Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χρηση σκλαβου-ας ως τουαλετα απο τον-ην Κυριαρχο.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος aricC, στις 13 Ιανουαρίου 2011.

  1. boybis

    boybis New Member

    Απάντηση: χρηση σκλαβου-ας ως τουαλετα απο τον-ην Κυριαρχο.

    δεν το εχουμε κανει ακομη αλλα πιστευω πως θα τα επεινα τα ουρα τισ Αφεντρας μου ως τιμωρια ως υποταγη μου ως...δεν ξερω.αλλα θα το επαιρνα ωσ τιμωρια μιας και εχει μια απεχθεια σε τετοιου ειδους υγρα.οποτε απο την στιγμη που στην Αφεντρα μου δεν τις αρεσει αρα ειναι τιμωρια...(μια υποθεση κανω για την Αφεντρα μου γιατι με το περασμα του χρονου δεν ξερεισ τι καινουργιο Την αναβε)!!!!!
     
  2. DRKN

    DRKN Regular Member

    Απάντηση: χρηση σκλαβου-ας ως τουαλετα απο τον-ην Κυριαρχο.

    την πρωτη φορα ηταν για τιμωρια.. οι υπολοιπες φορες ηταν πραγματικη απολαυση
     
  3. sex

    sex New Member

    Απάντηση: χρηση σκλαβου-ας ως τουαλετα απο τον-ην Κυριαρχο.

    η απολαυση ειναι το ζητουμενο και απο τους δυο.για παραδειγμα εμενα μου αρεσει να την κανω τραπεζακι και να αφηνω στην πλατη της το τασακι,το ποτο μου κτλ.θεωρω οτι η καυλα της εκεινη την ωρα ειναι υπερτατη και τρεμει απο ηδονη,και οχι απο πιασιμο στα ποδια της.οταν την χουφτωνω το καταλαβαινω αμεσως.πολλες φορες την χρησιμοποιω και ως καρεκλακι να απλωνω τα ποδια μου,στα γουστα αλλωστε δεν υπαρχει οριο,μονο η απολαυση και των δυο μετραει εδω...