Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

5 κατακίτρινοι ήλιοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος zinnia, στις 24 Ιουνίου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Σάββατο με Σάββατο , ήμερες 8, από τις πιο καυτές του καλοκαιριού. Μια εβδομάδα που δεν περίμενε να έρθει, δεν την είχε σκεφτεί ούτε στα πιο τολμηρά της όνειρα κι ούτε πίστευε πως θα μπορούσε να έχει τέτοια εξέλιξη.

    Μια εβδομάδα που ξεκίνησε με μια βόλτα στο Θησείο, συνέχισε σε μια βεράντα με θέα την Ακρόπολη , κυλίστηκε σε καυτά σεντόνια και κλιματισμό που έκαιγε συνέχεια , γεύτηκε άσπρο παγωμένο κρασί και πατέ πάνω σε κρίσπις , γέμισε μυρωδιές λαδιών για μασάζ, φουλάρια σε πράσινες αποχρώσεις , κατακίτρινα ηλιοτρόπια και τελείωσε με πρωινό στο Χίλτον...
    -------------------------------------------------------------

    Ο ήχος του κινητού-ξυπνητήρι την ξύπνησε. 7.30 κιόλας!. –«Σήκω να πας στο σπίτι να δεις τι κάνουν οι εργάτες».
    Όλα ήταν τόσο ζωντανά που για λίγο πίστεψε πως το όνειρο ήταν πραγματικότητα. Σηκώθηκε κι έκανε καφέ. Μισο-βυθισμένη στις σκέψεις της γύρισε στο κρεβάτι να τον πιει . Η εικόνα της, μουντή στον καθρέφτη απέναντι. Απέφυγε το βλέμμα της , την έψαχνε, κι αυτό δεν το αντέχει πάντα.

    Άναψε τσιγάρο. –«Για να δούμε τι έχουμε να κάνουμε σήμερα» μονολόγησε.

    Ήπιε βιαστικά τον καφέ της , έσβησε το τσιγάρο και ντύθηκε μηχανικά.

    Άνοιξε την πόρτα και βγήκε.. Μια νέα εβδομάδα άρχισε.

    Στο κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι της , έμειναν να την περιμένουν 5 κατακίτρινοι ήλιοι και ένα μπουκαλάκι body oil..
     
  2. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: 5 κατακίτρινοι ήλιοι

    Αφηνει να καταλαβει καποιος οτι περνας καλα....!!!!
    Αλλα να χανεσαι παλι ρε παιδι μου....δεν το καταλαβαινω.Ουτε στο arcade δεν σε ''βλεπουμε''!!!!!  
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: 5 κατακίτρινοι ήλιοι

    σκληρη η πραγματικοτητα..
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Μμμμμ....αυτο το ξυπνητηρι καθε φορα που χτυπαει για να σε επαναφερει στην καθημερινοτητα ειναι ο χειροτερος εχθρος μου.
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αυτο το ξυπνητηρι, παντα ο ιδιος "εχθρος".
    Εχω φροντισει να μην εχω ουτε ενα στο σπιτι μου.
    Σε ευχαριστουμε zinnia!
     
  6. Syrah

    Syrah Contributor

    Πριν το τέλος πώς μοιάζει η σιωπή σαν αγάπη μεγάλη.