Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φετιχ κλανιες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος theodo, στις 1 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    @Meido_
    Όταν κάποια είναι σνομπ απέναντι σε κάποιον το λέμε κοινώς ότι [τον έχει στο "κλάσιμο"].
     
  2. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Ξερω καλυτερα απο σενα τι καταλαβα και τι οχι. Δεν αναφέρθηκα στο ύφος σου αλλα στην ουσία.
    Αυτο δεν τις κανει σνομπ.
    Εδω δεν αναφερθηκα στην ουσια αλλά στο υφος σου.
    Δεν αμφεβαλλα οτι το πιστευεις αυτο.
     
  3. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Το ίδιο λέτε...
     
  4. το κλασιμο είναι η ιδεώδης χαλαρωση μου.
    ενω ο δούλος μου γλυφει και μου καθαριζει τα ποδια, οταν μου ερχεται κλασιμο, απλά ο δουλος σκυβει από κατω και μυριζει λεγοντας ευχαριστω.
    και μετά ο δούλος συνεχίζει οτι εκανε μέχρι την επόμενη.
    Πρώτης τάξεως χαλάρωμα και εκτόνωση.
     
  5. aphex

    aphex New Member

    γειά σας, ήθελα κι εγώ κάπου να πω τον πόνο μου. είμαι pansexual γυναίκα και ενώ μ αρέσει να είμαι σε σχέση με άντρες έχω αυτό το φετίχ, με γυναίκες να κλανουν, και δεν ξερω τι να κάνω. νιωθω πάρα μα πάρα πολύ άσχημα που το έχω και μακάρι να μην το είχα ώστε να με διευκόλυνε στις σχέσεις μου
     
  6. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Με αυτές έχει και "κυρίως πιάτο"!
     
  7. Old submissive

    Old submissive Υποτακτικά φετιχιστής

    Διαπιστώνω ευχάριστα ότι ύπαρχουν κάποιοι στην κοινότητα μας που εκτιμούν την ερωτική διάσταση του κλασίματος το οποίο είναι συγγενής ερωτικών πρακτικών σχετικών με τον πρωκτό σε κάθε μορφή του (πρωκτική διείσδυση, γλυφοκώλι, εισαγωγή αντικειμένων, λαγνεία της κωλοτρυπίδας κτλ.) Η ερωτική λογοτεχνία του 18ου αιώνα αναφέρει συχνά τέτοιες πρακτικές που εκτιμώνται πολύ από όσους τις ασκούν (Restif de La Bretonne, Marquis de Sade, Saint-Just). Οι Ιάπωνες έχουν επίσης μεγάλη αγάπη στις πρακτικές αυτές όπου πιο συγκεκριμένα η ερωμένη ή ο ερωμένος αφήνει την κλανιά του στο πρόσωπο, στο στόμα ή ακόμα και στο όργανο του/της παρτενέρ. Η φετιχοποίηση της κλανιάς φτάνει σε τέτοιο σημείο στην Ιαπωνία ώστε να πωλούνται κλανιές σε μικρούς δοκιμαστικούς σωλήνες ή μπουκαλάκια για τους φετιχιστές του αρώματος της κλανιάς. Γενικότερα πάντως η πρακτική της κλανιάς εκθέτει την κωλοτρυπιδα του/της παρτενέρ σε ένα διεγερτικό άνοιγμα για το πρόσωπο που την υποδέχεται με αποτέλεσμα παρόμοιο της εικόνας της διείσδυσης.