Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2 Eρωτήσεις για τις Κυρίες της κοινότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος peterpan, στις 11 Οκτωβρίου 2006.

  1. peterpan

    peterpan New Member

    Α.Μία άκρως κυριαρχική Κυρία θα επιθυμούσε να έχει πλήρη ερωτική σχέση με το υποτακτικό αρσενικό ενεργητικό και λάγνο αρσενικό που τη διεγείρει;

    Β.Αν ναι, θα μπορούσε ταυτόχρονα να τον μοιραστεί ερωτικά στο ίδιο κρεββάτι με κάποια άλλη Κυρία;

    Ίσως η απάντησεις να είναι προβλέψιμες και αναμενώμενες, αλλά έχεις εξαιρετικό ενδιαφέρον η στατιστική τους.

    Κυρίες μου Σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

    peter
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Κυρια ? ..... μπορω να απαντησω ? .....
     
  3. Lady_Selene

    Lady_Selene Regular Member

    peterpan,

    Προσωπική μου άποψη,ναι , και στις δύο ερωτήσεις.Το θέμα είναι να βγαίνει κάτι τέτοιο.
    Συγκεκριμένα,για τη δεύτερη ερώτηση,το να μοιραστείς το σκλάβο σου με μια δεύτερη Κυρία, είναι το σημείο που διαχωρίζει, στη περίπτωση του να υπάρχει μια πλήρης σχέση με το σκλάβο,οτι ακόμα και αυτή η πλήρης ερωτική σχέση εντάσσεται εμμέσως στα όρια της σχέσης D/s, δίχως να υπάρχει vanilla ειδύλλιο.
    Αλλά και πάλι,το ένα δεν προυποθέτει το άλλο.Μπορεί η Κυρία να θέλει το σκλάβο μόνο δικό της,δίχως τη συντροφιά άλλης Κυρίας,χωρίς αυτό να σημαίνει οτι η πλήρης ερωτική σχέση έχει ξεφύγει από τα αυστηρά όρια του D/s ή s/m.
     
  4. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member


    Ενδιαφερουσες ερωτησεις, οι απαντησεις ομως ισως να μην ειναι και τοσο προβλεψιμες  

    Αν και ποτέ δεν δηλωσα ακρως Κυριαρχικη, αλλα απλα Κυριαρχικη και Αυταρχικη (ειναι σταση ζωης γενικοτερα ) ας απαντησω

    λοιποοον :

    Α. Αν το αρσενικο ειναι οντως λαγνο και ποθητο (για μενα παντα) φυσικα και θα το χρησιμοποιησω και σαν προσωπικο μου δονητη! Βολευει μια χαρα,εχει και καλυτερα 'χερουλια" . Αν παλι μου ειναι αδιαφορος θα φτασει το πολυ μεχρι τον αστραγαλο μου (κι εχω πολυυυ ωραιο αστραγαλο!!! ) .
    Να διευκρινισουμε οτι το να κανεις σεξ με αντρα υποτακτικο δεν σημαινει οτι σε βαζει κατω και σου αρχιζει τα ¨τι σου κανω μανα μου" ...παπαπαπα μακρια απο εμας αυτο το καταπτυστο ειδος ( ασε που ΔΕΝ ειμαι και η μανα του)

    Β. εναν αδιαφορο sub μπορει να τον μοιραστω για την πλακα μου, αντρα ομως ΠΟΤΕ. Ειμαι Κτητικη και απολυτη. Εμενα μ αρεσουν τα εξυπνα, αφοσιωμενα (απο επιλογη) αρσενικα και τετοια ψαχνω και βρισκω και ειμαστε οοολοι πολυ ευχαριστημενοι !

    Lil
     
  5. ipakouossklavos

    ipakouossklavos Regular Member

    LilithOnTop με εκφράζετε απόλυτα !
     
  6. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Θ α απαντήσω αλλά θα τονίσω πάλι ότι μιλάω πάντα για το τι κάνω εγώ.
    Δεν επιτρέπω στους σκλάβους μου να δουν τίποτα περισσότερο από τα πόδια μου ( όλοι λένε ότι είναι υπέροχα ).
    Για να κάνω σχέση με σκλάβο, πάλι πολύ δύσκολο, τους θεωρώ υποδεέστερους (κακία πάλι).
    Όσο για το εάν θα μοιραζόμουν τον σκλάβο μου με κάποια άλλη Κυρία.........
    ΟΧΙ !!!!!!!!!!!
    Είμαι Απόλυτη, Εγωϊστρια, Κακιά  
    Σιγά να μην μοιραστώ κάποιον καλό σκλάβο !!!!!!!
    Θα χαρίσω όποιον θεωρώ άχρηστο.
    Και πιστέψτε με, έχω χαρίσει πολλούς  
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σαν Κυριαρχικη Κυρια λοιπον θα επιθυμουσα να εχω πληρη ερωτική- σεξουαλικη σχεση με το υποτακτικο αρσενικο μου το οποιο οπως εγραψες peterpan θα εχει καταφερει να με διεγειρει. (ειμαι δυσκολη).
    Σπανιο να μου κεντρισει το ερωτικο μου ενδιαφερον ενας υποτακτικος, αλλα ενιοτε συμβαινει γι’ αυτο ο συγκεκριμενος θα μου ειναι πολυτιμος .

