Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σερβιετες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος jacklyn, στις 7 Απριλίου 2009.

  1. jacklyn

    jacklyn New Member

    ναι λογω μεγεθους.οχι φυσικα,απλα δεν εχανα ευκαιρια να κρυφοκιταζω τις αδερφες μου.στην αρχη ενοιωθα απορια και δεος που ηταν διαφορετηκες απο εμενα,μα σιγα σιγα αρχισε να μου αρεσει το θεαμα και να δοκιμαζω τα εσωρουχα και τις σερβιετες τους. 
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Οκ, πες μου τώρα ότι σε λένε Παύλο και ότι έχεις δηλώσει λάθος ηλικία!  
     
  3. NIK_Cave

    NIK_Cave Regular Member

    που ειναι η φοτο της LADY?
     
    ?

    NIKOLAS_H
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

  5. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: σερβιετες

    Ειμαι cd αλλα ποτε δεν δοκιμασα κατι τετοιο,, πως την βαζεις? τι εξυπηρετει? δεν ειναι αντιθετο στην αντρικη ανατομια? δεν ξερω αν αρεσουν στις ιδιες τις γυναικες οι σερβιετες, παντως οταν φτασω να βγαλω το κιλοτακι σε μια γυναικα δεν μου αρεσει αν φοραει σερβιετα, μερικες φορουν καθε μερα, αλλες μονο τις δυσκολες μερες.
    Θα ηθελα στο τελευταιο να μου απαντησει μια κοπελα να μαθω και εγω γιατι σε πρωτο προσωπο ντρεπομαι να ρωτησω και να ανοιξω τετοια συζητηση.
     
  6. broken mind

    broken mind New Member

    Απάντηση: σερβιετες

    εφτασεε η γυναικεια βοηθεια!
    δεν εχω ξανασυναντησει περιπτωση αντρα να εχει φετιχ με σερβιετες..ενδιαφερον παντως.. λοιπον υπαρχουν 2 ειδων σερβιετες.. αυτες που φοραμε στις δυσκολες μερες οι οποιες ειναι πιο χοντρες(με περισσοτερο αποροφητικο 'υφασμα') και αυτες που ειναι για καθημερινη χρηση. οι τελευταιες ειναι πολυ πιο λεπτες και συνηθως λεγονται 'σερβιετακια' αφου ειναι πιο μικρα και πιο λεπτα. συνηθως τα φορουν οι γυναικες που εχουν πολλα υγρα για να μη λερωνουν το εσωρουχο τους. προσωπικα απεχθανομαι τις σερβιετες. φοραω μονο κατα τη διαρκεια περιοδου αναγκαστικα. ειναι κατι ξενο προς το σωμα μου και με ενοχλουν απιστευτα..
    ενδιαφεορον παντως που εχεις φετιχ με αυτο..δε το εχω συναντησει ποτε ξανα!αλλα βρε παιδι μου εχεις πεσει κ εσυ σε βαθεια νερα.. με τις always ultra night!!αυτες ειναι ο,τι χειροτερο!! ειναι τοσο μεγαλες και αβολες..
    φορας και εκτος σπιτιου σερβιετες? δεν σε ενοχλουν??
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Νιωθω στεγνη και καθαρη;!
    Αυτες με τα φτερα τα σπανε...