Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πόσο γοητευτικό είναι να γονατίζεις στη μέση του δρόμου;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος fractal, στις 27 Ιανουαρίου 2007.

  1. fractal

    fractal Regular Member

    Τη γνώρισα από μια αγγελία σε ένα site . Έγραφε αγγλικά και απάντησα ,με το δέοντα σεβασμό, με αγγλικά που θα έκαναν απόφοιτο Οξφόρδης να θέλει να κάψει τη γραβάτα του και κόψει το τσάι.
    Μου είπε να πάω σε ένα παραλιακό καφέ στην Γλυφάδα.
    Περίμενα.
    Περίμενα αρκετά.
    Όταν την είδα μου κόπηκε η ανάσα!
    Μπορούν τα όνειρα να αποκτήσουν υπόσταση;Να η απάντηση.
    Μιλήσαμε λίγο και ταυτόχρονα έβλεπα εικόνες ,ελαφρά θολές, επηρεασμένες από ένα αδιόρατο ρίγος προσμονής και αναστάτωσης.
    Αποφάσισε ,φευ! ότι δεν ήμουν κατάλληλος αλλά διακριτικά ,έτσι για μια μικρή ανταμοιβή πέταξε αστραπιαία το πηρούνι κάτω και όπως έσκυψα να το πιάσω πρότεινε το υπέροχο πόδι της.
    Εννοείται ακούμπησα με σεβασμό τα χείλη μου επάνω και προσπάθησα να αποθηκεύσω τη σκηνή στο σκληρό ώστε να το κάνω screensaver στην επιφάνεια εργασίας της ζωής μου.
    Όπως ήμουν κάτω με την άκρη του ματιού είδα μια παρέα να με κυττά με έκπληξη.
    Δεν θέλησα να τους στεναχωρήσω με τον οίκτο μου που δεν βίωναν μια ιερή στιγμή.
    Ίσως να έχουν τύχη στο μέλλον
    ίσως όχι.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Πολύ καλό και αυθεντικό fractal. Την ώρα που υπηρετεί ένας υποτακτικός είναι τόσο πλήρης που δεν έχει ανάγκη από τη γνώμη κανενός.

    Να το πάω στις personal experiences όπου ανήκει;
     
  3. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Πολύ καλό, θέλουμε και την συνέχεια  
     
  4. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: πόσο γοητευτικό είναι να γονατίζεις στη μέση του δρόμου;

    Δεν νομίζω ότι υπάρχει συνέχεια. Απ' ότι κατάλαβα, ο fractal περιέγραψε τη μαγεία μιας στιγμής που ευχόταν μεν να κρατήσει στο χρόνο, αλλά αν κρατούσε, ίσως γινόταν και μίσος (δική μου πιθανή εκδοχή).
    Όπως και να 'χει, με συνέχεια ή όχι, η εμπειρία του, όπως μας την περιέγραψε είναι εξαιρετική. Χωρίς πολλές φιοριτούρες εκφράζει ό,τι ένοιωσε, άμεσα και ειλικρινέστατα.
     
  5. fractal

    fractal Regular Member

    ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα λόγια.
    Η στιγμή ήταν αυτοπεριεκτική,πλήρης και είχε την δικιά της αυτονομία.
    Απλά ήμουν εκεί όταν συνέβαινε και ευγνωμονώ τη Κυρία εκείνη γιαυτό
    Αν επιτρέπεται να μοιρστώ μαζί σας ένα haiku

    <όταν οι θνητοί είναι ζωντανοί ανησυχούν για το θάνατο.
    όταν είναι χορτατοι ανησυχούν για τη πείνα
    δικιά τους είναι η μεγάλη ανασφάλεια

    αλλά οι σοφοί δεν σκέφτονται το παρελθόν
    και δεν ανησυχούν για το μέλλον
    ούτε προσκολλούνται στο παρόν
    κάθε στιγμή ακολουθούν το δρόμο
    Bodhidharma
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    ..πολυ ωραιο φιλε..εχεις επιπεδο..
     
  7. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: πόσο γοητευτικό είναι να γονατίζεις στη μέση του δρόμου;

    Πολυ καλα μας τα 'πες!!!! Seize the day!!!