Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

24/7... ένα σπάνιο είδος.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος carissa[L_T], στις 29 Αυγούστου 2005.

  1. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Aχ τι ωραια που τα λετε...

       

    Οσο για το "λιγο ανωμαλια"... ειστε στο σωστο μερος!

    Καλη συνεχεια σε ο,τι κι αν κανετε.

    cassie
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Αν γνωρίζετε μέρος όπου να βρίσκονται ενεργοί σαδιστές Κυρίαρχοι μαζεμένοι παρακαλώ να μου το πείτε κι εμένα, έστω και με πριβέ, αν έχετε την καλοσύνη. Υπόσχομαι να ανταποδώσω...  
     
  3. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    ... εννοεις απο αυτους που σαδιζουν με τα χερια και το μυαλο και οχι με το πληκτρολογιο;

    (χμμμμ... για να θυμηθω που εχω κρυψει το μικροσκοπιο... )

    cassie
     
  4. master gold

    master gold Regular Member

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    λοιπον κοριτσια.αν υπαρχει καποια που θελει πραγματικα ενα θεο αφεντη στο κορμι της να ανατριχιαζει μονο που θα βλεπει τον συγχρονο αχιλλεα ,οποια θελει να εξερευνησει το κορμι της ΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΑΝΤΡΑΣ.ενα αληθνο αρσενικο τοτε ειμαι η ευκαιρια που δεν πρεπει να χασετε.αν παλι θελεται να ειστε μια ζωη στη μετριοτητα μεινεται με τους αφεντες που ξερεται μεχρι σημερα.ενας ειναι ο αφεντης ο master gold!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.γιαυτο σας λεω μια φορα σας δινεται η ευκαιρια να γνωρισετε αληθινο αφεντη.ειδαλλως μεινεται μια ζωη στη μετριοτητα δειλες να ανακαλυψετε την αληθινη αληθεια πανω στο κορμι σας.master gold!!!!!ιδου η ροδος ιδου και το αληθινα αγριο πηδημα(master gold).για να δω υπαρχει καμια που να ξερει τι θελει,η ειστε νανιαρα.χτισε μια γεφυρα μικρη σκλαβα να ρθεις εδω, ας μετρηθουμε και ας κερδισω παντα εγω φτανει να ξερω πως εγω παντα νικω!!! μια θα γινει μονιμη σκλαβα μου,για αρχη ομως 5,6,7, μαζι θα συρθουν στα ποδια μου η καλυτερη θα ειναι αυτη που στο τελος της δοκιμασιας θα δεθει στο κρεβατι με χειροπεδες και θα γαμηθει.οι αλλες θα χειροκροτησουν και θα φωναξουν αξια αξια!!! δηλωστε συμμετοχη 7 ειναι οι θεσεις!!!!οχι επειδη ο κορνηλιος οτι ειμαι βαρετος!!!τοπος οργιου βιλλα master gold!!.χρονος οργιου 1-7-2012!!!προσκαλεμενος επιτημος κορνηλιος.(δωρεαν μαθημα)!!!!απαραιτητη προιποθεση να βλεπονται οι σκλαβες και να εχουν τυπο!!
     
    Last edited: 10 Ιουνίου 2012
  5. crimson moon[M_S]

    crimson moon[M_S] Regular Member

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    και για όλα τα άλλα υπάρχει και η mastercard  

    ΥΓ. τουλάχιστον άνοιξε δικό σου νήμα για να γράφεις ό,τι θέλεις, μην σκοτώνεις αυτά των υπολοίπων...
     
  6. akasha

    akasha Regular Member

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    χαχαχα!!τέλειο... 
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Ναι, αυτούς εννοώ. Ήθελα να προσθέσω και κάτι άλλο αλλά έμεινα πιστή στη μανία μου να μην τα κάνω όλα λαμπόγυαλο...  
     
  8. Re: Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Τωρα φίλε να σου πω κατι...το καλό τρολλ ειναι διαδυκτιακή τεχνη και απαιτει πνεύμα , καλη αισθηση του χιουμορ , και κυρίως πρωτοτυπία. Σε διαφορετικη περιπτωση απλα βαριομαστε και λεμε μεταξυ μας "κοιτα τωρα που ο παπαρας νομιζει οτι μπορει να μας δουλεψει.
    Παλια ειχα δημιουργησει την αφεντρα Ροδάνθη την πιστεψαν και νομιζαν οτι την δουλευαν διοτι ητο χαζουλα η καυμενη. Μετα τα αποκαλυπτηρια ειχε χαλασει ο κοσμος , αλλος ελεγε πως αποχωρει απο το φορουμ αν δε με διαγραψουν μονιμα ,αλλος με εβριζε, αλλος με υποστηριζε κλπ. Νομιζεις οτι εισαι ικανος για τετοιο ντόρο;
    Τωρα αυτα που μας λες στα ποστ σου μας τα ειπε ο kinky boy η κινκιμπούλης ,οπως τον ελεγε ο dolmance ,πριν απο χρονια. Αληθεια νομιζεις οτι θα ξεγελαστουμε η εστω θα μας διασκεδάσεις; Για σκέψου το , εγω παντως δε νομίζω

