Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χαστούκι ή μαστίγωμα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 9 Απριλίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    το χαστουκι. Την στιγμη που το τρως αν σκεφτεις πως ειναι η φατσα σου ενα κλασμα του δευτερολεπτου πριν ,που στραβωνεις την μυτη σου για να το αποφυγεις ,νιωθεις ακομη πιο χαλια. Ασε που εμενα με νευριαζει κιολας. Καποτε μπηκε μια αφεντρα στο δωματιο. Ηταν η πρωτη στιγμη που με εβλεπε. Γουρλωνει τα ματια και μου λεει. "Να σου αστραψω τωρα μια ,να σου παρω τον αερα, να μαθεις" και σηκωνει αποτομα το χερι. Εκεινη τη στιγμη της ειπα αυθορμητα " απαπααααα το καημενακι.. τι σου εκανα καλε?" Ε ψοφησε στα γελια. αντε τωρα να με κανει σκλαβο της. Αν και το χαστουκι ειναι σιγουρα αυτο που σε κανει ξεφτυλα, εγω προτιμω το μαστιγιο. Μου αρεσει το σχημα του , ο θορυβος, και το εχω μαλλον στο μυαλο μου συνδιασμενο με καμια αμαζονα με μεγαλα βυζα. Ειναι καπως αισθησιακη η θεα μιας γυναικας με ενα μαστιγιο.

    βεβαια το θεμα δεν ειναι πιο γουσταρω εγω πιο πολυ. ασε που με τιποτα δεν εχω ψυχολογια σκλαβου 100% οποτε απλα παραθετω μια υποθετικη αποψη. (γιατι σαμπως εχω 50%?)
     
    Last edited: 28 Φεβρουαρίου 2008
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    Αναποφασιστος ειμαι ακομα.....τελικα μηπως το πιο ταπεινωτικο ειναι να ζητας μονη σου.....αυτο που νομιζεις οτι σου ταιριαζει καλυτερα.............να ζητας;;;;;.........να παρακαλας σου αρμοζει.....ή κάνω λάθος

    Πως φαινεται μια ψιψινα που ξερει τι θελει...............γυναικα ηθελα να πω.......!!!!
     
  3. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    είναι ταπεινωτικό αυτό????? 
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    ....ελα ντε.....ρωτάω σαν αναποφασιστος........αλλα αν μου ελεγες την γνωμη σου,ισως αποφασιαζα........τι να ψηφισω.........εεεεεεεε......sorry μπερδευτηκα.......τελικα ειναι;;;;;;
     
  5. Vicky

    Vicky Regular Member

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    Κανένα από τα δύο αλλά αν πρέπει να
    διαλέξω κάτι οπωσδήποτε τότε θα πω το χαστούκι.
     
  6. Constan

    Constan Regular Member

    Re: Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    κανενα απ τα δυο?? τι κανεις εδω τοτε
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    μπορει να της αρεσει το πυγοραπισμα..... 
     
  8. Constan

    Constan Regular Member

    Re: Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    η το χτυπημα στον τοιχο, εχεις δικιο το ειδα μονοδιαστατα
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    the point is to know where you hurt ,in order to feel the pain ...
     
  10. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

  11. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Re: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    Δεξί κροσέ αλά Μοχάμεντ Άλι? 

    Στο κυρίως θέμα του θρέντ, μάλλον το χαστούκι. Το μαστίγωμα μπορεί να το εκλάβει κανείς έτσι κι αλλιώς και ως μέσο τιμωρίας, αλλά δεν υπάρχει αυτή η άμεση επαφή με τη σάρκα του άλλου. Να το εξηγήσω πιο απλά, όσες φορές με έχουν μαστιγώσει (δεν είναι και πολλές) έχω νιώσει πόνο, αλλά τίποτα δεν συγκρίνεται με το να νιώθεις το χέρι Κάποιου/άς να σε χτυπάει το ίδιο. Είναι σαν να νιώθεις όλη τη δύναμη και το παλμό του ανθρώπου που σε χαστουκίζει και αυτό δεν συγκρίνεται τώρα.

    Πάντως, για να είμαι ειλικρινής, δεν μου πολυαρέσει στο πρόσωπο το χαστούκισμά κατά τη διάρκεια της πράξης. Υπάρχουν και άλλα μέρη πιο κατάλληλα  όχι ότι το αποφεύγω, αλλά δεν είναι και το αγαπημένο μου.
     
  12. Annalenia

    Annalenia New Member

    το χαστούκι..
    καλησπέρα
     
Thread Status:
Not open for further replies.