Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χαστούκι ή μαστίγωμα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 9 Απριλίου 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    μωρε βοιδοπουτσα χρειαζεται..αλλα τελος παντων..
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    μία φίλη μου είχε βρει σε ένα καφενείο αλλά τελικά δεν μπόρεσε να την κατεβάσει από το χωρίο που τη βρήκε ...
     
  3. havoc

    havoc New Member

    Χαστούκι... πιο άμεσο, πιο γρήγορο, δεν χρειάζεται να ψάχνεις τίποτα... και μπορείς και το επιστρέφεις το ίδιο άμεσα
     
  4. Gwen

    Gwen Regular Member

    χαστούκι,με πόδι και/ή χέρι!
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Για έναν λόγο που δεν μπορώ να καταλάβω δεν μου αρέσει καθόλου το χαστούκι,αντιθέτως βρίσκω ως κάτι πανέμορφο το μαστίγωμα ειδικά αν Εκείνη που το κάνει ΞΕΡΕΙ!!!
     
  6. sadark29

    sadark29 Guest

    Θα έλεγα εξαρτάται από τη γεωγραφία...
    στο πρόσωπο-γλουτούς ταιριάζει το χαστούκι
    στο υπόλοιπο κορμί-πλάτη μάλλον το μαστίγωμα....
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Στην Αφρικη μαστιγωμα.

    Στην Ευρωπη χαστουκι.. ειναι πιο cult
     
  8. sklavos80

    sklavos80 New Member

    Κι εγώ νομίζω το χαστούκι...γιατί μπορεί να γίνει οπουδήποτε και ανά πάσα στιγμή
    Ενώ είναι δύσκολο να βγάλει κα΄ποιος ένα μαστίγιο και να αρχίσει να σε μαστιγώνει στη μέση του δρόμου , ας πούμε...
     
  9. Geisha

    Geisha Regular Member

    Απάντηση: χαστούκι ή μαστίγωμα?

    Η χαστούκα  
     
  10. ntina_crossdresser

    ntina_crossdresser Καλησπερουδια Σας

    το χαστουκι συνοδεια φτυσιματος
     
  11. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Το μαστίγωμα είναι ολόκληρη ιεροτελεστία και ταιριάζει καλύτερα στην bdsm σκηνή. Υπάρχουν πολλά είδη μαστιγίων, πολλές τεχνικές για να χτυπήσεις, πολλά σημεία του σώματος που μπορούν να δεχτούν τα χτυπήματα, πολλές οι στάσεις του σκλάβου που απολαμβάνει το προνόμιο του ραπίσματος, τα ίχνη που αφήνει πάνω στο γυμνό κορμί....
    Το χαστούκι καλό είναι, αλλά είναι πολύ εύκολο. Το συνηθίζουν χιλίαδες άνθρωποι που δεν έχουν σχέση με το χώρο. Κάτι σαν η Αλίκη στα θρανία. Άσε που, επειδή συνήθως εφαρμόζεται στο πρόσωπο, μπορεί να γίνει και επικίνδυνο.
     
  12. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Μαστίγωμα στη γλώσσα με την άκρη μαστιγίου για άλογα.
     
Thread Status:
Not open for further replies.