Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Η τιμωρία πιστεύω πρέπει να δίνεται με βάση το ατόπημα (τη φύση του)
    τέλος πρέπει να έχει χαρακτήρα αναμορφωτικό και όχι να γίνεται για να γίνεται.
    Πολλές από τις πρακτικές όσον αφορά την πειθαρχία της υπό μπορούνε να χρησιμοποιηθούνε και σαν τιμωρία (ο κατάλογος σε συνδυασμό με εφευρετικότητα δεν έχει τέλος)

    (Μιλάω για τιμωριά εντός πάντα μιας σχέσης και όχι για playfull "τιμωρία" σε session)
     
  2. Steisy

    Steisy Guest

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Spanking... Τι το καλύτερο ;
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    καλα ... οτι εχω πει για τιμωρια το εχετε βγαλει αχρηστο .... σκοτεινες δυναμεις σφετεριζονται την κακια μου και πανε να με βγαλουν καλοκαρδο ... σε λιγο θα εμφανιστει καποιος και θα πει οτι με ειδε να ψελνω τις Κυριακες διπλα στον Χριστοδουλο .... ενας εγω και ενας ο Καραμανλης που θα τρεχουμε στους image makers ..... φτου σας ... Σαδιστες !!! ......

    (πλακα κανω ετσι ? .....     )
     
  4. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Αυτό είναι το τέλειο δώρο γενεθλίων, όχι τιμωρία.  
     
  5. BDSMan34

    BDSMan34 New Member

    Καλημερα σε ό/Όλους...ιδιαίτερα στην Steisy
    Πράγματι πολθ καλο το spanking...
    Αυτο που θα με ενδιεφερε εδω να μαθω ειναι ΕΙΔΙΚΑ απο τη Steisy
    πώς το βιώνει....
    Και για να μη λέω ψέμματα θα ήθελα να σε γνωρσιω καπως καλλιτερα Steisy
    γιατι πιστευω πω το ειδος μας ("switch"...) κάπως σπανίζει..
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Η καλύτερη τιμωρία για μένα είναι αυτή που θα μπορέσει να κάνει ένα slave να μην το ξανακάνει.Μετά από πολύωρο bondage φυσικά ...
     
  7. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    H τιμωρια εξαρταται απο το παραπτωμα. Η εσχατη για μενα ειναι η αδιαφορια.
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Δεν γινόταν να περίμενα κάτι λιγότερο…..

    Με εκτίμηση

    hermis
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    πιστευω οτι την αδιαφορια του Α , την προκαλει ο Β , οταν θελει να την κανει με ελαφρα πηδηματακια και δεν θελει την ευθυνη ....
     
  10. τασος0

    τασος0 Regular Member

    συμφωνω με Την Κυρια μου.πηρα μια μικρη γευση κ ξερω καλα πως ειναι.πριν απο αυτο θεωρουσα πως τ στραπον ηταν η χειροτερη κ πιο αναπαντεχη τιμωρια..τωρα ομως ειδα οτι ειναι παιχνιδακι μπροστα στην αδιαφορια ο οποια ποναει πολυ κ με δυσκολο πονο.
    ισως ομως ειναι κ η πιο αποτελεσματικη!βαζει τον σκλαβο στην θεση του οταν καμια φορα βγαινει λιγο απο αυτην.κ σιγουρα δεν υπαρχει περιπτωση να ξεχασει μια τετοια τιμωρια ποτε..!κ οχι μονο δεν προκειτε να ξανακανει αυτο για τ οποιο τιμωρηθηκε αλλα τον κανει πολυ προσεκτικο στο μελλον σε ολα!!!!τον βελτιωνει παρα πολυ αν τελικα καταφερει να την αντεξει....νομιζω ειναι μεγαλη δοκιμασια παλευεισ με πολλα μεσα σου.
    πολυ δυσκολη τιμωρια λοιπον πολυ οδυνηρη αλλα κ πολυ αποτελεσματικη κ ωφελιμη
    αχρειαστη να ειναι ομως
     
  11. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    * γρυλίζει...
     
  12. τασος0

    τασος0 Regular Member

    ηθελα να ρωτησω πως μπορει να νιωθει ενας Κυριαρχος κατα την διαρκεια μιας τιμωριας με αδιαφορια. για μενα ειναι σαν να ειμαι νεκρος κ περιμενω την ανασταση..σαν να ειμαι σε ενα απολυτο σκοταδι κ δεν ξερω αν κ ποτε θα αναψει το φως....κ δεν μπορω να κανω απολυτως τιποτα απο το να περιμενω. σαν να μην εχω γη κατω απ τα ποδια μου...ολα ειναι αχρωμα κ ανιαρα.κ σιγουρα καταλαβαινεις πολυ καλα την αξια που εχουν καποια πραγματα.βλεπεις πιο καθαρα αυτα που πριν ισως δεν τα εβλεπες οπως επρεπε.... εισαι χειροτερα κ απο αδεσποτος που επισης ειναι δυσκολο
    αναρωτιεμαι ομως πως μπορει να νιωθει ενας Κυριαρχος.σιγουρα για να επιβαλλει αυτη την τιμωρια υπαρχει λογος κ αποσκοπει στο να βελτιωσει τον υποτακτικο του οποιου θελει το καλο.γιαιτ δεν νομιζω κανεις Κυριαρχος να θελει το κακο του υποτακτικου του. υποθετω πως δεν θα νιωθει ευχαριστα