Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος submissive42000, στις 16 Οκτωβρίου 2006.

  1. submissive42000

    submissive42000 New Member

    αναζητώ εδώ και καιρό πραγματικές αφέντρες στη πόλη μου και δεν βρίσκω καμία ανταπόκριση.Πίστευω οτι είμαστε πολύ πισω σε αυτ'α τα θέματα σε σχέση με άλλες χώρες της Ευρώπης.Αν θα διοργανονόταν ένα πάρτυ καποια στιγμή στην Θεσσαλονίκη οπου θα συμμετείχαν αφέντρες και σκλάβοι θα κάναμε ένα μεγάλο βήμα αλλά?
     
  2. makonen

    makonen New Member

    Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Μόνο επί πληρωμή φίλε. Τουλάχιστον αυτά ξέρω.
    Είμαστε ακόμη ένα μεγάλο χωριό!
    Που θα πάει όμως όταν γίνει και το μετρό ...
    μπορεί και εμείς να γίνουμε Ευρώπη.
    Πάντως αυτή η προσπάθεια από αυτό το σαιτ είναι όντως
    αξιέπαινη.
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    www.dominatrix.hl Για να σε βωηθησω αλλα θα σου πεφτη ολιγον τι μακρια [ολλανδια] παντος θα σου ερθη πιο φτηνα.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    www.dominatrix.nl
    ....Μου επιτρεπετε μια μικρη διορθωση masterperris!
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Και βεβαια σου επιτρεπω γλυκια μου SM Art Lady να εχης μια υπεροχη ημερα.
     
  6. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Αυτά submissive42000 (αν δεν κάνω λάθος εσύ αναρωτήθηκες) καταρχήν είναι "τυχερά" … και οι αφέντρες και οι σκλάβοι ή σκλάβες.. όπως και η χημεία που μπορεί να αναπτυχθεί μεταξύ τους όπως γίνεται και σε κάθε άλλη ανθρώπινη σχέση.
    Παρ αυτά η Θεσσαλονίκη, είναι αλήθεια ότι έχει έναν πουριτανισμό…. γενικότερα .. σε όλα τα επίπεδα που αφορούν τις ερωτικές σχέσεις.
     
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Αναρωτιέμαι αν ζούμε τελικά στην ίδια πόλη... Στην πόλη που κάθε μήνα έχουμε συνάντηση . Την πόλη που την γεύομαι με ανθρώπους που δεν έχουν μεγάλη σχέση με τον πουριτανισμό . Στην πόλη που και αφέντρες και σκλάβους και σκλάβες και αφέντες έχω γνωρίσει...
     
  8. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    ...Τωρα η αληθεια ειναι οτι και εγω που δεν ζω στην Θεσσαλονικη Ηλια...την ιδια απορια με σενα ειχα!

    "Ξενοι στην ιδια πολη"
    Καποιοι/ες ΘΕΛΟΥΝ να εχουν τα ματια ερμητικα κλειστα.
    Ετσι ειναι καταδικασμενοι και επιλεγουν να ζουν στον μικροκοσμο τους αναμεσα στα "Μικρα τους Ψεματα"!
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Δεν ξέρω αν ζούμε ή όχι στην ίδια πόλη στους χώρους και κύκλους που κινούμαι εγώ εκτός από σκλάβους -που υπάρχουν άφθονοι ανα την υφήλιο θα έλεγα-, όλα τα υπολοιπα είναι από περιορισμένα έως ανύπαρκτα. Επίσης δεν πηγαίνω σε ιντερνιτικες συναντησεις. Το ιντερνετ το χρησιμοποιώ για ανταλαγή απόψεων και ενημέρωση όχι για αναζήτηση ερωτικού συντρόφου ή toyboy.
     
  10. makonen

    makonen New Member

    Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Ναι συμφωνώ και εγώ με την mikra psemata. σκλάβοι υπάρχουν άφθονοι και
    αφέντρες (με πληρώμη έστω) ψιλοβρίσκεις. Το θέμα είναι αν θέλεις να βρεις
    καμμία σκλάβα εκεί νομίζω ότι θέλει αρκετό ψάξιμο (και εκπαίδευση).
     
  11. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    *ξεφυσά βαριεστημένα...
     
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: υπάρχουν αφέντρες στη Θεσσαλονίκη?

    Αγαπητη μου SM_Art_Lady μια κ αναφερεσαι προσωπικά σε μενα... σαφώς και δεν θα απολογηθω ούτε θα απαντησω αν ισχύουν ή όχι τα κλειστα ματια κ τα μικρα ψέμματα.
    Ενημερώνω απλώς ότι η θέση μου ως ανθρωπος είναι πολύ απλή..   δεν κλεινομαι σε κανένα γκετο ίδιων με μένα ανθρώπων.. και τίποτα δεν περιοριζει τον δρόμο μου.. Δεν μου λείπει τίποτα που να θέλω για να εγκλωβιστώ σε αεναα ψαξίματα κ ανάγκες άλλων.

    Με συντροφικούς χαιρετισμούς από την ξένη για σενα Θεσσαλονικη.  
    Mikra Psemata