Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

όνειρα και εφιάλτες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος skia, στις 24 Ιουνίου 2006.

  1. skia

    skia Contributor

    το κεφάλι της γυρίζει.
    πως θα είναι να ανήκει σε κάποιον,να μην έχει άποψη?
    να μην έχει σκέψη?
    .........................................................
    "θα με τιμωρήσεις?"
    "αν θες"
    "με λένε ιωάννα.εσένα?"
    "δεν έχω όνομα. ούτε εσύ πια. είσαι η σκλάβα μου. είμαι ο αφέντης σου.
    θα υπάρχεις στα τέσσερα.θα τρως στα τέσσερα.θα πίνεις στα τέσσερα.
    θα ουρείς στα τέσσερα.θα φοράς το κολλάρό μου.
    δε θα μιλάς.δε θα σκέφτεσαι.θα το κάνεις όταν θα σου δώσω εγώ την άδεια.
    είσαι ένα τίποτα.υπάρχεις για να ικανοποιείς εμένα.
    μου ανήκεις."
    "ναι."
    ένα χαστούκι προσγειώνεται στο μάγουλό της.ζεστά δάκρυα βγαίνουν από τα μάτια της.
    "ναι?λάθος.μάλιστα,κύριε,θα λες σκύλα."
    "μάλιστα,κύριε."
    τα χέρια δεμένα πίσω στο κάθισμα.αυτή υγρή,το κάθισμα από κάτω και αυτό μουσκεμένο.τα μάτια σφαλισμένα με μια μάσκα.
    -πού με πάει? τί θα μου κάνει?
    φοβάμαι.-
    το αυτοκίνητο σταματάει,μετά από ώρα.κάποιος της βάζει κάτι στο λαιμό και το ασφαλίζει...ο αφέντης της. την τραβάει έξω από την αλυσίδα.
    νιώθει το κολλάρο σφιχτό.
    περπατούν.ανοίγει μία πόρτα.της λύνει τα χέρια και την αναγκάζει να γονατίσει μπροστά του στα τέσσερα.
    "έτσι σκυλίτσα μου,έτσι".
    μία μπάλα έρχεται και παίρνει τη θέση της στο στόμα.δε μπορεί να μιλήσει,να ρωτήσει τι θα της κάνει.φοβάται την τιμωρία.
    τη σηκώνει όρθια και τη στήνει στον τοίχο με το πρόσωπο.
    της σηκώνει τα χέρια και τα ακινητοποιεί με αλυσίδες ψηλά.ακολουθεί το ίδιο με τα πόδια.ακούγεται κάτι να σκίζει τον αέρα.κάτι σαν ρεύμα τη διαπερνά.
    "πουτάνα,θα μάθεις να είσαι υπάκουη.αυτή είναι η τιμωρία σου,για το πρώτο λάθος."
    πρώτη,δεύτερη,τρίτη,τέταρτη..........χάνει το λογαριασμό.
    νιώθει να στάζει.τα υγρά της να φεύγουν,προς τα γόνατά της.
    το χέρι του λες και κατάλαβε την ανάγκη της πλησιάζει το απόκρυφο σημείο.υγρά ατελείωτα.
    "πλημμύρισες,τσούλα.ενδιαφέρον.μην ανησυχείς,δεν τελειώσαμε."
    "δε θα χύσεις αν δεν σου δώσω εγώ εντολή."
    την ακουμπά κάτι πιο πλατύ,αυτή τη φορά ο πόνος τη διπλώνει όσο μπορεί να κουνηθεί.
    της τριβελίζει το μυαλό,το νου.μπήκε για τα καλά μέσα της,του ανήκει.είναι ένα τίποτα.


