Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

8 χρόνια περιπλανήσεων...μια κριτικά αναστοχαστική προσέγγιση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος assassina, στις 26 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. Ωκεανός

    Ωκεανός Flüggåэnk∂€čhiœßøl∫ên

    Ό,τι και να γράψεις σε ένα forum με χιλιάδες μέλη, στατιστικά θα υπάρξουν οπωσδήποτε πολλοί που θα το παρερμηνεύσουν. Και στατιστικά επίσης οπωσδήποτε κάποιοι από αυτούς θα εκφράσουν κάτι με βάση την παρερμηνεία τους. Σήμερα είναι ο Μήτσος, αύριο θα είμαι εγώ, μεθαύριο η Λίτσα. Αλλίμονο τώρα αν ήταν να μην γράφουμε επειδή θα συμβεί το στατιστικά αναπόφευκτο. Θα το είχαμε κλείσει το forum.
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Αναγκαστικά με αυτή τη σειρά:
    1. Ξεκαβάλα.
    2. Ξεκαβαλήσασα, ρώτα τον εαυτό σου τι πραγματικά χρειάζεσαι.
    3. Ιεράρχησε αυτά που πραγματικά χρειάζεσαι. Αν τα απολύτως απαραίτητα είναι πάνω από 3-4, πήγαινε πάλι στο (1).

    Από κει και πέρα, μη συμβιβαστείς καθόλου. Ειδικά, όπως είπε η tender lily, μη συμβιβάσεις την αισθητική σου. Αυτό που ψάχνεις υπάρχει εκεί έξω.
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Re: 8 χρόνια περιπλανήσεων...μια κριτικά αναστοχαστική προσέγγιση





        ​
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Απάντηση: Re: 8 χρόνια περιπλανήσεων...μια κριτικά αναστοχαστική προσέγγιση

    many lols:lol2:
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Για κάτσε λίγο, καραντίνα έχουμε, να το ανεβάσω το θέμα, να το διαβάσω με την ησυχία μου
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    επτά χρειάζονται.
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    κατα προτίμηση ταυτόχρονα. Για ένα Σαββατοκύριακο.

    στον Βόλο

     
     
  8. Delilah

    Delilah Yes. No.

    Σοβαρή υποψηφιότητα για την αναβίωση νήματος της χρονιάς  
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εφτά. Σε παίρνει αριστερά, μη το ζορίζεις.
     
  10. espimain

    espimain Contributor

  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχω διαβάσει, δε θυμάμαι τώρα την πηγή, ότι υπάρχει κοινωνιοβιολογική εξήγηση για αυτό και η οποία μου είχε φανεί πολύ λογική: το ζευγάρι των homo sapiens έπρεπε να είναι μαζί μέχρι το παιδί να είναι αυτάρκες, το οποίο, τον καιρό εκείνο τον παλιό, ήταν γύρω στα 7.
     
  12. espimain

    espimain Contributor

    Αυτό γράφει στο άρθρο του οποίου δίνω λίνκ