Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ωραία ανάμνηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 7 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. doulos

    doulos Regular Member

    έχω συναντήσει κάποιες επαγγελματίες στην ελλάδα και το εξωτερικό. Ακούγεται παράξενο αλλά η ωραιότερη ανάμνησή μου είναι με ελληνίδα Κυρία. Μιλώ για την Κυρία Εύα, μια ξανθιά Κυρία που είχε ξεκινήσει με ένα κλάμπ στο pathfinder. Θυμάμαι Της είχα τηλεφωνήσει και είχαμε κανονίσει ραντεβού σε εξωτερικό χώρο, μπροστά από ένα πολυκατάστημα στον Άλιμο. Θυμάμαι με έστησε κάποια λεπτά. Δεν την είχα δει στο πρόσωπο και έτσι πέρασα αρκετή ώρα κοιτάζοτας σα χαζός κάθε γυναίκα που ερχόταν προς το μέρος μου. Ανεβοκατέβαινα τα σκαλιά που οδηγούσαν από το πεζοδρόμιο της λεωφόρου στην είσοδο του καταστήματος με ανυπομονησία. Τελικά έμεινα να κόβω κινηση στο πεζοδρόμιο. Κάποια στιγμή μια εξαιρετικά γοητευτικη ξανθιά κοπέλα με καρφώνει από το απέναντι πεζοδρόμιο. Με είχε αναγνωρίσει γιατί Της είχα κάνει περιγραφή του τί θα φοράω. Μου έκανε ένα νεύμα να περάσω απέναντι. Ο τρόπος Της ήταν τόσο δεσποτικός που με κέρδισε από την αρχή. Παράδειγμα το πόσο σκληρή μπορεί να είναι μια γλυκιά κοπέλα. Ήταν πολύ όμορφη και τα ελέη Της ήταν πλούσια με πανέμορφες καμπύλες. Πλησίασα κοιτώντας Την σαν βλάκας. Δε με άφησε να πλησιάσω. Και πριν προλάβω να πω καλησπέρα, μου έτεινε το χέρι Της να το φιλήσω. Φίλησα το χέρι Της και η καρδιά μου έτρεμε. Με είχε ήδη κερδίσει. Δεν περίμενα να μου συμβεί κάτι τόσο όμορφο. εμεινα για λίγα δευτερόλεπτα στον κόσμο μου. ξύπνησα απότομα καθώς με τράβηξε από το μανίκι για να μπούμε στο ταξί που εκείνη σταμάτησε. είχαμε συμφωνήσει να πάμε σε ξενοδοχείο στον άλιμο. Μέσα στο ταξί είχε μια συμπεριφορά που με μέθαγε. Φερόταν λες και ήταν μια Κυρία της υψηλής κοινωνίας και μιλούσε στον σωφέρ Της. Γεμάτη υπεροψία και αυτοπεποίθηση. Εγώ τότε ήμουν πολύ νεαρός και δεν είχα πολλές εμπειρίες. Κατατρόμαξα,φρίκαρα. φοβήθηκα μηπως με εξευτιλήσει μπροστά στον ταξιτζή. Το κατάλαβε και άρχισε μαζί μου μια πιο χαλαρή κουβέντα. Με έκανε να αισθανθώ άνετα. Στα μάτια μου πρέπει να είδε εκέινη τη στιγμή ανακούφιση και ευγνωμοσύνη.Με κέρδιζε με το φέρσιμό Της. Βγαίνουμε από το ταξί και πλέον έχω λίγο παραπάνω χρόνο να Την παρατηρήσω. Αν μου επιτρέπεται η έκφραση, μιλάμε για γκομενάρα και θεά. Αν και ντυμένη συντηρητικά, την κοίταζαν όλοι καθώς περνουσαμε το φανάρι. Η στιγμή ήταν μαγική: Είχα καβλώσει τρομερά και το παντελόνι μου ήταν έτοιμο να σκιστεί. Περπατούσα μισό βήμα πίσω Της σαν καβλωμένος σκύλος και με την άκρη του ματιού μου Την έβλεπα να προσπερνάει με αδιαφορία τα βλέμματα όλων των λιγούριδων που Την κοιτουσαν. Ένοιωθα τόσο όμορφα που περπατούσα μαζι με μία τέτοια Αρχόντισσα. Στο ξενοδοχείο δεν έγιναν πολύπλοκα παιχνίδια μιας και δεν υπήρχε ο αναλογος χώρος. Η στιγμές που έμειναν στη μνήμη όμως είναι μαγικές. Τί μαγεία να δέχεσαι χαστουκια και προσβολές από μια τέτοια Γυναίκα! Πόσο όμορφα αισθανόμουν που καταδεχόταν να με φτύνει κατάμουτρα! Δεν ήταν μόνο η γοητεία και η ομορφιά Της που με συγκινούσαν τόσο. Ήταν η αύρα και η αρχοντιά που εξέπεμπε. Αρχόντισσα σωστή! Δε θα ήθελα να περιγράψω όλες τις λεπτομέρειες της συνάντησης. Θα περιγράψω μόνο ένα κομμάτι που αισθανόμουν ότι βρισκόμουν στον ουρανό. Ημουν ξαπλωμένος μπροστά Της, χαλάκι για πάτημα. Η μια μπότα Της βρισκόταν πάνω στην καρδιά μου και η άλλη στο πρόσωπό μου. Έγλυφα και φύλαγα τις σόλες από τις μπότες. Κρατούσα τα μάτια μου ανοικτά και καποιες στιγμές η μπότες έφευγαν για κλάσματα του δευτερολέπτου από τα μάτια μου οπότε το βλέμμα μου έφτανε στο πανέμορφο πρόσωπό Της. ¨ηταν τόσο μεθυστικό να Τη βλέπω να παίζει νωχελικά με τα μαλλιά Της ή να στέλνει μηνύματα στο κινητό ή να παρατηρώ το υπεροπτικό βλέμμα Της καθώς με κοίταζε αφ'υψηλού. Το μοτίβο αυτό διακοπτόταν απότομα για να φάω ένα χαστούκι και για να με φτύσει αμέσως μετά στο πρόσωπο. Αξέχαστη θα μου μείνει και η στιγμή που με έδιωξε και μου είπε πριν φύγω να Της φερω την τσάντα Της. Με έβαλε να φιλήσω την τσάντα Της και με διέταξε να φιλήσω τη μπότα Της για αποχαιρετισμό. Θυμαμαι ότι ακουμπούσα τα χείλη μου στη μπότα Της με ειλικρινή αισθήματα σεβασμού.

