Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σαδομαζοχιστικές μετενσαρκώσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 16 Ιανουαρίου 2008.

  1. doulos

    doulos Regular Member

    Κάθε ταξίδι μου στις παραδεισιακές σαδομαζοχιστικές ουτοπίες τελειώνει με μια βασανιστικά ερεθιστική σκέψη. Για φαντάσου, λέω στον εαυτό μου, να μετενσαρκωθεί κάποτε η δουλική ψυχή μου στο σώμα κάποιου από τους σκλαβωμένους ήρωες των φαντασιώσεών μου. Κάνει κανείς παρόμοιες σκέψεις?

    Αγλαία. Η νεαρή χωριατοπούλα που τη φέρανε στο πλουσιόσπιτο στην Κηφισιά για να υπηρετεί στα γόνατα την Αφέντρα και τον Αφέντη. Δουλεύει ολημερίς και ολονυχτίς στο αχανές αρχοντικό για να μη χρειαστούν τα Αφεντικά να προσλάβουν άλλο υπηρετικό προσωπικό. Υπομένει στωικά την κακομεταχείριση και τις προσβολές της Κυρίας. Όταν η Κυρία έχει πονοκέφαλο η Αγλαία στήνει κώλο. Όταν η Κυρία είναι κουρασμένη, η Αγλαία πέρνει πίπα στον Αφέντη καθώς η Αφέντρα περιμένει τεμπέλικα την ηδονή με ανοιχτά τα πόδια.

    Ο Σταύρος. Σώγαμπρος της ελληνικής επαρχίας. Ο τελευταίος τροχός της αμάξης μέσα στο σπίτι, απόλυτα υποταγμένος στη Γυναίκα και τα Πεθερικά του. Από τη Γυναίκα του τρώει παντόφλα. Η Πεθερά του τον βάζει να πλένει στο χέρι τις κυλότες Της. Ο Πεθερός του είναι πάντα δίπλα του στις πολύ σκληρές και επίπονες αγροτικές εργασίες ως σαδιστής επιστάτης που τον δέρνει με ένα ξύλο χωρίς να υπάρχει πάντα κάποιος λόγος γι΄αυτό. Το απομεσήμερο το περνούν συνήθως οικογενειακώς βλέποντας trash tv. Τα Αφεντικά καθισμένα στον καναπέ, ενώ εκείνος σέρνεται στο πάτωμα γλείφοντας και φιλώντας τα παπούτσια και τα πόδια τους.

    Ο μαλάκας της παρέας. Δεν έχει όνομα είναι απλώς ο μαλάκας. Ο μαλάκας καψουρεύτηκε τη Σία στο πανεπιστήμιο, η οποία τον έτρεχε για ένα χρόνο μέχρι να καταδεχτεί να τον τυλίξει στο βρακί Της. Αφού βαρέθηκε να τον ταπεινώνει και να τον εξευτελίζει το κέρατο ήταν θέμα χρόνου. Στην αρχή ο μαλάκας έβαζε τα κλάματα. Τα χαστούκια και η βέργα της Σίας τον έμαθαν όμως να έχει έτοιμο το φαγητό του Κυρίου Μάκη μετά το γαμήσι και τα παπούτσια Του καλογυαλισμένα. Στο κόλπο μπήκε και η Μαρίνα με το Γιάννη ένα φιλικό ζευγάρι. Έτσι ο μαλάκας έγινε ο μαλάκας της παρέας. Ο μαλάκας μας πεθαίνει από κάβλα όταν σέρνεται στα γόνατα από τη μια μεριά του δωματίου στην άλλη για να γίνει το σταχτοδοχείο Τους. Η Σία και η Μαρίνα του δείχνουν υποτιμητικά λιγο βυζάκι ή λίγο κωλαράκι και τον βάζουν να μαλακιστεί σε κοινή θέα ενώ ο Μάκης με το Γιάννη τον κοροιδεύουν για τη μαλακία του. Φυσικά και δεν τον αφήνουν να ολοκληρώσει το εργόχειρο. Ο μαλάκας της παρέας την καταβρίσκει να συνοδευει τους Ανωτέρους του στις χειμερινές εξορμήσεις για σκι στο Πήλιο: αμέτρητες οι φορές που πρέπει να γονατίσει για να βάλει η να βγάλει τα παπούτσια των Ανωτέρων του.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αυτο το κειμενο, αναφερεται σε κατι το πραγματικο, η ειναι απλα μια σκεψη σου?????
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    πόσο απέχουν από το πραγματικό ;
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    ρε παιδιά, διαβαστε την πρώτη παράγραφο... δεν είναι αληθινό. εφόσον όμως βρέθηκε κάποιος να το σκεφτεί σημαίνει ότι υπάρχει!!!  

    άσχετο: θυμάμαι πόσο είχα ερεθιστεί σε νεαρή ηλικία όταν είχα ακούσει ότι κάποιος άνδρας ανάγκαζε τη σύζυγό του να γλύψει το παπούτσι της μάνας του (και πεθεράς της) και να ζητήσει συγνώμη επειδή δεν πέτυχε το φαγητό! επειδή ήξερα τη σύζυγο αυτή καλά, νομίζω ότι της άρεσε!!!

    έχω πολλές ερεθιστικές βρώμικες μαζοχιστικές σκέψεις  

    και να φανταστείτε ότι έχω και Αφέντρα.. που να μην είχα!!!! 
     
    Last edited: 17 Ιανουαρίου 2008