Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ρατσισμος στον πλανητη gor

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nikossub93, στις 1 Μαϊου 2023.

  1. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    το ξερω οτι ειναι fiction
     
  2. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    δεν αμφισβητω οτι καθενας εχει δικαιωμα να γραφει οτι θελει απλως εκφραζει μια γνωμη πιστευω οτι θα ηταν πιο ισορροπημενο το εργο του αν υπηρχε μια ισσοροπια αναμεσα στα φυλλα των σκλαβων και των Κ
     
  3. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    καλο αλλα εδω πιος παιζει την κοκκινοσκουφιτσα και πιος τον κακο λυκο
     
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    πολυ πιθανο αρα ενδεχομενος εγω ειμαι περισσοτερο ρομαντικος
     
  5. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Δεν ξέρω. Αυτοί οι δύο κόσμοι δεν έχουν συναντηθεί ποτέ. Απλώς αλληλοκατηγορούνται.
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    δεν κατηγορω κανεναν απλως θα μου αρεσε περισσοτερο αν υπηρχαν περισσοτεροι ανδρες σκλαβοι και γυναικες Αφεντρες
     
  7. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Τοτε ο χώρος του Gor αν και συναρπαστικός σαν ιδέα, ίσως δεν ειναι για εσάς.
     
  8. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    θα μπορουσε να ειναι γιατι για μενα η υποταγη δεν γνωριζει φυλλο οπως η ερωτικη ελξη . θα μπορουσα να υποταχθω σε Καποιον Αφεντη εφοσον με κερδιζε εγκεφαλικα. η κριτικη μου στο γκορ ειναι ασχετη ως προς αυτο. εχει να κανει με την ισοτιμια των φυλλων
     
  9. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Εξ ορισμού δεν υπάρχει ισοτιμία στο Gor για τον ίδιο λόγο που στην κοκκινοσκουφίτσα είναι λύκος, ξυλοκόπος και γιαγιά και όχι λιοντάρι, ακροβάτης και μπαλαρίνα.
     
  10. slave32

    slave32 Contributor

    Τα εχεις διαβασει κ βλεπεις κατι στραβο δλδ?
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    υπάρχει ένας τρόπος να μοιράσεις ισότιμα τρία μαρούλια ανάμεσα σ' ένα άλογο κι έναν σκύλο.
    οι νατουραλιστές, σε αντίθεση με τους ρομαντικούς, είναι, κατά κανόνα, ακριβείς.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ε και με τον κάθε ανισόρροπο θα ασχολείσαι;