Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φετιχ κλανιες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος theodo, στις 1 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Tritonas

    Tritonas New Member

    Γεια σας είμαι καινούργιος εδω. Αρχικά να πω πως αυτό το φετίχ μου αρέσει μιας και παλιότερα εμπαίνα σε πορνό σάιτ και αυνανιζομουν με τέτοιου ήδους βίντεο. Είμαι 20 χρόνων και ακόμα μου αρέσει. Θα ήθελα να βρω μια κοπελα που να με κλάνει.
     
  2. Error

    Error ΜατόσηδύναμηπεςμουπουνατηνβρωναμπωστηναγκαλιάΣουυ

    Δεν προκειται ΠΟΤΕ να ξαναντραπω. Πρησμενες κοιλιες, κλανιες, ολα ειναι φετιχ. Ειμαι φετιχ!
     
  3. skulitsa

    skulitsa New Member

    Στιφάδο να τις ταιζεις.
    Κι αυτές που δεν κλάνουν,θα κλασουν.
    Εγγύηση.
    Καλώς ήρθες!
     
  4. Tritonas

    Tritonas New Member

    skulitsa σε ευχαριστώ πολύ. Να σε ρωτήσω πως μπορώ να πω ευγενικά σε μια κοπελα θέλω να μυρίσω τις κλανιές σου; Αν μπορείς απάντησε μου.
     
  5. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Αξιότιμη και αξιολάτρευτη κυρία, θα με τιμούμε και θα απολάμβανα ιδιαίτερα να εισπνεύσω θειούχες ενώσεις εξερχόμενες εκ του σώματος σας.
     
    Last edited: 7 Οκτωβρίου 2021
  6. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Μη ανιχνεύσιμη η εισπνοή ή μη. Το μεθάνιο είναι άοσμο, πλην εύφλεκτο.
    Η χαρακτηριστική οσμή οφείλεται στις θειούχες ενώσεις...
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Σας ευχαριστώ για την παρατήρηση. Το διορθώνω τάχιστα.
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

    Φασολαδα με 2 μιλκο δωστης 
     
  9. Tritonas

    Tritonas New Member

    Χαχα όντως αυτό θα κανω
     
  10. daniel_95

    daniel_95 New Member

    Γεια σας είμαι νέο μέλος θα πω και εγώ τη γνώμη μου. Το έχω και εγώ αυτό το φετιχ με τις πορδές πάνω από 10 χρόνια και προσπαθώ να βρω μια Ελληνίδα με πολλούς τρόπους αλλά έχω βρει ελάχιστα πράγματα. Μπορεί στην πραγματικότητα να υπάρχουν κάποιες που το έχουν αλλά γενικά ειναι ένα δύσκολο φετιχ. Γενικά από τις αναζητήσεις που έχω πραγματοποιήσει το βλέπω έντονα να κυριαρχεί σε γκόμενες από την Αμερική και τη Βραζιλία και όσον αφορά την Ευρώπη πιο πολύ οι Αγγλίδες, οι Ισπανίδες και οι Γερμανίδες ειδικά οι Αγγλίδες. Είναι δηλαδή 5-6 χώρες που το βλέπεις πολύ. Εδώ τώρα δεν ξέρω τι γίνεται αλλά και αν το έχουν κρύβονται γιατί οι Ελληνίδες δε φημίζονται και για τον αυθορμητισμό τους είναι τέρμα σνομπ για να μην πω κάτι χειρότερο. Όποιος έχει βρει κάποια συγκεκριμένα site, ομάδες(group) ή εφαρμογές που μπορείς να τις βρεις ας μας βοηθήσει. Εγώ με όσες Ελληνίδες έχω μιλήσει αυτά τα περίπου 12 χρόνια που ψάχνω είναι με 2-3 συνολικά από το instagram συγκεκριμένα αλλά τις έχω χάσει εντελώς δε μιλάνε πλέον.
     
  11. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Το οτι εν γενει οι Ελληνίδες είναι τερμα σνομπ ή και κατι χειρότερο προκύπτει από το οτι δεν εχουν το συγκεκριμένο φετιχ;
    Μην το θεωρήσετε τυχαίο.
     
  12. daniel_95

    daniel_95 New Member

    Μου φαίνεται δεν κατάλαβες το ύφος με το οποίο απευθύνομαι καθόλου. Όταν λέω ότι είναι σνομπ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ με τις ξένες δεν το είπα για κακό. Υπονόησα ότι το κρύβουν.
    Και κατά δεύτερον σταμάτησα να μιλάω με αυτές τις κοπέλες όχι επειδή ήμουν αδιάκριτος ίσα ίσα το αντίθετο είμαι διακριτικός αρκετά. Απλά είτε βαρέθηκαν είτε βρήκαν κάποιο γκόμενο. Πιστεύω είμαι σαφής σε αυτά που γράφω.