Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

όποιος δεν βαριέται ή βαριέται

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος fractal, στις 23 Οκτωβρίου 2007.

  1. fractal

    fractal Regular Member

    αν ακολουθήσει την ηλεκτρονική διεύθυνση που υπάρχει στο προφίλ μου και ανοίξει το αρχείο που υπάρχει στην σελίδα έχει ένα βιβλίο που μπορεί να του αρέσει ή όχι σίγουρα όμως δεν θα τον αφήσει αδιάφορο.
    ευχαριστώ
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Δεν καταφέρνω να κατεβάσω το αρχείο. Γράψε μου τον τίτλο και το συγγραφέα του βιβλίου σε παρακαλώ.
     
  3. fractal

    fractal Regular Member

    Σας ζητώ συγγνώμη για την ταλαιπωρία . Από το homepage στο πρφιλ μου στο άνοιγμα αρχείου αριστερό κλικ
    είναι μια μεταμοντέρνα underground βιωματική περιγραφή εικόνων που τοποθετείται χρονικα από το 79 έως ο 85.
    την προσπάθεια παρουσιάζει με ταπεινότητα ο υπογράφων.
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Κατάφερα να το κατεβάσω, ευχαριστώ.
     
  5. fractal

    fractal Regular Member

    εγώ Σας ευχαριστώ για τον χρόνο Σας