Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Dux

    Dux Regular Member

    Χίλιες φορές κλειδωμένος.  
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Χμμμ....ειδες ποσο αποδοτικη μπορει να ειναι μια απλη τιμωρια 

    Δεν ανεφερα το σπανακορυζο ή τις μπαμιες που απο μονα τους ειναι μια κατηγορια τιμωριας 
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...και την επομένη λαμβάνεις συστημένο φάκελο που περιέχει χαρτοσημασμένη και θεωρημένη απο το κεπ δια το γνήσιον της υπογραφής αίτηση ρηλίς .

    υ.γ το αυτό ισχύει για τις μπάμιες.
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Αρα δουλος της κοιλιας του ητο και ουχι δικος μου. Ως εκ τουτου το ρηλις δεν υφιστατο ουδε πο ποτε 
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ολοι οι δούλοι κρύβουν ένα Σπάρτακο μέσα τους. 
     
  6. lotus

    lotus Silence

    Σατανικό    
     
  7. London

    London New Member


    Αλλαζω δηλωση. Θα ειμαι Αφεντρα. Τα μαλλια μου δεν τα κοβω.
     
  8. rea..

    rea.. Contributor

    Φάση: Απολύομαι ψαρούκλες, τα μαλλιά μου κάνω μπούκλες.
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    -> Ζητας 1-2 τρίχες, από τα κόκκινα μαλλιά μια φίλης σου, συγγενή σου κτλ, ότι βρείς.
    -> Αφήνεις με διακριτικό τρόπο τις τρίχες μέσα στο κράνος της μηχανής σου και το τοποθετείς στη θέση του.
    -> Κάνεις ότι πας για μπάνιο....

    Και περιμένεις πότε θα γίνει το μπάμ  
     
  10. Jasmine

    Jasmine New Member

    Εγώ σου χαρίζω από τις δικές μου.Δεν έχω πολύ έντονα κόκκινα μαλλιά αλλά θα κάνεις δουλιτσα!!
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Διαπιστώνω με μεγάλη χαρά, ότι τα μέλη του φόρουμ διακατέχονται από πνεύμα αλληλοβοήθειας και αλληλεγγύης. Παραδόξως, πάμε μπροστά τελικά.
    Στο ίδιο πλαίσιο συντροφικότητας,μήπως θα μπορούσες να εξυπηρετήσεις για να το πάμε ενα λέβελ παραπάνω ;

    -Να κάνουμε κάποιο απογευματάκι που μπορείς, ένα καλό σεξ τέιπ, να το βάλουμε σε ένα στικάκι, ώστε να αφήσω το στικάκι διακριτικά στο τραπέζι... και να πάω για μπάνιο ;

    Θα κάνουμε και διαλόγους για να ακούσει, θα αυτοχεδιάσουμε, θα σκηνοθετήσουμε, θα ναι ωραία.
    Να πάμε για το μεγάλο μπαμ