Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

φιλικα βασανιστηρια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 19 Ιουνίου 2008.

  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Τασσω Καββαδία.
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Όχι βέβαια, μην είσαι άδικος τώρα.

    Ζωζώ Σαπουντζάκη (πριν 40 χρόνια). 
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: φιλικα βασανιστηρια

    Πολύ αναιτιο κ επικινδυνο ξυλο απο άτομα που δεν κατανοω τα κινητρα τους!!!

    Υποτακτική ψυχολογια .. μαλλον όχι
    Μαζοχισμός.. μάλλον ναι..

     

    Ειναι φαντασιωση ή πραγματικότητα?
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μου αρεσει πολυ! Συνεχισε!
     
  5. darknight

    darknight Regular Member

    ειμαι στρ8.... οταν αναγκαζεσαι να κανεις σεξ με ανδρα χωρις να το θελεις ειναι αλλο πραγμα...επισης οι βουλες του σκλαβου ειναι να ικανοποιει τον κυριαρχο του. αλλο μια σχεση υποταγης-κυριαρχειας και το σεξ που κρυβει μεσα της αν υπαρχει αυτο και αλλο το να κανεις μια γκευ σχεση, κατι που ειναι απεχθες σε μενα.

    η ιστορια ειναι αληθινη και εχει μακροσκελη συνεχεια... η ικανοποιηση η οχι του σκλαβου ειναι το τελευταιο που ενδιαφερει τον κυριαρχο και τον ιδιο τον σκλαβο, αυτα που αναφερεται και ακουσα μου κανουν μονο για σεσσιονς οι σχεσεις που αποσκοπουν στο σεξ...κριμα
    συνεχεια της ιστοριας...

    οταν αυτη η τρελλη κυριακη τελειωσε ηρθαν ολοι και μου ανακοινωσαν οτι νοικιασαν σπιτι στο οποιο θα μεινουμε ολοι μαζι κοντα στο πανεπιστημιο σε μια ερημικη περιοχη, για ευνοητους λογους δεν δινω περισσοτερες πληροφοριες. η υπολοιπη εβδομαδα δεν ειχε κατι ιδιαιτερο μετακομισαμε και ανελαβα το σπιτι τους εφτιαξα τα πραγματα τους καθαρισα τα παντα και τακτοποιησα. ηταν ενα ωραιο πενταρι με κηπο και μονοκατοικια. οτι επρεπε για αυτα που ειχαν στο νου τους. το μονο αξιοσημειωτο ηταν οτι εκεινη την εβδομαδα εβγαινα απο το σπιτι μονο για δουλειες στο σπιτι δεν επιτρεπεται να φοραω ρουχα και το βραδυ πριν κοιμηθουν τους εγλυφα τα ποδια για καλη νυχτα.

    την παρασκευη το βραδυ, βγηκαν για ποτο μου ανακοινωσαν οτι το σαββατοκυριακο θα αρχισει η εκπαιδευση μου.
     
    Last edited: 22 Ιουνίου 2008
  6. darknight

    darknight Regular Member

    την επομενη μερα το πρωι ξυνησα οπως καθε μερα περιπου στις εξι το πρωι. σκουπισα καθαρισα και επλυνα τα πατωματα. τους εφτιαξα και τους σερβιρα το πρωινο και περιμενα να παει 9 η ωρα που οπως ειχα διαταχθει να τους ξυπνησω. εμεινα στο κεντρικο χωρο του σπιτιιου οπου ειναι η κουζινα και το καθιστικο σε ενιαιο χωρο, το καθιστικο θα μπορουσε να το πει και καποιος ως ο χωρος των βασανιστηριων. απο την προηγουμενη μερα ειχε τοποθετηθει στο κεντρο ενα ξυλινο Χ στο οποιο ηταν τοποθετημενες αλυσιδες για δεσιμο. πραγματικα μονο οι σκεψεις μου για αυτο καθως και το κλειστο κουτι σαν μπαουλο διπλα του με ειχαν αναστατωσει αυτες τις μερες. ηθελα να δεθω σε αυτο και να βασανιστω. το κορμι μου ολη την εβδομαδα υπεφερε απο τα βασανιστηρια της κυριακης. τα σημαδια απο την ζωνη ειχαν εξιχνιστει ειχαν μεινει μερικες γραμμες απο το καλωδιο. αυτο το καλωδιο ποσο πολυ με πονεσε. καθε βραδυ ηχουσε στα αυτια μου λες και με εδερνε ο παναγιωτης καθε βραδυ.

    εφθασε 9 και τους ξυπνησα εναν εναν με το να τους γλυφω τα δακτυλα των ποδιων τους. πηραν το πρωινο τους, εφαγα απο το πατωμα οτι μου αφησαν και μαζεψα τα παντα. εκεινη πηγαν στο σαλονι, με περιμεναν. οταν τελειωσα τις δουλειες πηγα και σταθηκα μπροστα τους κοιταζα το πατωμα και περιμενα με αφησαν για λιγη ωρα εκει γυμνο να κοιταζω το πατωμα ελεγαν τα δικα τους. ο μιχαλης ως ο μεγαλυτερος και θα ελεγα και ως ο πιο σκληρος καθισε στη μεσαια πολυθρονα και οπως μου ζητηθηκε πηρα θεση μπροστα του γονατιστος τα χερια μου τοποθετημενα και το κεφαλι μου το ιδιο το μετωπο μου σττο πατωμα. ακινητος. ακουσα το κουτι να ανοιγει. να ξεκλειδωνει η κλειδονια του. ολα κυλουσαν εξαιρετικα αργα. φοβομουν κι ερεθιζομουν απο ολη αυτη την αναμονη.

