Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

15/11 Sinners in Heaven...Again‏

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Lola, στις 10 Νοεμβρίου 2008.

  1. Lola

    Lola Regular Member

     ​


    [
    15 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

    SHADOW CLUB

    Aριστοφάνους 11, Ψυρρή

    Μετά την επιτυχία του πρώτου πάρτυ Sinners in Heaven, που έγινε στις αρχές Νοεμβρίου, η βραδιά επαναλαμβάνεται το Σάββατο 15/11, για όσους το ζήτησαν και για όσους δεν κατάφεραν να την απολαύσουν την πρώτη φορά.

    Ένα οπτικο-ακουστικό γεγονός, με πάνω από 30 Striper διεθνούς επιπέδου (άνδρες και γυναίκες), μαζί με ξεχωριστούς Fetish και BDSM Performer και γνωστούς διεθνείς πορνοστάρ, (συμπεριλαμβανομένης και της πασίγνωστης Sophie Evans) συμμετέχουν σε ένα ιδιαίτερα ερωτικό event με show, συνοδευόμενοι με την καλύτερη μουσική στην πόλη!

    Στο DJ Booth θα βρίσκoνται οι Christian Cambas, Tolis-Q και NICK-H, με διάθεση να οδηγήσουν την βραδιά στην κορύφωση!

    Θα είναι ένα ξεχωριστό πάρτυ στο Club Shadow, με επιλεκτική προσέγγιση στην ηλεκτρονική μουσική, με ένα δυνατό σύστημα ήχου να δίνει τον ρυθμό σε μια βραδιά αφιερωμένη στον έντονο ερωτισμό, που μόνο στόχο έχει την απόλαυση σας!


    Ωρα έναρξης: 24:00.
    Είσοδος: 20 Ευρώ με ποτό



    Τα BDSM και Fetish show, έχει αναλάβει η γνωστή πλέον ομάδα του...

     ​
     
  2. e-timos

    e-timos Regular Member

    θα προσπαθήσω να έρθω.
    κανεις άλλος?
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Περασαμε παρα πολυ ομορφα και ελπιζω να διοργανωθουν κι αλλες τετοιες βραδιες.Μπραβο σε ολους !!!
     
  4. e-timos

    e-timos Regular Member

    μια χαρα ιταν αν και γεματο βανιλα.
    μονο εγς κ 1-2 κοπελεσ φοραγαμε κολαροοοο
     
  5. hermis

    hermis Regular Member

    Χάλια μαύρα ήταν.

    Πολλές Γυναίκες άλλες ντυμένες και άλλες γδυτές.

    Αρκετό ποτό.
    Λάγνα βλέμματα.

    Ο ερωτισμός να ρέει από παντού μεταξύ ανδρών και γυναικών και όχι μόνο.

    Κατά τις 5 το πρωί που αποχωρίσαμε διάκρινες ένα μεγάλο χαμόγελο ζωγραφισμένο στο στόμα μας.

    Να ΄μαστε καλά να μπορούμε , ξαναζήσουμε παρόμοιες στιγμές.
     
  6. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: 15/11 Sinners in Heaven...Again‏

    Aχ αστα hermis, χαλια δε λες τιποτα... Εγω παντως ακομα δε μπορω να συνελθω! Τhanxxx για μια ακομα φορα στους φιλους που μας τιμησαν με την παρουσια τους ; )

    Ποτε ειπαμε ειναι το επομενο, ΕΕΕΕΕ;;; Ναι εννοειται πως θελω κι αλλο κι αλλο κι αλλο...  
     
  7. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: 15/11 Sinners in Heaven...Again‏



    ....δεν με θελει αγαπη μου με τιποτα αυτο !  

    για να δουμε next time  
     
  8. zou

    zou

    Απάντηση: 15/11 Sinners in Heaven...Again‏

    περασα πολυ ομορφα παρα το εκνευριστικο γεγονος οτι για ακομα μια φορα νυσταζα και μετα απο καποια ωρα αρχιζαν να με ενοχλουν τα παντα και να γινω γκρινιαρα...

    Η βραδυα ειχε πολλα γελια, κυριως ομορφες συναντησεις και αξιολογο θεαμα....

    next time dears....
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: 15/11 Sinners in Heaven...Again‏

           
     
  10. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: 15/11 Sinners in Heaven...Again‏

    Lola ήμουν κι εγώ από αυτούς που σας τίμησαν με την παρουσία τους και πραγματικά καταθέτω σε όλους πως ήσασταν υπέροχες!!!!

    Πέρασα καταπληκτικά...και φυσικά περιμένω κι εγώ την επόμενη φορά...ήταν τέλεια!!!
    Όσοι δεν ήρθατε τουλάχιστον μην χάσετε το επόμενο!!!