Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

1ο νήμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος Houlio117, στις 25 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. conner

    conner Contributor

    Ειναι ταμπου ναι!!!!

    Αλλά μολις το ενταξεις στο παιχνιδι, το κρατας για παντα!!!
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @Houlio117 εντολή του γυναικολόγου μου.

    Ποτέ πρωκτικό χωρίς κλυσμα και προφυλακτικό.
     
  3. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Thanx for the tip!
     
  4. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Έχει να κάνει με μολυνσεις και για τους δύο η συμβουλή αυτή;
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Επειδή έχω πάνω από ένα χρόνο όπου ταλαιπωρουμαι από Candida albicans (εάν θέλεις ψάξε για τον συγκεκριμενο μυκητα), κάποια στιγμή σε τυχαία καλλιέργεια που έκανα στο στομα μου βρήκα και E. Coli.....

    Όλα αυτά δεν έχουν σχέση με το στοματογεννητικο σεξ στη δική μου περίπτωση, αλλά σε άλλους έχουν.

    Να προσέχεις πάνω από όλα για εσένα, το εντερο δεν είναι και ότι πιο υγιές... Για να μπορείς να απολαμβάνεις συνεχώς. Κατανοώ πως η απόλαυση μας κάνει λίγο πιο επιπολαιους, αλλά είναι κρίμα.
     
    Last edited: 27 Σεπτεμβρίου 2016
  6. MrEntropy

    MrEntropy Regular Member

    Το να γίνει μια φορά πάνω στο πάθος και την ηδονή, άντε πες πάει και έρχεται.
    Ειδικά όμως για το ΑΤΜ εάν γίνει συνήθεια δεν υπάρχει περίπτωση να την γλυτώσει κάποιος.

    Εννοείται πως η αίσθηση χωρίς προφυλακτικό είναι απίστευτη και δεν συγκρίνεται,
    αλλά δυστυχώς είναι απαραίτητο. Όχι μόνο για ΑΤΜ, αλλά για πρωκτικό και κολπικό σεξ.

    Καλό το παιχνίδι, η ηδονή, η … καύλα, αλλά με αυτά δεν παίζουν.
     
  7. Houlio117

    Houlio117 New Member

    Αυτή η ρημαδα η απόλαυση, αχ...