Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χαστούκι ή μαστίγωμα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 9 Απριλίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Το Χαστούκι βέβαια, και όπως προ είπαν και τα ενεργά μέλη αν είναι σε δημόσιο χώρο ότι χειρότερο... Αν όμως δεν είναι, να πω την μαύρη μου αλήθεια όσο ταπεινωτικό και αν είναι άλλο τόσο ερεθιστικό και ηδονιστικό είναι για μένα  
     
  2. tsa

    tsa New Member


    TO ΧΑΣΤΟΥΚΙ:
    1.καθορίζεις πιο εύκολα το πόσο δύναμη θα βάλεις (με το μαστύγιο μπορεί να σου ξεφύγει και καμιά πιο δύνατη)
    2.Χτυπάς όπου ακριβώς θέλεις με απόλυτη ακρίβεια (το μαστύγιο μπορεί να βγάλει και κάνα μάτι αμα δεν προσέχεις πάνω στην καύλα σου)
    3.Με το μαστύγιο θα ματώσεις αλλά με το χαστούκι πρέπει να φας πιο πολλές για να ματώσεις άρα πιο πολλά χαστούκια,πιο πολύ πόνος,πιο πολύ καύλα,μεγαλύτερη ευχαρίστηση
    4.Το χέρι έχει και νύχια ..το μαστύγιο όχι
    και
    5.Μπορεί το μαστύγιο να είναι σαν προέκταση του χεριού σου...αλλά αμα δε νοιώσεις δέρμα πάνω σε δέρμα για μένα δε λέει..

      Εεεεπ....είπε κάποιος κάτι κακό για τα μαστύγια μου??? 
     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames


      Τρελό μωρό   Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου για ακόμα μια φορά!!!   Ειδικά εκεί που λες για τα νύχια!! Είναι τέλεια η αίσθηση να τρως χαστούκι και να νιώθεις και τις νυχιές μαζί.. Χμμ νομίζω έπιασες what i mean  
     
  4. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    έχει άλλη χάρη πιστεύω...  
     
  5. max

    max New Member

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    Νομιζω οτι το χαστουκι εχει να κανει με την αφυπνηση της παιδικοτητας παρολο βεβαια που εχει να κανει κ με το προσωπο (στη μουρη) και ειναι ερεθιστικοτατο!! βεβαια περι ορεξεως...
     
  6. misunderstood

    misunderstood New Member


    Νομίζω ότι τα είπες όλα. Ως sub συμφωνώ 100%
     
  7. tsa

    tsa New Member

    Χαστούκι και ξερό ψωμί....ΤΕΛΟΣ!
    Σκέψου τώρα να χεις μια με κολλάρο να την φιλάς,να σου πιάσει το χέρι να στο πάει κάτω να σου πει κι ένα γάμησέ με.......και να φάει ΕΝΑ χαστούκι στο πρόσωπο ...να της ψυθηρίσεις και σκάσε!!! ενώ αμα πρέπει να την φάει με το μαστύγιο ...θα φύγει κανα δόντι!
    Χώρις να θέλω να υποτιμήσω το μαστυγιάκι μας ε...?
     
  8. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames


    Υποκλίνομαι για ακόμα μια φορά!   Μα φάνηκε παιδί μου από την πρώτη στιγμή ότι έχουμε κοινές απόψεις! Το μαστίγιο δεν υποτιμάτε ποτέ...  
    SsssSsssTtttTaaaAAAAaaaaAAAAKkkkkkkk
     
  9. latexduck

    latexduck Contributor

    Το καλό με τα χαστούκια είναι ότι αισθάνεσαι το τράνταγμα στο σπλάτς και ξέρεις ότι πόνεσε ο άλλος ενώ το μαστίγιο πετυχαίνει και γάμο του καραγκιόζη μερικές φορές και την γλυτώνει ο/η slave  
     
  10. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    χαστουκια και ειδικα αυτα στα κωλομερια
     
  11. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    ..χμμμ δεν λεω, χαστούκι, προσοχή μην ξεκολλήσει κανά σαγόνι όμως........
     
  12. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    Re: Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    ε δεν είναι απαραίτητο να το δώσει εκεί...  
     
Thread Status:
Not open for further replies.