Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Εντάξει ... πάντα θαύμαζα κι ερωτευόμουν τις βολλεϋμπολίστριες λόγω ύψους κι ευκινησίας ...
    Όμως τις πιο καυτές κι αξέχαστες νύχτες μου τις έχουν χαρίσει κοπέλες κοντές σαν την Πενέλοπε Κρούζ .... με ψηλοτάκουνα όμως ...   
       
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Ω εσύ Θεέ του έρωτα του bdsm και του καράτε.. Μπροστά σου, ψηλές - κοντές , μικρούλες μοιάζουν.
     
  3. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Σαν να λέμε κοντοί άντρες   vs

    Ψηλοί άντρες ...
     
    Last edited: 6 Μαϊου 2019
  4. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    δε θα μπορουσα να με περιγραψω καλυτερα
     
  5. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    αναλογα απο τι υψος και πανω θεωρεις καποιον ψηλο
     
  6. ΠΟΝΗΡΟ! ΑΓΟΡΙ! ολα!!! τα καταλαβαινειs!..... 
     
  7. Metaixmio

    Metaixmio Äther Ignis

  8. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Υπήρξα και εγώ βολλεϋμπολίστρια και είμαι 1,65 . Δεν είναι απαραίτητο όλες οτι είναι ψηλές...
     
  9. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Δεν θεωρείσαι κοντή για γυναίκα, ούτε είναι αναγκαίο μόνο να καρφώνεις πάνω από το φιλέ για να παίξεις με αξιώσεις βόλλεϋ ...
    Ούτε κι έχεις άδικο βέβαια ... κι εγώ στα νιάτα μου έπαιζα μπάσκετ και βόλλεϋ κι ας ήμουν μόνον 1.83 (κοντός ως προς τους άλλους)  
    Απλά μιλούσα για τα πρότυπα - μοντέλα παικτριών που βλέπουμε στην τηλεόραση στις μεγάλες ομάδες του πρωταθλήματος ... ίσως και σε αγώνες beach volley ... xaxaxa !!!
    Πάντως ξεκαθάρισα τη θέση μου στη συνέχεια επιλέγοντας τον τύπο της Penelope ...  
     
  10. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Κουβέντα να γίνεται... πάντως δεν θυμάμαι όταν ήμουν αμαζόνα οι κοπέλες της αντίπαλης ομάδας ή της δικιάς μου να ήταν ψηλές... Εκτός απο μια, δυο εξαιρέσεις.
    Νομίζω το 1,83 είναι νορμάλ για άνδρα και θεωρήστε ψηλός.
     
  11. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Ααααα μην μου το γυρνάτε στους άντρες...
    Για τις γυναικες μιλαμε!!
    Δεν θέλω μαλακίες!
     
  12. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Ευχαριστώ βέβαια, μα όλα στη ζωή νομίζω πως είναι υποκειμενικά ... ειδικά όταν αφορούν τις επιλογές, τις εκτιμήσεις και τις επιθυμίες καθενός μας ... κι είναι ευχής έργο όταν συμπίπτουν με τις αντίστοιχες κάποιου άλλου προσώπου !
    Πάντως είναι φανερό πως αστειευόμενος καιμε μπόλικη δόση χιούμορ έκανα την παραπάνω ανάρτηση ... κι είμαι αρκετά ώριμος πια (σήμερα τα παιδιά δεν ξέρω τι τρώνε και γίνονται πανύψηλα ... χαχαχα !!), ώστε να μην θεωρώ καθοριστικό κριτήριο στην επιλογή το ύψος της κοπέλας !