμβουλή ( όσων είναι γνώστες ) να μου προτείνουν παιχνίδια ή και να μου δώσουν συμβουλές πάνω στο θέμα έτσι ώστε να "ανοίξω" μόνος μου την περιοχή αυτή.
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο σας.
     
  2. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    καλυτερα να πας σε ενα sex shop. εκεινοι ξερουν καλυτερα.
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Σχέση έχεις κάνει;
     
  4. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    γενικά ναι αλλά δεν είχε καμία σχέση με αυτόν τον χώρο
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Κανένας δεν έχει σχέση με τίποτα ώσπου ν' αποκτήσει. Προσπάθησες ν' ανοιχτείς;
     
  6. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Δεν πηγε καλά διότι είχε διαφορετικα γουστα η πρώην μου, κατι απόλυτα σεβαστο φυσικα
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ναι καταλαβαίνω. Δε σε ρωτάω θέλοντας να παραστήσω τον Κλουζώ, αλλά για να καταλάβω αν το να ανοιχτείς σε κάποιον σε δυσκολεύει, διότι σε αυτή την περίπτωση, η εμπειρία του σεξ σοπ μπορεί να αποβεί πολύ αρνητική.

    Δεν ξέρω αν είναι ο σωστός τρόπος, παρόλ' αυτά καταλαβαίνω πως έχεις κάποια φαντασίωση, ίσως λοιπόν για αρχή να έπρεπε ηλεκτρονικά να προμηθευτείς ένα κλασικό δονητή, που είναι αρκετά λεπτός ( παρότι το σώμα του είναι άκαμπτο ) κι ένα πολύ καλό λιπαντικό νερού ( πχ το just glide ), ή ίσως ακόμα και ένα σετ δονητών ( υπάρχουν και πακέτα που περιλαμβάνουν και αυνανιστήρια και μπορείς να πειραματιστείς με διάφορα πράγματα ) και ν' αρχίσεις μόνος σου σιγά σιγά, όσο πιο χαλαρά γίνεται φέρνοντας κατά νου την αγαπημένη σου φαντασίωση. Παρόλ' αυτά, υπάρχουν πολύ περισσότερες κοπέλες ανοιχτές σε τέτοια σενάρια. Μη σε προβληματίζει, το αν θα βρεις. Κάποια στιγμή θα βρεις.
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πώς και ήσασταν μαζί τότε;
     
  9. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    το bdsm δεν είναι το παν για μένα σε μία σχέση
     
  10. cypherth81

    cypherth81 New Member

    Δε νομίζω να υπάρχουν τόσες πολλές διαθέσιμες κυριαρχικες όσο ακούγεται η λέγεται.... νομιζω σπανίζουν αρκετα.....
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Τι σχέση έχουν οι Κυριαρχικές με το νήμα;