Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Το δευτερο Σ/Μ παρτυ θα ειναι γεγονος το Σαββατο 10/11/07.
    Στο Club The Hall, Ερμου και Ασωματων Θησειο.
    Και αυτη την φορα θα ανεβουν κατα 99% αρκετα ατομα του χωρου Μ/μας στην σκηνη.
    Αυτα σαν αρχη, η συνεχεια προσεχως..... 
     
  2. sw

    sw

    Παρων , και αναμενω τη συνεχεια!



    Υ.Γ. Παμε ν' αποκτησουμε καποιο momendum, η μου φαινεται!  
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και παλι .. δεν το χανω με τιποτα .... ελπιζω να δω περισσοτερο κοσμο του χωρου ....
    ΜαστερΠερρι ..... εκεινο το 1% ... δεν το αφηνουμε να παει στο καλο και να το στρογγυλεψουμε στο 100% ? .... εχουν κατι αναθεματισμενους κοιλιακους αυτοι του 1% που ιδιως μετα την επιθεση στα κεμπαμπ του Θαναση .... δημιουργουν αναποφευκτες δραματικες συγκρισεις ....   ...
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    isnogood αυτο το 1% ειναι ετσι για να κραταμε τα προσχηματα, εσυ μην το λαμβανεις καθολου υπ' οψιν σου...... 
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Μια παρακληση μονο.. (wow..!) Αν γινεται στο τραπεζι να υπαρχει και ενα μπουκαλι βοτκα γι'αυτα τα παιδακια που σιχαινονται το ουισκι  Ε φανταστικε μου Περι??? ε? ε ? ε?  
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Jim Beam please  
     
  7. Eri

    Eri

    Ερι μαδαει μαργαριτες.....να παω...να μην παω...να παω....να μην παω.....ουφφφφ....
     
  8. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Πέρρι γραψε ή στείλε μου πληροφορίες γιατί παίζει να είμαι Αθήνα εκείνη τη μέρα..
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Oμορφια μου για εσενα θα εχουμε τα παντα, βοτκα, γαλλικη σαμπανια, χαβιαρη, και μια πορσε μαζι με οδηγο για να σε παει μετα στο σπιτι.......... 

    Εσυ ελα αναλογα ντυμενη, φορα ας πουμε το αρωμα σου μονο......  και τα αλλα ας τα σε εμενα......  
     
  10. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Κι εγώ θα έρθω στην παρέα σας, αν με θέλετε. Θα ήταν ωραίο να σας γνώριζα επιτέλους.
     
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Κοψε κατι καλεεε! δεν εχω τοσο σουρεαλ απαιτησεις.. (ε μα, το παρακανες και εσυ..)!   Οσο για το dress code ''αρωμα" (εβαλα κατι προχειρο και βγηκα, δε φταιω εγω που ειναι ολα μου τα ρουχα στα απλυτα...), παραειναι minimal για τα γουστα μου dear 
     
  12. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    ??... το πλυσιμο των ρουχων ...????