Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

24/7 Σκλαβιάς

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος slave_, στις 20 Οκτωβρίου 2008.

  1. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: 24/7 Σκλαβιάς

    Αν αυτο   αξιζει στο 24/7 και αλλες απαντησεις που δωθηκαν σε αυτο το νημα τοτε καλα να παθουμε.

      Ειμαι μπερδεμενος....




      Τς,τς,τς...




      Τα ευκολως εννοουμενα παραλειπονται.





    ομως ας  αρω
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν υπάρχει τίποτε χειρότερο από ένα φορτικό σκυλί στο τέλος της ημέρας. Κάποιος που χοροπηδάει γύρω σου, προσπαθώντας να σου φανεί χρήσιμος.

    Παράδειγμα:

    Γυρνάω στο σπίτι, κουρασμένη. Θέλω να ηρεμήσω με ένα ποτήρι κρασί. Ζητάω και λίγο κασέρι, ζαμπόν και ψωμί. Ξεκάθαρο έτσι; Νομίζετε.

    Σκλάβος: Να βάλω και φέτα;
    Εγώ: Όχι.
    Σκλάβος: Ελίτσες;
    Εγώ: Όχι. Μόνο αυτά που είπα.
    Σκλάβος: Να κάνω και μια ομελέττα;
    Εγώ: Θα με αφήσεις ήσυχη επιτέλους; Θέλω να διαβάσω το βιβλίο μου.
    Σκλάβος: Να ανάψω το θερμοσίφωνο;
    Εγώ: Φύγε. Τώρα.
    Σκλάβος: Μπορώ να σου πω κάτι για τον ξάδελφο της φίλης της θείας μου που με πήρε τηλέφωνο σήμερα; Είναι σημαντικό.
    Εγώ: Πήγαινε και πέσε από το μπαλκόνι. Τώρα.

    Όσον αφορά τις σκλάβες, θεωρώ ότι δύο από τα βασικά απαραίτητα προτερήματα είναι τα εξής:
    1. Να είναι αυτάρκης και να μην απαιτεί συνεχή επιβεβαίωση και προσοχή. Δεν έγινε και τίποτε αν δεν προσφέρει τις υπηρεσίες της για λίγο. Ο πλανήτης θα συνεχίσει να γυρίζει.
    2. Να μην υπακούει τυφλά. Να υπακούει εφ όσον το θέλει. Με άλλα λόγια, αυτό που είπα πριν χρόνια και το ξαναλέω, ακόμα πιο φωναχτά: Θέλω να θέλω αυτό που θέλεις. Αλλιώς, βρες άλλο ζωντόβολο.
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και για τους σκλάβους ισχύει αυτό.
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ναι, έχεις δίκιο. Μου διέφυγαν προς στιγμήν οι δύο εξαιρετικοί άντρες σκλάβοι που γνωρίζω. Ανήκουν και οι δύο στην Μίστρες Εύα.

    Ενδεχομένως να υπάρχουν και άλλοι. Ας μην είμαι πολύ στριμμένη (ο Βάρδος καιροφυλακτεί). 
     
  5. El_Gato

    El_Gato Regular Member

    Εσύ αντιλαμβάνεσαι την υποτακτικότητα ως ερωτικό - σεξουαλικό βίτσιο ή σαν τρόπο ζωής σε μία σταθερή σχέση;
     
  6. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: 24/7 Σκλαβιάς

    Αμαν !! Τον πηρατε απο τα μουτρα τον ανθρωπο. Αφηστε να μας στεριωσει και κανενας νεος.
     
  7. imagine

    imagine Regular Member

    Η φαντασια που λετε ειναι μεγαλο πραγμα, μεχρι και στα 4 στην εκκλησια μπορεις να δεις τον εαυτο σου και να σε σερνει η Κυρια σου με το λουρι, η πραγματικοτητα ομως ειναι κατι διαφορετικο. Δεν πιστευω οτι υπαρχει, τουλαχιστον στην ελλαδα, ανθρωπος που θα χαρισει πληρως και ανευ ορων την ελευθερια του σε καποιον αλλον. Καποια στιγμη θα επαναστατησει, μπορει να τον επηρεασει και καμια εθνικη εορτη καλη ωρα, η να δει το braveheart και να του μπουν ιδεες. Χμ, φυσικα υπαρχει και το μπουντρουμι για παν ενδεχομενο αλλα και παλι δεν συμφερει οικονομικα.
    Ζηστε λοιπον αυτο που εχετε οπως μπορειτε και αφηστε την φαντασια σας να οργιαζει την ωρα της μαλακιας.
     
  8. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Να σε ρωτήσω ... ευτυχισμένοι όπως το θες εσύ ή ευτυχισμένοι όπως θα το ήθελε αυτή; Γιατί αυτά τα δύο διαφέρουν .. και μάλιστα πολύ  

    άντε - μακάρι να την βρεις .. και να μπορ΄σεις να την κρατήσεις
     
  9. master00dragon

    master00dragon Regular Member

    ...................................πραγματικα δεν εχω λογια.............το καλη τυχη ειναι λιγο..........
    θελω να ρωτησω τους οιδημονες το εχει κανεις καταφερει
    τελος παντων αν δεν ειναι ποδοσφαιρο τα αντιστοιχα μαθηματα κηπουρικης

    να σε καλοσωρισω και εγω ως καινουργιος προς καινουργιο
    αβε
     
  10. darklight

    darklight Regular Member

    Γιατί πας τόσο μακριά όσο ο γάμος; Μια συμβίωση θα σου έδειχνε πόσο αντέχεις εσύ ή η σχέση σας.
    Η δική μας σχέση ακόμα αντέχει και περνάμε καλά, από εκεί και πέρα ο κάθε ένας πάει τόσο μακριά όσο αισθάνεται όμορφα.
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ζήτω η μαλακία λοιπόν. Κάτω η σχέση.

    Ζήτω η φαντασία, κάτω η πραγματικότητα.

    Εγώ πάλι, δεν πιστεύω καν ότι υπάρχει Ελλάδα.

    Ο δε Θωμάς μου, αν δεν βάλει τα δάχτυλά του στις οπές, δεν πιστεύει ότι τρύπησα τα βυζιά μου, για έναν άγνωστο. 
     
  12. Darkreminder

    Darkreminder Regular Member

    Κανένας φυσιολογικός άνθρωπος δεν μπορεί να δώσει εξ ολοκλήρου την ελευθερία του. μπορεί για κάποιες ώρες, μπορεί για έναν μήνα, αλλά το για πάντα είναι πολύς καιρός. οπότε ας μην τεντόνουμαι και πολύ το σχοινί γιατί μπορεί να σπάσει... και τότε δεμένος σκλάβος γιοκ.