Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

3×3 (BDSM Basketball Tournament)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος El__Capitan, στις 18 Σεπτεμβρίου 2018.

  1. open_mind

    open_mind Regular Member

    Κρύβε λόγια...  
     
  2. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    καλά τα λέτε εσείς...αλλά το παστίτσιο δεν το είδαμε ποτέ...
     
  3. Τώρα είδα το νήμα και πέθανα από τα γέλια!!!! Τι εγινε τελικά??? Παίξατε??? Ποιος νίκησε??? @dina τους πήγες παστίτσιο???? Αν ήμουν αθήνα σίγουρα θα συμμετείχα . Καταρχάς θα κατέβαινα με αθλητικό τακούνι τέτοιου τύπου   και θα φορούσα μπλουζάκι "ετσι παίζουν Οι θεσσαλονικιές "
    Το 1.57 Μου ειναι πιστεύω ιδανικό και κάθε ομάδα θα έκανε τα πάντα για να με πάρει μεταγραφή.
    Τελος να υπενθυμίσω στον @whisperer οτι ακόμη τον περιμένω για ενα ματσακι αλλα ποτέ δεν ερχεται γιατί φοβάται οτι θα τον ξεφτιλίσει η κοντή.  
     
  4. El__Capitan

    El__Capitan Star Alliance, oneworld & SkyTeam Platinum member

    Δυστυχώς απέτυχε παταγωδώς!!
    Πολύ ωραία τα J' s σου @sokolata !!   
     
  5. Κρίμα πραγματικά ...ενα τεράστιο πλήγμα για τον αθλητισμό ...
     
  6. Stelios_X

    Stelios_X "Πείρα είναι το σύνολο των σφαλμάτων μας." Ο.W.

    Κουρυφαίο post
     
  7. Κορυφαίο μεν αλλα τι να το κάνεις?.. δεν μπόρεσαν να τα συμφωνήσουν τελικά Οι κ. Φήμες λέει πιάστηκαν στα χέρια στην προπόνηση για το ποιος θα εχει την κυριαρχια της μπάλας και τα σπάσανε ...
     
  8. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Εγώ πάντως,για να εξασφαλίσω τη θέση,έκατσα στον πρόεδρο.
     
     
  9. Ο πρόεδρός να κοιτάξει να πάρει κανένα καλό παίκτη και να αφήσει τα σαλιαρισματα με τους χορηγούς .