Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

υγιεινη πρωκτου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος toto9, στις 5 Μαϊου 2010.

  1. toto9

    toto9 New Member

    εχετε να προτεινεται ενα σωστο τροπο καθαρισματος πρωκτου? δεδομενου οτι θα εισελθει γλωσσα κτλπ λογικο ειναι να αρκετα καθαρος..

    και μια δευτερη ερωτηση οσο για τις τριχες.. υπαρχει καλυτερος τροπος απο αφρο και ξυριστικη μηχανη χειρος? γιατι ειναι ευαισθητη περιοχη και κοντα στην περιοχη του πρωκτου μπορει να γινει κανενα ατυχημα..
     
    Last edited: 5 Μαϊου 2010
  2. georg4

    georg4 New Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    αναφερεσαι μονο σε γυναικειο κωλο η και ανδρικο
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου


    Άσ' το, καλύτερα... Σε ότι κώλο και ν' αναφέρεται, εάν δεν έχει καθαριστεί από τις 5 Μαΐου πέρσι που ρώτησε, μόνο με αμμοβολή και ματσακόνι καθαρίζει πλέον...  


     
  4. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

     
     
  5. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

    λοιπόν....όσο για την αποτρίχωση ενός αντρικού κώλου μάλλον θα σου προτείνω μια καλή αισθητικός και κερί..αλλά επειδή σε άντρες δύσκολα θα το βρεις εύκολα αυτό νομίζω και με το μαχ3 εγώ μια χαρά δουλειά κάνω..στο θέμα της καθαριότητας όμως μπορώ να σου πω την δική μου μέθοδο που έχω μάθει από άντρα μάλιστα. Είναι το κλίσμα ζεστού νερού, δηλ. με το ντούζ, αφού βγάλεις το εξάρτημα στο μπάνιο και χλιαρό νερό, θα βάλεις την ροή του νερού στο σημείο σου.. και άμεσα η είσοδος του ζεστού νερού θα σε καθοδηγήσει να κάτσεις στην λεκάνη ώστε να μην λερώνεις τα πάντα...με διαφορά κάποιων λεπτών όπου μπορείς να κάνεις άλλες δουλειές στο μπάνιο πχ ξύρισμα, θα κάνεις 3-4 φορές την ίδια διαδικασία σε διάστημα 1 ώρας περίπου..μετά την τελική πλένεις καλά την περιοχή με ένα απολυμαντικό σαπούνι χρησιμοποιώντας το δάχτυλό σου για την απολύμανση και της εισόδου.. όταν γίνεται σωστά και όχι βιαστικά η παραπάνω διαδικασία ποτέ δεν με έχει προδώσει... επίσης παρότι δεν είναι κ ότι πιο χαριτωμένο ως εικόνα ούτε η αίσθηση τόσο ευχάριστη σε όλη της την διάρκεια, προσωπικά αρκετές φορές με καυλώνει αφόριτα επειδή ξέρω τι θα επακολουθήσει...ελπίζω να το χαρείς!
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    γυναικα αισθητικός για αντρική κωλοαποτρίχωση ? πολύ χλωμό να βρεθεί,   Transexual μπορεί  
     
  7. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: υγιεινη πρωκτου

         
     
  8. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: Re: υγιεινη πρωκτου

    χμ...για καθαρούς άντρες η δική μου αισθητικός ίσως το αναλάμβανε..σε συζήτηση μου είπε πως έχει κατ επιλογήν της 2 άντρες πελάτες μόνο(.. ένας εξ αυτών gay αν λέει κάτι αυτό..)..το μόνο πρόβλημα είναι πως λίγοι άνθρωποι αντέχουν το καυτό κερί ανάμεσα στην κωλοτρυπίδα τους...'η για εμάς τις καημένες στα χείλη... άουτς!!  
     
  9. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Re: υγιεινη πρωκτου

    Mιλάς με αυτοπεποίθηση για το συγκεκριμένο ζήτημα, Κωνσταντίνε, το οποίο με κάνει να υποπτεύομαι οτι κάνεις κωλοαποτρίχωση.

    Σε βλέπω πρωτοσέλιδο στη φυλλάδα του Κορνήλιου.
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Re: υγιεινη πρωκτου

    Χμμμμ..λες ε;   Οι υποψίες σου με τρομοκρατούν!! Δασύτριχοι εναντίον αποτριχωμένων..Κόλαση πάλι στο φόρουμ.. 

    Μπαα δεν έχει καιρό τώρα ο Κορνήλιος να ασχοληθεί με θέματα του κώλου. 'Εχει ντυθεί φλουρί και περιφέρεται από βασιλόπιτα σε βασιλόπιτα!  
     
  11. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: υγιεινη πρωκτου

    Αν έιχα πολλές κωλότριχες θα έκανα, όχι όμως αποτρίχωση (κερί, αισθητικός κτλ) αλλά veet για παράδειγμα, είναι θέμα αισθητικής. Αλλά δεν έχω, Εσύ ?
     
  12. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: υγιεινη πρωκτου

    Έχω χιλιάδες. Αλλά δεν ενοχλούν την αισθητική μου καθότι δε μπορώ να δω εκεί. Μπορώ μόνο να τις ψηλαφίσω. Είναι ωραίες το χειμώνα, σαν απαλή κουβερτούλα fleece.