    Παντως θα σου δωσω μια συμβουλη. Αν θες να διασκεδασεις τρολλαροντας θα πρεπει η πλακα σου να αιφνηδιαζει τους αλλους , να κανεις κατι που δεν εχει ξαναγινει και δεν το περιμενουν, να ειναι χαμηλης εντασης αρχικά ωστε να τους παρασηρεις σε "σοβαρη" κουβέντα.
     
    Last edited: 10 Ιουνίου 2012
  9. Slave4training

    Slave4training New Member

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    δεν εχω κανει 24/7 κ δεν μπορω να ξερω οπως καποιοι απο εσας.
    αλλα στι σημερινη εποχη με το τοσο τρεχιμο κ τις κοινωνικες υποχρεωσεις ποθ απορεουν απο τη δουλεια, νομιζω οτι ειναι πολυ δυσκολο να υπαρχει κατ ιτετοιο...κ αν υπαρξει,πιθανολογω οτι θαχει συνεπειες στι ζωη κ των 2.
     
  10. Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Ναι όμως η εμπιστοσύνη δεν είναι κάτι που επιβάλλεται όπως είναι η υποταγή. Ούτε από τον έναν προς τον άλλον αλλά ουτε και να αυθυποβάλλουμε τον εαυτό μας γίνεται στο να εμπιστευτει. Δεν απαιτείται ούτε "βιάζεται".
    Έρχεται όταν είναι η ώρα της άλλοτε αποτόμα, καθοριστικά, άλλοτε βήμα-βήμα πιο διστακτικά.
    Η Κυριαρχία είναι άλλο. Κατά την άποψή μου δεν υφίσταται Κυριαρχία αν δεν επιβληθεί. Η επιβολή ωστόσο έχει πολλές οπτικές και παραμέτρους.
    Άποψη μου είναι πως αν κάτι έρχεται πρώτο αυτό είναι η Κυριαρχια - υποταγή και από κει και πέρα αρχίζει να λαμβανει θέση η εμπιστοσύνη πολλές φορες με δυσκολίες, η αγάπη, το δέσιμο μεταξυ τους.
    Δεν μπορεί κανεις να πιστεψει βαθεια στον άλλον ετσι απλά. Πιστευεις στον αλλον ακριβώς επειδή -και όταν- αρχιζεις και τον εμπιστευεσαι.  
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Επειδή διαφωνώ και δη κάθετα, τόσο με το ότι δεν υφίσταται Κυριαρχία αν δεν επιβληθεί όσο και για το ότι η υποταγή έρχεται πρώτη μήπως θα ήθελες να μας πεις ποιες οπτικές και παραμέτρους έχει αυτή η επιβολή και πως την εννοείς, όπως επίσης τι είναι αυτό που εσύ ορίζεις ως υποταγή που έρχεται πρώτο πρώτο?
     
  12. Απάντηση: 24/7... ένα σπάνιο είδος.

    Ίσως να έχουμε διαφορετική ματιά στον όρο επιβολή. Μπορεί κάποιος να επιβληθεί ακόμη και με ένα χαμόγελο αν αυτό περνάει, αν αυτό έχει δύναμη σε μένα.Αν καταφέρει να τον ακολουθήσω με αυτό του το χαμόγελο αυτόματα μου επιβάλλεται.
    Δεν όρισα κατι εγω ως υποταγή. Αυτό που είπα lara αποτελει συνέχεια του προηγούμενου εκει που μιλω για επιβολή. Δεν αναφερθηκα στο αν ειναι ευκολη η υποταγή ούτε στο αν ειναι εύκολη η δύσκολη η εμπιστοσύνη. Εννοώ πως όση εμπιστοσύνη και να έχω σε κάποιον αν η Κυριαρχία του δεν υφίσταται απεναντι μου, δεν ειναι δυνατή είναι δώρον άδωρον... κάποια στιγμή θα πάψει να υφίσταται η ασσυμετρία.