Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

στο mall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος giannis2, στις 21 Δεκεμβρίου 2007.

  1. giannis2

    giannis2 New Member

    δεν ειναι καποια ιστορια που θελω να γραψω και να μοιραστω.απλα σημερα ημουνα στο mall και καθοταν απεναντι μου στο ενα μετρο μια κοπελα που επαιζε με τα ποδια της και αφηνε την μπαρετα να κρεμεται απο τα δακτηλα των ποδιων της με αποτελεσμα να φενεται η πανεμορφη καμαρα της.εγω ειχα κολλησει το βλεμα μου στα ποδια της και εκεινη καποια στιγμη το καταλαβε.ελπιζω η κοπελα να εχει σχεση με το site και να δει το post
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Εγω παντως δεν ημουν...
     
  3. zou

    zou

    Γελασα λιγο....

    Μου θυμιζει κατι αγγελιες σε μια εφημεριδα (νομιζω η metro ή AV)...
    Τελος παντων οπως και να εχει καλη επιτυχια giannis2.
     
  4. Vampire in a Cathedral

    Vampire in a Cathedral Regular Member

    Είναι εκείνες οι στιγμές που θα ήθελες να ανταλλάξεις όλο το Σύμπαν και μόνο με τη γνωριμία της.

    Been there, done that.

    Καλή επιτυχία φίλε μου.

    Vampire in a Cathedral
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: στο mall

    Πολυ καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

             
     
  6. giannis2

    giannis2 New Member

    Απάντηση: στο mall

    no worrys kits
     
  7. slave4mistress

    slave4mistress Regular Member

    λες να ηταν η λολα.Η περιγραφη τεριαζει παντως:rollinglaugh:
     
  8. slaveonios

    slaveonios New Member

    vampire in a cathedral πολυ κΑλο . παντωσ πρωσοπικα πιστευω ο τολμον νικα οπατε φιλε giannis2 αφου δεν τολμισεσ δεν σου λεω καλη επιτυχεια αλλα καλα να παθεισ...... 
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Ναι όντως, το μαλλί είναι ίδιο όπως το βλέπω...
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

    lola τι έκανες στις 21-12-07 ?