Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

πώληση εσωρούχων ονλάιν

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος konstantina-in-the-sky, στις 15 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Καλησπέρα είμαι καινούριο μέλος και θα ήθελα να μάθω αν καποια κοπέλα έχει δοκιμασει να πουλήσει εσώρουχό της ονλάιν μέσω σάιτ.Από όσο ξέρω δεν είναι παράνομο. Εχετε σχετικες εμπειρίες? ποιο σαιτ προτεινετε?
    Προς τους άντρες του φόρουμ : εχετε αγορασει απο σχετικο σαιτ? πως σας φανηκε σαν εμπειρια? μεινατε ευχαριστημενοι?ποιο προτεινετε? Οποιαδηποτε συμβουλη θα εκτιμηθει. ευχαριστω εκ των προτερων.
     
  2. KTop

    KTop New Member

    η πωληση εσψρουχων ονλαιν ειναι απολυτως νομιμη...ειναι πολυ διαδεδομενη, απλη, και σιγουρη...επικοινωνια των 2 πλευρων, και συνενοηση για τον τροπο αποστολης και πληρωμης...ενδεικνυται και ειναι συνηθως προυποθεση, η προπληρωμη του κοστους αγορας, πριν την αποστολη....
    η αποστολη, γινεται σε διακριτικο πακετο - δεμα, ωστε να μην δημιουργει κανενα προβλημα στον παραληπτη...
    τα εσωρουχα, πρεπει να ειναι φορεμενα, και να εχουν πανω τους τη μυρωδια και τα υγρα της κοπελας......
     
  3. Emikes

    Emikes New Member

    Έχω ακούσει ότι γενικά ότι υπάρχουν πολλά άτομα που αγοράζουν ακόμα και από άντρες. Υπάρχουν όντως τέτοια φετιχ ή είναι αστικός μύθος; Θα ήθελα να ακούσω εμπειρίες ατόμον που έχουν πουλήσει/αγοράσει.
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    υπαρχουν ... πριν απο χρονια στη θεσσαλονικη μια νεαρη οχι μονο τα εστελνε αλλα το παρεδιδε κατ ιδιαν κ μολις το ειχε βγαλει απο πανω της ...σε ραντεβου
     
  5. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Με ενδιαφερει. Πουλας?