    Μου είχε πει τότε να την ξαναπάρω τηλέφωνο και να κανονίζαμε να Της καθαρίσω και το σπίτι αλλά τότε φοβόμουν πολύ και δεν ξαναπήρα. Το μετάνοιωσα και μετά έχασα το τηλέφωνό Της. Έρχεται πολύ συχνά στις φαντασιώσεις και τα όνειρά μου. Αν υπάρχουν και άλλοι φίλοι που συναντησαν αυτή την υπέροχη Κυρία, ας πουν και εκείνοι τις εμπειρίες τους. Ας κάνουμε ένα tribute στην Κυρία Εύα λοιπόν!

    Κυρία Εύα,
    εάν διαβάζετε αυτό το μήνυμα θα ήθελα να Σας πω πόσο πολύ θα ήθελα να ξαναφιλήσω το χέρι Σας.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Ε να της το κάνουμε το τριμπιούτ.
    Αλλά ρε πουλάκι μου να πας μέχρι τον Άλιμο για ένα χειροφίλημα, πολύ δεν είναι;
    Πήδημα δεν είχε;
     
  3. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ωραία ανάμνηση

    Νομιζω οτι θα ητανε σωστο να περικοψεις τα ονοματα, τα οποια παιζουν επουσιωδη ρολο στη ιστορια σου, οπως κανουν και οι υπολοιποι. Δινοντας ονοματα μπορεις να προσβαλλεις ανθρωπους που δε σου φταινε σε τιποτα.

