Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι ενοχλεί πανω μας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος jimboy, στις 20 Ιανουαρίου 2009.

  1. jimboy

    jimboy Regular Member

    Τι ενοχλεί πάνω μας?κατά καιρούς έχουν υπάρξει στη ζωή μας ερωτικοί σύντροφοι-περισσότεροι-λιγότεροι-σε επιτυχημένες σχέσεις ή όχι-βραχυχρόνιες ή μακροχρόνιες....



    Με αφορμή κάποια πράγματα που μου είπε μια κοπελιά που με ξέρει 7 χρόνια και μάλλον την ενδιαφέρω κατά κάποιο τρόπο, σκέφτηκα να ανοίξω αυτό το νήμα .

    πείτε ότι θέλετε​




    Την ιδέα την "εμπνεύστηκα" παράλληλα και από την Εmma κάτι σαν ένα συμπλήρωμα του προηγούμενου ποστ




    Υ Γ Είχε δίκιο σ αυτά που μου είπε και είπε και μπόλικα...
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Τι ενοχλεί εμάς πάνω μας ή τους άλλους?
     
  3. mprou

    mprou Regular Member

    @Georgia: Υποθετω τι ενοχλει τους αλλους πανω μας

    Επανειλημμένα μου λενε πει οτι ειμαι κλειστος και απομακρος ανθρωπος...λες και οταν ανοιγομαι μου βγαινει σε καλο αλλα τελος παντων 
     
  4. cider

    cider Kitchen master

    Όταν είμαι αλλού... είμαι εντελώς αλλού. Δεν επικοινωνείς μαζί μου με τίποτα.
     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: τι ενοχλεί πανω μας

    Μάλλον τι ενοχλεί τους άλλους απο την δική μας στάση
     
  6. Her0ica

    Her0ica Regular Member

    Οτι εχω παντα δικιο(η νομιζω οτι εχω  )
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: τι ενοχλεί πανω μας

    Όλοι με βρίσκουν τέλεια. Το ίδιο και εγώ 
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Τι ενοχλεί πάνω μου...χμ.. έχουμε και λέμε..


    1. το ότι είμαι πολύ των άκρων,σε όλα τα επίπεδα.. ή θα μιλάω πολύ ή μούγκα στη στρούγκα...ή θα είμαι τρομερά κοινωνική ή αγοραφοβική.. ή πολύ γλυκιά και ευγενική ή πολύ bitch..

    2. το ότι είμαι τρομερά κυκλοθυμική (βλέπε πάνω)



    Αυτά είναι τα τόπ στην λίστα με τα πράγματα που ενοχλούν τον περίγυρό μου..


    Ακολουθούν τα : ο αυθορμητισμός μου και το οτι λέω αυτό που σκέφτομαι εκείνη την ώρα,χωρίς να σκέφτομαι αν πρέπει να το ξεστομίσω ή όχι..





    Κατα το παρελθόν είχα αντιληφθεί πως πολύ ενοχλούνταν κάποιες κορασίδες,στη θέα των οπίσθιών μου... 
     
    Last edited: 23 Ιανουαρίου 2009
  9. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: τι ενοχλεί πανω μας

    Έχω παρατηρήσει ότι οι άλλοι ενοχλούνται από την αίσθηση που έχω για το χρόνο.
    Ειλικρινά (ειλικρινά;  ) δεν μπορώ να τους καταλάβω.

       
     
  10. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Η κυκλοθυμία μου, τα ξεσπάσματά μου*, οι διάφορες λανθάνοντες τάσεις μου και ο τρόπος που (προσπαθώ να) τις εκφράζω.

    *είμαι τύπος που μαζεύω,μαζεύω τις μαλακίες του αλλου και κάποια στιγμή, με ή χωρίς ερέθισμα, ξεσπάω.Και επειδή έρχεται από κει που δεν το περιμένουν ,με βγάζουν υπερβολική. 

    (γμτ,τώρα δεν θα μου κάτσει κανείς)

    Πάντως προσπαθώ να τα φτιάξω όλα αυτά! 

    (χεχε) 
     
  11. DiDi

    DiDi Regular Member

    Η κυκλοθυμία μου, οτι αγχώνομαι με το παραμικρό και όταν τσαντίζομαι θέλω να με αφήνουν μόνη μου. χμμμ τι άλλο?
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: τι ενοχλεί πανω μας

    οτι τις σουτερνω με την ειδια ανεση ειτε τις γουσταρω ειτε οχι και με αυτο ασχολουνται για πολη κερο παντα μετα το χορησμο