    τη λύνει,τη σέρνει λίγο πιο πέρα,τη ξαπλώνει σε ένα κρεβάτι.της δένει τα χέρια και τα πόδια σφιχτά.της βγάζει το φίμωτρο.δε βλέπει,μόνο προσπαθεί να νιώσει και να μυρίσει τον αφέντη της.
    ανατριχιάζει.................τί μου κάνει?τί?
    κάτι παγωμένο την αγγίζει.κάνει τη βόλτα του πάνω στον σώμα της.την ακουμπά παντού.στο στήθος,στα γεννητικά της όργανα,στα πόδια,στο πρόσωπό της,παντού..................
    "μου ανήκεις.έχω στα χέρια μου τη ζωή σου.ούρλιαξε.δε θα σε ακούσει κανείς."
    συνεχίζει το παιχνίδι με την παγωμένη λάμα.νιώθει την κοφτερή μύτη της στο σώμα της.
    "σας,παρακαλώ,κύριε,μη με βασανίζετε.αφήστε με να τελειώσω."
    "'οχι."
    σιωπή.
    "φεύγω.θα γυρίσω αργότερα.να με περιμένεις.
    θα σου φέρω και παρέα"
    -τί λέει ο τρελός?-
    η ώρα περνάει βασανιστικά,αργά΄τα υγρά της την έχουν γεμίσει.
    τρέμει.όχι,δε θα το κάνει.πλάκα της κάνει.πλάκα......
    δε μπορεί να λυθεί.
    έχει μία επιτακτική ανάγκη να νιώσει το χάδι του χαμηλά.πού είναι?γιατί αργεί?όχι.δε θα φέρει άλλο άτομο.αποκλείεται να το κάνει.όχι,ακόμη....
    έρχονται οι πρώτοι σπασμοί.δεν πρέπει να χύσει,της απαγόρεψε να το κάνει.πρέπει να κρατηθεί.ιδρώνει,ιδρώνει....................
    ...................ακούγεται ένας μακρινός θόρυβος.είναι εκεί.γύρισε.μπορεί να μυρίσει τη μυρωδιά του.μπορεί να τον ακούσει.άραγε είναι με κάποιον?
    νιώθει τη γλώσσα του χαμηλά, να παίζει αγρια παιχνίδια μαζί της,σκληρή και αισθησιακή μαζί.
    "χύσε για μένα,σκλάβα μου.χύσε για τον αφέντη σου."
    "κύριε μου,δε φέρατε.........όχι ,σας παρακαλώ,όχι"
    η γλώσσα του συνεχίζει το παιχνίδι της.σιγά σιγά,νιώθει να ανεβαίνει σε άλλα σύννεφα,σε άλλο κόσμο.
    "σας ευχαριστώ,κύριε,που με αφήσατε να χύσω."
    "δεν έφερα άλλο άτομο.όχι,αυτή τη φορά.αλλά θα φέρω.αυτό είναι υπόσχεση."


    ξυπνάει.
    όλα μπερδεμένα στο μυαλό της.ένα κουβάρι...
    διαλύεται το πέπλο ομίχλης.
    αναρωτιέται.ήταν αληθινό?ουφφφφφφφ.....πάλι όνειρο ήταν.τόσο ζωντανό.
    άραγε να είναι έτσι και στην πραγματικότητα?
    αναρωτιέται...............................................
     
  2. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: όνειρα και εφιάλτες

    Αν το ονειρεύτηκες και σ’ άρεσε και στην πραγματικότητα έτσι θα είναι. Αρκεί να βάλεις την λογική στην άκρη, όπως ακριβώς συνέβη και στο όνειρο. Το «καλό» με τα όνειρα είναι πως βιώνουμε αυτό που «είμαστε» χωρίς να μας επηρεάζουν οι γύρω παράγοντες
     
  3. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    skia πολύ όμορφο όνειρο και απόλυτα πραγματοποιήσημο όπως Λέει και Ο Αφέντης Επιθυμιών.
    Πιστεύω πως το ανάμεσα σ΄ αυτά που μπορούν να εμποδίσουν την πραγματοποίηση των ονείρων μας, είναι η προσκόλληση προς τη λογική και όλα όσα μας μάθανε σαν πρέπει και ταυτόχρονα o βιαστικός παραμερισμός της ίδιας αυτής λογικής.
    baby steps Λέει Ένας Σεβαστός Master.  
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    Ωραιο ονειρο..
     
  5. MasterTheo

    MasterTheo Regular Member

    Skia το όνειρο σου είναι πολύ ρεαλιστικό σχεδόν αληθινό, στο χέρι σου είναι να γίνει και πραγματικό. Ακολούθησε τις συμβουλές του Αφέντη Επιθυμιών και της λάρα.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Όμορφο όνειρο Skia , μια απορία μόνο . Τι αναρωτιέσαι ;
     
  7. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    το ονειρο τ αφισες μισο,skia.Εχει κι αλλο,ξερω πως ειναι ατελειωτα μεγαλο.Να το κανεις αληθινο?να το ζωντανεψεις? Μα ειναι αληθινο και ζωντανο οσο η ζωη σου και προκαλει εσενα.Δεν ξερω αν θες τ ονειρο ονειρο να μεινει,δεν ξερω αν κομματια του αποσπασματικα να παιζεις στο μυαλο σου επιδιωκεις,μα ξερω οτι εχεις τα κοτσια να το ζησεις αρκει να ξεπερασεις τον εαυτο σου.Αλλαξε χρωματα και βαλε τα καλα σου γιατι εισαι ετοιμη να παρευρισκεσαι στη δεξιωση που γινεται προς τιμη σου.
     
  8. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    skia ακολούθησε το όνειρό σου και να είσαι σίγουρη ότι θα το βρεις  
    Ίσως σε πάρει χρόνος αλλά θα ανταμειφθείς όταν το κάνει πραγματικότητα, να είσαι σίγουρη   καλά να περνάς