Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

.............

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Vasileys, στις 28 Ιανουαρίου 2007.

  1. gaby

    gaby Guest

    Re: ΥΜΝΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ

    Μου είχατε λείψει Dolmance, μην πάει ο νους σας στο πονηρό  

    Καλά να είστε...
     
  2. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Re: ΥΜΝΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ

    Σας διέφυγε το λογικό παράδοξο, αγαπητέ, ή σας ευχαρισθεί να επιδεικνύετε αφερεγγυότητα και ανακολουθία δηλώσεων;
    Έχει καταστεί προ καιρούς σαφές πως καυλαντίζετε ειρωνευόμενος τη σεπτή ημετέρα διαδικτυακή κοινότητα μα ετσά κατάφορα μουδέ οι γκαργκανομπλέρ (ΤΜ) δεν έχουν επιχειρήσει.

    Ανένηψε αποθρασεμένος, ας τον-ε μαζέψει κιαείς!
    Πού είναι ο συντονισμός, πού οι ψαλιδοχέρηδες mods να επέμβουν, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΟΣ ΠΙΑ ΤΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΧΟΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ;;;
     
  3. L_Strike

    L_Strike Contributor

    Re: ΥΜΝΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ

    Κράτος;;;
    Συντονισμός;;;
    Εν Ελλάδι;;;
     
    Ααααα... τώρα μάλιστα!!
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: ΥΜΝΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ

    Dolmance ειλικρινά δεν ξέρω πως είναι να μεγαλώνει ένα παιδί χωρίς μαμά και εάν οι καλύτερες γκουβερνάντες ακόμα και εάν είναι ειδικευμένες μπορούν να την αντικαταστήσουν ακόμα και στο μάλωμα της που γίνεται πάντα και μόνο από αγάπη  
    Δεν ξέρω εάν αυτό ήταν η αιτία που ίσως δεν μπορείς να δοθείς όπως θες πραγματικά.
    Με προβλημάτισες αρκετά.......