    ο παναγιωτης ηρθε απο πισω μου, ενιωσα το χερι του στη πλατη μου δεν μου εφευγε απο το μυαλο η εικονα του με το καλωδιο να με δερνει. νομιζα οτι αυτο θα συμβει... αλλα οχι. ενιωσα κατι να τυλιγεται στο λαιμο μου. μου φορεσε ενα δερματινο κολλαρο με καρφια και ενα κρικακι. στο κρικακι ενωσε μια αλυσιδα την οποια προσφερε στον μιχαλη

    ο μιχαλης πηρε τον λογο '' σκλαβε, ειχαμε μια πρωτη γνωριμια την κυριακη, και σε δειραμε αρκετα για αρχη λιγο για αυτο που επρεπε''

    η ανασα μου εγινε πιο εντονη, δεν θεωρουσα λιγο το ξυλο που μου εριξαν, φοβομουν οτι σημερα θα μου κανουν χειροτερα

    εκεινος συνεχισε

    '' απο εδω και περα αρχιζει η εκπαιδευση σου, στη συνεχεια θα δεις τι θα γινει. απο εδω και περα θα παιρνεις αδεια για τα παντα ακομα και για να πας τουαλετα, αν κανεις κατι χωρις αδεια θα σε δερνουμε αλυπητα, για οτιδηποτε μεσα στο σπιτι θα ρωτας οποιον κυριο ειναι πιο κοντα σου. αν θες να βγεις εξω, να πας για ψωνια, να πας στη σχολη σου θα ρωτας εμενα ή θα σου δινω αδεια ή θα τιμωρεισαι με 30 βουρδουλιες για ασκοπη ενοχληση μου. οποτε το τι γινεται εξαρτιεται απο την ηλιθιοτητα σου''

    τοτε ο πιο λιγομιλητος της παρεας πηρε τον λογο, ο γιωργος..

    ''καθε σαββατο πρωι θα σε δενουμε στο Χ και θα σε δερνουμε για 10 λεπτα ο καθενας με ζωνη το ιδιο και την κυριακη το βραδυ πριν κοιμηθεις. αν για καποιο λογο δεν γινεται η τιμωρια θα αναπληρωνεται και θα αυξανεται η τιμωρια σε ενα 10 λεπτο με ζωνη και ενα πενταλεπτο με μαστιγιο''

    σηκωθηκα οπως διαταχθηκα και εκατσα σε θεση Χ στο Χ. τα χερια μου δεθηκαν με τις χειροπεδες και τα ποδια μου με τις αλυσιδες. ακινητοποιημενος κι ευαλωτος, δικος τους.

    ο γιωργος πηρε τη ζωνη του και με αρχισε
    τα πρωτα χτυπηματα τα δεχτηκα με θαρρος αλλα η επιμονη του στο ιδιο σημειο με εκανε να βογγαω
    με ποναγε πολυ και τα βογγητα μου γινονταν πιο εντονα. περασαν τα 10 λεπτα αλλα τα χτυπηματα επεφταν βροχη τωρα ηταν ο μιχαλακης και ο παναγιωτης που με χτυπουσαν παρεα τα πρωτα μου δακρυα κυλησαν ο κωλος μου εκαιγε και ειχε παρει ενα σκουροκοκκινο χρωμα
    συνεχιζεται..
     
  7. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: φιλικα βασανιστηρια

    ...Κι εσύ γούσταρες να σε τσακίζουν στο ξύλο??
    Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες, αυτό είναι μαζοχισμός.Αλλά κι εσύ βρε παιδί μου...ας το έλεγες στη γκόμενά σου, στους φίλους σου έπρεπε να το πεις??  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    λοιπόν

    εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα ,και δεν κρίβω να ομολογήσω ότι καύλωσα με αυτά ,ίσως θα με ξενερώνε ότι είναι οι φιλοί μου ,γιατί μετά δεν θα ήταν φίλοι ...

    αδιαφωρώ αν είναι αληθινά ή απλά σκέψεις αλλά ναι ικανοποιεί τον μεγαλλίτερο μαζοχισμό μου να είμαι σκλάβος σε άνδρες και να ζω ανέραστη και αναξιοπρεπή ζωή ...

    ομολογώ είμαι μαζοχιστής σε αυτοκαταστροφικό βαθμό .
     
  9. sklavos1977

    sklavos1977 Regular Member

    ωραια ιστορια
     
  10. thanasis

    thanasis Contributor

    Πολύ ωραία ιστορία...  
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τελειωσε??????????????
    Γαργαλιστικοτατη τελικα.
     
  12. zou

    zou

    Απάντηση: φιλικα βασανιστηρια

    πολυ βαναυση.. αλλα περι ορεξεως φυσικα ουδεις λογος...

    με χαλασε κατι που ειπες σε ενα κομματι της ιστοριας αλλα δεν ειναι της παρουσης...

    Συνεχησε.. θελω να δω την συνεχεια...