Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πως πειθεις μια γυναικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος seth_1970, στις 30 Ιουνίου 2011.

  1. Mistress_Bipolar

    Mistress_Bipolar Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Εγώ λέω να την δέσεις για πλάκα,
    να της δέσεις και τα μάτια για πλάκα
    και να της τα γλύψεις στα σοβαρά.
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Aλλά πρόσεξε μην τις κάνεις extreme πλάκες......γιατί μπορεί να ....φας ......καμμιά .....κλωτσιά.....στα...σοβαρά....
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    βρες μου μια γυναικα φιλε μου που οταν πηγαν να της γλυψουν τα ποδια εδωσε κλωτσια
    κι εγω "κερναω" τα "επομενα"  
     
  4. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα



    Eσύ λες για τα πόδια...?
    Να σου βρώ γυναίκα που πήγαν να της γλύψουν το μουνάκι και ........έδωσε και χαστούκι...? 
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    δε θελει κοπο , θελει τροπο αγαπητε  
     
  6. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Για τον κόπο συμφωνώ.
    Για τον τρόπο είμαι έτοιμος να δεχθώ μαθήματα. 


    Υ.Γ. Η προαναφερόμενη που σου ανέφερα ήταν του.....κατηχητικού....και.....εγούσταρε μόνον τις ιεραποστολικές ........................προσεγγίσεις......(το χαστούκι τόφαγε φίλος μου....για να μην παρεξηγηθώ..) 
     
  7. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    φτου γαμ.... και σε συμπαθω ....
    παλι τη δασκαλα θα κανω .....      
     
  8. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Tα αισθήματα είναι αμοιβαία καλή μου.... 

    Θα είμαι ένας καλός , πρόθυμος και υπάκουος μαθητής.... 
     
  9. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα


          
     
  10. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα



                       
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα

    Αγαπητέ νηματοθέτη, μην ακους αυτά τα παλιόπαιδα...θέλουν να σου κάνουν χαλάστρα με αυτά που σου γράφουν για να μην καταφέρεις ποτέ να κάνεις αυτό που θέλεις... 

    Λοιπόν, άκου τι θα κάνεις για να πείσεις όχι μόνο μια γυναίκα και να κάνεις αυτά που θέλεις, αλλά για να πείσεις το 90% των θηλυκών που θα γνωρίσεις στην ερωτική ζωή σου!

    Την βουτάς από το μαλλιά..., την βάζεις να γονατίσει μπροστά σου και να σου κάνει ένα σούπερ στοματικό..., μετά την ρίχνεις στο κρεβάτι, την δένεις... και αφού την μαστιγώσεις χαλαρά για αρχή, της σκίζεις το στριγκάκι... και της κάνεις μια σούπερ διείσδυση μέχρι να έχει σπασμούς από τον πρώτο της οργασμό, μετά αν συνεχίζεις να θέλεις να γλύψεις τα πόδια της (μπιαξ με αυτό το γλύψιμο των ποδιών βρε παιδιά...αλλά είπαμε περί ορέξεως... ) τότε της τα γλύφεις όσο θέλεις, να είσαι σίγουρος ότι κατά 99,99% δεν θα σου αρνηθεί να της τα γλύψεις.   

    Με λίγα λόγια αγαπητέ, κάνε την να νιώσει απόλυτα γυναίκα (θηλυκό), για να απολαύσεις ότι θέλεις από αυτήν (άποψή μου).

    Αν πετύχει η μέθοδός μου (σιγουράκι), θα κεράσεις εμένα και την παρέα μου (για σας δουλεύω παρεάκια ), ένα 4κιλο φαγκρόπουλο στα κάρβουνα σε ένα παραλιακό μαγαζί. 
     
    Last edited: 8 Ιουλίου 2011
  12. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: πως πειθεις μια γυναικα


    Bottoming from the top, lool

    Μόνο που ο φίλος δηλώνει slave, MasterPerris. Το ενδεχόμενο να μη τον ενδιαφέρει κάτι τέτοιο δε σου φαίνεται πιθανό;