Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φαγητο κ ποτο-κοπρολαγνια ουρολαγνια

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sad88, στις 10 Αυγούστου 2010.

  1. Θα συμφωνήσω με τον underherfeet και θα σου πω να μην θεωρείς τίποτα αυτονόητο. Για παράδειγμα , εγώ σκατουλες δεν τρώγω με τίποτα, και αν ποτέ κάποια επιμένει να τις φάω (τις σκατούλες) προβλέπω να τις τρωει η ίδια.
    Τώρα, αν η κυρία θέλει(που θελει) να με κεράσει κανένα αστακό συνοδευμένο από σαμπάνια η παγωμένο λευκό κρασί ευχαρίστως να την κάνω τη "θυσία" και να φάω και να πιω.
    Όσο για τα όρια … τα δικά μου όρια είναι το ψητό αρνάκι στο φούρνο με πατάτες. Τίποτα λιγότερο.
     
  2. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Απάντηση: φαγητο κ ποτο-κοπρολαγνια ουρολαγνια

    περί ορέξεως σκατόπιτα εεεεεεεεεεεε κοπρόπιτα.
    αρχή και βάση του βδσμ δεν είναι η αμοιβαία συναίνεση?
    ε άμα το θέλουν και οι δυο γιατί να μην γίνει.
    ομολογώ ότι με βάση το παλαιό μου νικ για όσους/ες θυμούνται το έχω κάνει
    αλλά όχι στο στόμα. ομιλω για το σκατ.
    το θέλαμε και οι δυο η Κ κι εγώ σαν υ. ήπια δεν άφησα σταγόνα αλλά το άλλο δεν είναι απλό θέμα. δέχτηκα να αφοδεύσει πάνω μου κατακαύλωσα αλλά μέχρι εκεί. ίσως με μια μόνιμη Κ να έφτασα στο τέρμα.
     
  3. sw

    sw

    Re: Απάντηση: φαγητο κ ποτο-κοπρολαγνια ουρολαγνια

    ..ειμαι καλο παιδι , αριστος μαθητης , λαλα λα λα λαλα λα λα λα....

    ...μιλας κυριολεκτικα;

    Γι:mwink:ργος
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: φαγητο κ ποτο-κοπρολαγνια ουρολαγνια

    ...... καθως επισης (συνεχειζω απο το τελευταιο μου ποστ) .... να σεβομαστε τα φετιχ και τις καβλες των αλλων , για να ειναι και τα δικα μας φετιχ φιλικα προς το (γυρω) περιβαλον ...
     
  5. selena1978

    selena1978 New Member

    Εγω τα εχω κανει ολα εκτος την κοπρολαγνεια. Τωρα μια φορα που εκανα παρτουζα με μια κοπελα και ειμαστε σε σταση 69 εγω με την κοπελα, και ημουν εγω απο κατω και της εγλυφα το μουνι και την κωλοτρυπιδα, και την ξεσκιζε ενας με μεγηαλο καυλι μια το μουνι μια τον κωλο και μια στο στομα μου, καποια στιγμη οταν τις τον εβγαλε απο τον κωλο να μου τον χωσει στο στομα , βγηκαν και πολλα σκατα μαζι απο τον κωλο της και επεσαν στα μουτρα μου και λιγα στο στομα, γυρισα αμεσως να σηκωθω αλλα ο αλλος οπως ηταν καυλωμενος μου τον εχωσε μεσα στο στομα με το ζορι ετσι οπως τον εβγαλε σκατωμενο και με πιπωσε αγρια για αρκετη ωρα. Ημουν και εγω καυλωμενη και μετα απο λιγο ενω μου ηρθε να κανω εμετο συνηθησα στο τσιμπουκωμα και δεν ξερω αν αληθεια μου αρεσε η οχι, αλλα δεν εκανα κατι διαφορετικο αλλη φορα με κοπρολαγνεια. τωρα η συγκεκριμενη φαση που εγινε να πω την αληθεια ισως και να μου αρεσε, δεν ξερω.