Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

το καλύτερο γλυκό της Θεσσαλονίκης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος prigipas, στις 26 Ιουνίου 2019.

  1. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Πες μου από ποιο ζαχαροπλαστείο να το επισκεφθώ.Είμαι βέρα Θεσσαλονικιά και απο τα λεγόμενα σου μου έχει ξεφύγει.
     
  2. prigipas

    prigipas New Member

    Συνέχεια
    Για πολύ ώρα συνεχίζεται η παλινδρόμηση στο μουνί της. Απομακρίνωμαι και την παρατηρώ να έχει μείνει ακίνητη και να βαριανασαίνει προσπαθώντας να καταλάβει τι της έχει συμβεί.
    Παίρνω το σχοινί, δένω τα χέρια της πισθάγκωνα.
    Σηκώνω το κεφάλι της, τοποθετώ τον πούτσο μου στο υγρό στόμα της και της δίνω την ευκαιρία να τον απολαύσει, μαζι με τα χυσια από το μουνί της.
    Ο πούτσος φτάνει μέχρι το λαρύγγι της καθώς τα χέρια μου πιέζουν το κεφάλι της. Πνίγεται. Της αρέσει όμως .Την τραβάω από τα μαλλιά, ελευθερώνω τον λαιμό της, παίρνει 3-4 ανάσες και βυθίζομαι πάλι στο στόμα της. Δεν προλαβαίνει να καταπίνει τα υγρά από το στόμα της, τα αφήνει να κυλήσουν πάνω στο σεντόνι.
    Η παλάμη μου με δύναμη πέφτει στα μάγουλα της. Ο συνδυασμός του πούτσου στο στόμα και τα χτυπήματα μου στα μάγουλα της, την ερεθίζει πολύ, αλλά μπορεί αυτό να το εκφράσει μόνο με ήχους από την μύτη της, γιατί το στόμα της ήταν γεμάτο από τον «πολύτιμο» πούτσο τού κυρίου της (έτσι τον λέει)
    Συνεχίζεται
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Άντε ρε @prigipas
    Ζαχαροπλαστείο θα χτίσεις;
    Θα μας πεις για το γλυκό;
     
    Last edited: 5 Ιουλίου 2019
  4. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Θα συμφωνήσω
     
  5. prigipas

    prigipas New Member

    Το καλο το πράγμα αργεί να γίνει  
     
  6. gazza

    gazza Regular Member

    εχω φαει 5 μεχρι τωρα φιλε μου....μην το πλατιαζεις αλλο...  

     
     
  7. prigipas

    prigipas New Member

    Καλό δειχνει αλλά πίστεψε με υπάρχει πολύ καλυτερο...Θα το δεις πολύ γρήγορα!!!!
     
  8. Persephone_red

    Persephone_red Dark ambient

    Αχχχ ένα προφιτερόλ με γέμιση παγωτό μέσα στο σου από το σουρεαλ ❤️❤️❤️
     
  9. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    τα καλύτερα γλυκά τα φτιάχνει η γιαγιά μου και μια γειτόνισα στο χωριό η κυρά βαγγελιώ η τρελή.
     
  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Κουρκουμπίνια και τουλούμπες.
     
  11. prigipas

    prigipas New Member

    Τα μάγουλα της είναι κόκκινα από τα χαστούκια.
    Την πιάνω από τα μαλλιά και την γυρνάω μπρούμητα. Τα χέρια της παραμένουν δεμένα πισθάγκωνα και ο κώλος της φαντάζει προκλητικός. Διεισδύω στην στη πονεμένη κωλοτρυπίδα της,
    Τα πρόσφατα χαστούκια και οι προηγούμενες ξυλιές και το συνεχές γαμήσι την έχουν φέρει σε κατάσταση που δεν της αφήνει περιθώρια να εκφράσει αν αισθάνεται κάποιο πόνο από την βίαιη διείσδυση.
    Με χαρά και σεβασμό απολαβαίνει την ευχαρίστηση του κυρίου της. Μετά από αρκετή ώρα ενασχόλησης με την κωλοτρυπίδα της, της λύνω τα χέρια. Εξουθενωμένος ξαπλώνω δίπλα της και την καλώ να έρθει κοντά μου.
    Γέρνει στον ώμο μου και αφήνεται χαλαρωμένη. Κάποια στιγμή σηκώνει ελαφρά το κεφάλι της και με τρεμάμενη φωνή μου ψελλίζει την επιθυμία της ΚΎΡΙΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΦΑΩ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!!
    Καλή ιδέα, μου άρεσε σηκώνομαι από το κρεβάτι παίρνω το μαντήλι και της δένω τα μάτια ..Το μυαλό της την σπρώχνει στο άγνωστο δεν μιλάει δεν κουνείται και παραμένει στο κρεββάτι περιμείναντας την επόμενη εντολή του κυρίου της .
    Ανοίγω το ψυγείο παίρνω την σαντιγί ξαπλώνω δίπλα της και αδειάζω την σαντιγί επάνω στον πούτσο. Ο πούτσος εξαφανίζεται από την σαντιγί που τον περιέλουσα ....
    ΣΟΥ ΕΦΕΡΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΟΥ..
    Λύνω το μαντήλι και αντικρίζει την απρόσμενη εικόνα της σαντιγί η οποία είχε σκεπάσει τον πολύτιμο για αυτήν Πούτσο του κυρίου της. ...
    ΚΎΡΙΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ? .....
    ΟΛΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ.... της λέω. Χωρίς να χάσει χρόνο με την γλώσσα της αρχίζει να γλύφει την σαντιγί με χαρά.. σε λίγο η σαντιγί εξαφανίστηκε και εμφανίστηκε ο πουτσος του κυρίου της. Χωρίς να χάσει λεπτό αρχίζει να τον απολαμβάνει έχοντας στο στόμα της την γεύση από την σαντιγί. Καθώς παλινδρομούσαν τα χείλη της και απολάμβανε τον Πούτσο του κυρίου της δεν άργησε να πλημμυρίσει το σπέρμα το στόμα της. Το καταπίνει με πολύ καύλα και χαρά.
    Αφού καθάρισε και την τελευταία σταγόνα από το σπέρμα που της χάρισε ο κύριος της με χαρούμενη φωνή αναφώνησε ...ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΓΛΥΚΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΚΥΡΙΕ ΜΟΥ.

     
     
  12. Dux

    Dux Regular Member

    Το καλύτερο το κρατούσε για το τέλος ο μπαγάσας!