Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψάχνω το άγνωστο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 8 Αυγούστου 2008.

  1. Worrion

    Worrion Regular Member

    ζητάω μια κοπέλα για γνοριμία κ όπου βγει. δεν με πηράζει αν εχει εμπηρίεσ ή όχι, εγώ είμαι προταρεις κ θέλω να εξερεβνήσω αυτο τον τομέα. έχω κ msn και κάμερα για περετέρο γνορημία. οποια θέλει ασ μου στήλει κ μυνημα. σας ευχαρηστώ για τον χρόνο σας που ξοδέψατε για να το διαβάσετε. βασηκά δεν αποκλίω κανέναν αρκεί να υπάρξει το κλικ. αλλα μου αρέσουν οι γηναίκες. από όσο εχω δει μου αρέσουν θηληκές περιποιημένες τρανς. αλλα με τρανσ δεν εχω κανει τπτ.       
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    έχεις και msn έχεις και κάμερα!!το λεξικό μόνο σου λείπει!! 

    άντε,καλώς ήρθες και ήρεμα!!! 

    υ.γ.
    γιατί δεν οργανώνεστε σε έναν σύλλογο?
     
  3. Worrion

    Worrion Regular Member

    πες το ψέματα. δεν έχεισ αδηκο. δεν ξέρω καλή ορθγραφία. 
     
  4. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: ψάχνω το άγνωστο

    Αυτος ο τροπος γραφης ειναι κανενα καινουργιο φετιχ?
     
    Last edited: 9 Αυγούστου 2008
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Ναι. Στο σύλλογο BDSMικών αναζητητών "Ο ανορθόγραφος ζήτουλας"  
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χμμμμμμ, τι να γραψω????????????????????
    Ευχομαι να βρεις αυτο που αναζητας!
     
  7. Worrion

    Worrion Regular Member

    σε ευχαρηστώ παρα πολλη. εισαι απο τα λίγα άτομα που με καταλαμβενουν ! ! !    
     
  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    η αλήθεια είναι οτι και εγω σε καταλαβαίνω..με λίγη παραπάνω προσπάθεια βέβαια 


     
     
  9. Worrion

    Worrion Regular Member

    αφου το θέτεις έτσι οκ. αλλα η ορθογραφία δεν καθορίζει το τη άνθρωπος εισαι. 
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: ψάχνω το άγνωστο

    η ορθογραφια ειναι η εξωτερικη εμφανιση..εμεις δινουμε σημασια στα ψυχικα χαρισματα..
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    δεν είπα οτι είσαι μαλάκας επειδή δεν ξέρεις ορθογραφία..
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: ψάχνω το άγνωστο

    Εκτός του ότι μπορεί και να το καθορίζει (αφού η -τουλάχιστον τόσο πολύ- κακή ορθογραφία δείχνει άγνοια της ετυμολογίας, η οποία πολλές φορές μπορεί να οδηγεί στην αδυναμία κατανόησης λέξεων και κατά συνέπεια εννοιών) σίγουρα αποτελεί μία λιγότερο ή περισσότερο σοβαρή ένδειξη γιά κάποια κομμάτια της προσωπικότητας κάποιου. Όπως και η γραμματική και το συντακτικό.

    Επίσης, η κακή ορθογραφία, γραμματική και συντακτικό καθορίζουν εν πολλοίς τη σχέση των άλλων με τον "άνθρωπο", αναγκάζοντάς τους, έστω κι αν δείχνουν κατανόηση, να δυσκολεύονται πολλές φορές να τον κατανοήσουν.

    Καλό είναι λοιπόν, όταν κάποιος ειλικρινά ενδιαφέρεται να επικοινωνήσει με κάποιους άλλους, να καταβάλει κάποια προσπάθεια γιά να καταλάβει και να συντονισθεί με τους κώδικες επικοινωνίας που εκείνοι χρησιμοποιούν (ορθογραφία, μπορεί να μην μπορείς να μάθεις από τη μιά μέρα στην άλλη. Τα "status" τουλάχιστον, τα κατάλαβες; Ακόμη "Master" σε βλέπω)...