    Αν το υποτακτικο αρσενικο μου λοιπον με διεγειρει αρκετα...γινομαι κτητικη τοσο που θελω να το χρησιμοποιω μονο για την δικη μου απολαυση (ερωτικη και μη)

    Αρα... ΟΧΙ, δεν θα το μοιραζομουν με αλλη Κυρια (ουτε με Κυριο).
    Δεν ειναι τυχαιο που χρησιμοποιω μια φορα σκλαβους ...ενω εχω περασει καλα μαζι τους, υποπτευομαι οτι θα μπορουσα να παω πιο περα (ερωτικα- σεξουαλικα) και δεν τους δινω ευκαιρια, αν αντιληφθω οτι υπαρχει Α/αλλη ...ειτε σε σχεση vanilla, ειτε σε D/s.
    Ειναι και ενας σοβαρος λογος να μην ασχοληθω καν, οσο και να τον θελω ερωτικα (δηλαδη να μου εχει κανει Κλικ)...

    Τρωω τα νυχια μου, σκαβω την Γη....

    Αν δεν με διεγειρει ερωτικα – σεξουαλικα καποιος υποτακτικος ...που ειναι και αυτο που συμβαινει τις περισσοτερες φορες τοτε ευχαριστως τον μοιραζομαι δανειζοντας τον αν μου ζητηθει απο αλλη Κυρια και ειναι μετ΄επιστροφης.....
    H ακομη και τον χαριζω....αν ειναι αχρηστος, η και τον πουλαω σε τιμη ευκαιριας....αν ειναι και ελαττωματικος.η αν τον βαρεθω η και αναζητω επιτακτικα ανανεωση

    Αλλα ενα δεν θα κανω απο αυτα που εγραψες και διαφωνω ριζικα.
    Δεν θα μοιραστω ποτε το κρεββατι μου...Ολα και ολα!!!
    Το σκλαβο μου μπορει αλλα το κρεββατι μου οχι.... ποτε και με κανενα!!!!
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2006
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    για τι ποσό μιλάμε ?  
     
  9. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    ΧΜμμμ... για πε τιμή  
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Αν και δεν ειναι του παροντος νηματος το θεμα αυτο, για να καλυψω την περιεργεια σας θα σας πω την πιο προσφατη αγοραπωλησια που εκανα.

    Πουλησα καποιο ομορφο pet στην Κυρια ΜoD για το ποσον των 20 Ευρω.
    Η τιμη εκκινησης ηταν 50 Ευρω... αλλα γνωριζοντας οτι το συγκεκριμενο pet δεν επιανε ουτε 5 Ευρω (ηταν ελατωματτικο).
    Θεωρω οτι επιασα καλη τιμη.

    Η Κυρια ΜoD το αγορασε αφου του εκανε πληρη εξεταση ...(δοντια, μυες, κλπ).
    Διαπραγματευτηκε την τιμη παζαρευοντας την ετσι θεωρησε οτι τα 20 Ευρω ηταν αρκετα για τα προσοντα (εξωτερικα) που το pet διεθετε. (δεν ηξερε...δεν ρωταγε?)

    Το μετανοιωσε βεβαια συντομα, αλλα... "ουδεν λαθος αναγνωριζεται μετα την απομακρυνση απο το ταμειο".  

    Ο καθενας θα μπορουσε να την πατησει λογω αψογης εμφανισης και καλης φυσικης καταστασης του pet, που μετακινητω (παρακαλω) με sport διθεσιο τελευταιας τεχνολoγιας αυτοκινητο!!! Oυαου!!!
     

    Γι΄αυτο Κυριες Μου (και Κυριοι) να προσεχετε το τι αγοραζετε....(τουλαχιστον απο Εμενα).

    ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ: Ειμαι καλη πωλητρια μην το ξεχνατε αυτο ...(εχω κανει και επιτυχημενη Εκπαιδευτρια πωλητων - sales and marketing manager).

    Αν θεωρησατε οτι ξεγελαστηκατε, μπορειτε να απευθυνθειτε στην Αρχη Προστασιας Καταναλωτη του BDSM, που ειναι παντα στην διαθεση Σας και θα χαρουν πολυ να Σας βοηθησουν
     
     
  11. Yiannis

    Yiannis Regular Member

    Απάντηση: Re: 2 Eρωτήσεις για τις Κυρίες της κοινότητας

    Καλα τα λες.

    Και ΕΓΩ ως role-play slave ας υποθεσουμε οτι εβρίσκα την ιδανική απόλυτα συμβατή με ΜΕΝΑ Κυρία και
    αμέσως την ξεχώριζα από το πληθος κάπου σε αυτό το πλανήτη.

    Αν την γουσταρα πραγματικά, δέν θα ήθελα να μοιράζω το χρόνο και το σώμα μου
    με καμμία αλλη Αφεντρα, ούτε θα ήθελα και εκείνη να δανείζει το τομάρι μου
    στην κάθε λυσσασμένη δήθεν χαζο αφέντρα εκει εξω. Θα ήταν τσαμπα χρόνος.

    ΕΓΩ τον χρόνο και τον ιδρώτα μου δεν τον χαρίζω σε καμία αδίκως. Η κανει
    κάποιος ΕΠΕΝΔΥΣΗ σχέσης ή οχι

    ΜΙΑ Μόνο μπορεί να ειναι η απόλυτη αφέντρα κάποιου slave και ΕΝΑΣ μόνο θα
    επιτρέπεται να ειναι ο σκλαβος της...

    Δεν θα κάνουμε στο τέλος και παρτουζες κατω απο το καμουφλαζ μιας D/S σχέσης.

    Αυτα.
     
    Last edited: 12 Οκτωβρίου 2006
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Τα ΘΕΛΩ ΣΟΥ σου τα βρισκω μια χαρα.
    Να μην επιτρεπεις στις Κυριες να εχουν αξιωσεις απο Σενα.
    Αλιμονο!!
    Που ακουστηκε κατι τετοιο?