    Το δικο σου ονομα δε μας το δινεις, ετσι δεν ειναι? Να εφαρμωσεις λοιπον την ιδια πολιτικη και με τους αλλους. Μπορει καποιοι εδω μεσα να γνωριζομαστε και με τα μικρα μας ονοματα, αλλα ποτε δεν τα δημοσιοποιουμε. Ειναι αγραφος νομος. Τα χρησιμοποιουμε μονο στις ιδιωτικες μας επικοινωνιες.
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    Κύριε Χέινριχ Φον Κλάιστ, δεν περίμενα να με καταλάβετε...  

    capeway, νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός. Η Κυρία Εύα χρησιμοποιούσε το όνομα αυτό στην ιστοσελίδα που είχε στο pathfinder. Πιθανότατα δε θα ήταν το πραγματικό Της όνομα.

    Ούτε την προσέβαλα, κάθε άλλο. Σε άλλο φόρουμ είχαν γράψει και άλλοι τις εντυπώσεις τους από άλλες Κυρίες χωρίς κανείς να διαμαρτυρηθεί ή να προσβληθεί. Η Κυρία μου είχε μάλιστα τότε πει ότι διάβαζε τα μηνύματα στο greekfootlovers message board. τέλος πάντων, αν οι διαχειριστές νομίζουν ότι πρέπει να κόψουμε το όνομα, παρακαλώ...!!!
     
  5. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ωραία ανάμνηση

    Το ξερω... τα εχω δει ολα αυτα που μου λες.

    Παντως εσυ απο μονος σου πρεπει να το κανεις, για να δειξεις την πρεπουσα ευγενεια. Να μην περιμενεις τους διαχειριστες.
     
  6. doulos

    doulos Regular Member

    καταρχάς δε νομίζω ότι μπορώ να επέμβω στο κείμενο. και με συγχωρείς που σου το λέω έτσι αλλά δε θα μου πεις και τί να κάνω... είπες τη γνώμη σου, τη σεβάστηκα, διαφωνώ μαζί σου, ας αποφασίσουν οι διαχειριστές.
     
  7. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ωραία ανάμνηση

    [Μια φωνη απο τον ουρανο σου λεει...]

    ..... μπορεις να επεμβεις... πατωντας το κουμπακι "edit" που βρισκεται στο κατω μερος του μηνυματος που εστειλες.....
     
  8. doulos

    doulos Regular Member

    σε ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή του edit. προτιμώ να αφήσω τους διαχειριστες να αποφασίσουν μιας και για μενα το (καλλιτεχνικό) όνομα είναι ουσιώδες. Η αναφορά μπορεί να με βοηθήσει να ξαναδώ μια Κυρία που θα υπηρετούσα με μεγάλη προθυμία. ας δουμε τί έχουν να πουν οι διαχειριστές επί τούτου. σε ευχαριστώ πάντως για το edit.
     
  9. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ωραία ανάμνηση

    [Μια φωνη απο τον ουρανο σου λεει...]

    ..... παρακαλω... εαν θελεις πραγατικα να Την ξαναδεις δεν εχεις παρα να επισκεφθεις τη σελιδα Της... απο εκει θα παρεις οδηγιες.....
     
  10. doulos

    doulos Regular Member

    ποιά σελίδα? μάλλον μιλάμε για άλλο πρόσωπο...
     
  11. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: ωραία ανάμνηση

    Μαλλον...
     
  12. gwendoline

    gwendoline Regular Member

    polu wraio to salonaki alla megalo-mporeis na kaneis mia perilipsi? a! kai tribute kanoun mono oi tenacious D!