Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

σωματικη αναπηρια και bdsm

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος paraple, στις 16 Απριλίου 2011.

  1. paraple

    paraple Regular Member

    Θαθελα τη γνωμη σας και τις εμπειριες σας για οποιασδηποτε μορφης σχεση (ιδιαιτερα Μ/σ),με ανδρα σε αναπηρκικο καροτσακι.
    Ειτε προκειτε για μιας νυχτας game, ειτε για σχεση.
     
  2. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    παντα μετραει η δυναμη του μυαλου..στα ματια μιας σκλαβας αυτο το αναπηρικο καροτσακι θα ειναι ενας ολοχρυσος θρονος
     
  3. sw

    sw

    Re: Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    ..αυτο το εχουμε διαπιστωσει ζωντανα εδω μεσα ...και μαλστα οχι μονο στα δικα της!
    Γι:nod:ργος
     
  4. anastasia

    anastasia Regular Member

    Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    SW  
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    Θα συμφωνησω με τον SW.
    Εχω δει με τα ματια μου ενα υπεροχο ζευγαρι στο χωρο μας που ο ανδρας ειναι σε αναπηρικο καροτσακι.
     
  6. paraple

    paraple Regular Member

    Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    το χω διαπιστωσει και εγω αυτο....απλα ηθελα να μου πειτε αν εχετε προσωπικες 'η αλλου ειδους εμπειρια σε κατι παρομοιο εστω και με τη μορφη της μιας νυχτας game και πως το βλεπετε σαν εμπειρια....(ανεξαρτητα που εισαι slave στον master σου τωρα) 

    ---------- Post added at 03:49 ---------- Previous post was at 03:48 ----------

    αλλα και που αλλου sw?

    ---------- Post added at 03:52 ---------- Previous post was at 03:49 ----------

    τυχεροι και οι δυο που ανταμωσανε εδω περα και βρηκανε αυτο που ψαχνανε..τους αρεσε...τους ενδιεφερε...αλλα μηπως ειναι οι εξερεσεις που απλα επιβεβαιωνουν τον κανονα?
    απλα το λεω επειδη υπαρχει πολυς κοινωνικος ρατσισμος εκει εξω...
     
  7. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    Δεν εχω αποψη περι κοινωνικου ρατσισμου απεναντι σε ανθρωπους με κινητικα προβληματα και μονο που το ακουω τσιτωνομαι....ανεπιτρεπτο!.Εχω βιωσει αλλου ειδος ρατσισμο κατα διαστηματα....ασχετο!
    Τωρα οσον αφορα κανονες και εξαιρεσεις....αυτο ειναι το θεμα?
    Το θεμα ειναι να ανακαλυψεις αυτον/ην που ταιριαζεις και να βιωσεις μια ομορφη σχεση,εμπειρια κλπ.
    Οσον αφορα εμενα, αν ενοιωθα οτι με γεμιζει καποιος ανδρας με κινητικα προβληματα, δεν θα στεκομουν σε αυτο.Τουλαχιστον ετσι θελω να πιστευω.Υπαρχουν αλλα θεματα που λειτουργουν σαν τροχοπεδη σε μενα τουλαχιστον,οπως η ηλικια,ή η αποσταση.
     
    Last edited: 16 Απριλίου 2011
  8. sw

    sw

    Re: Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm



    Μα ...και στα δικα μας βεβαια!


    Σιγουρα ειναι "τυχεροι" που εχουν διαλεξει τη νοοτροπια που εχουν.

    Κοινωνικος ρατσισμος παντα υπηρχε και παντα θα υπαρχει. Παντου! Και εκει εξω και εδω μεσα!

    Δεν ειναι οι μονοι. Με την παρουσια ακομη ενος φιλου εδω μεσα μου σχηματιζεται η εντυπωση πως επιβεβαιωνεται ο αντιστροφος κανονας απο αυτον που (...αν καταλαβα καλα) εννοεις.

    Γι ργος
     
    Last edited: 16 Απριλίου 2011
  9. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm


    Ακομα και το παρκαρισμα σε ραμπες πεζοδρομιων, η πανω στα πεζοδρομια, ειδος κοινωνικου ρατσισμου ειναι.....
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    Κοριτσαρα μου ξερω πολυ καλα τι συμβαινει αλλα με το να δηλωνω αγνοια,εννοω αυτο ακριβως που γραφω παρακατω.Ανεπιτρεπτο.Και πιο απλα, ο τροπος που το διατυπωσα ετσι ειναι για να δηλωσω οτι ουτε καν να το ακουσω δεν θελω,τοσο αποτροπαιο το αντιλαμβανομαι.Γι αυτο λεω δεν εχω αποψη.Για μενα δεν πρεπει καν να υφισταται.
     
  11. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm


    Οκ...  
     
  12. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: σωματικη αναπηρια και bdsm

    Υπάρχει καλή μου υπάρχει. Και ακόμα μεγαλύτερος για αυτούς που έχουν κάτι που δεν φαίνεται...
    Οι πραγματικοί ανάπηροι και μάλιστα στο στο μυαλό είναι αυτοί που δημιουργούν τα προβλήματα σε όσους είχαν την τύχη να έχουν κάτι.