Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Aγάπη μου, πρέπει να αυτώσω κάτι αυτά..."

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 21 Απριλίου 2009.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @Brt

    Λάτρις της τεχνολογίας και i-οτιδήποτε, δεν είναι συμβατά πράματα, εκτός απειροελαχίστων περιπτώσεων (τριάντα χρόνια και, προσωπικώς ξέρω μόνον δυο, #2)...
    Με το μπαρδόν...
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ένα εκατομμύριο χρόνια πριν. Είμαι φαντάρος σε άδεια. Έχω κανονίσει ραντεβού με κομενάκι το βράδυ πριν επιστρέψω στο στρατόπεδο. Έχω πάρει και τα κλειδιά από το σπίτι κολλητού, στην προξένου κορομηλα, αν θυμάμαι καλά, εχω πείσει και τη δικιά μου ότι θα πρέπει να επιστρέψω από το βράδυ γιατί αύριο ξεκινάμε άσκηση. Όλα καλά.

    Το κακό ήταν οτι η δικιά μου δεν με άφηνε να φύγω. Μου την έπεφτε από το πρωί και μια και δύο, της έκατσα. Το αποτέλεσμα ήταν να πάω στο κομενάκι ψιλοκομμάτια. Οριακά αξιοπρεπής, ίσα που γλυτώσαμε τα χειρότερα.

    Α, ξέχασα να πω ότι η νόμιμη με ειχε γεμίσει ρουφήγματα τα οποία τα είδε η άλλη και ευτυχώς αντέδρασε θετικά και δε μου έφερε τίποτα στο κεφάλι. Θυμάμαι ακόμα την έκπληξη που είχε όταν μου έβγαλε τη μπλούζα. Είχε πει "πω, πω, η δικιά σου πρέπει να είναι πολύ παθιάρα "

    Αυτή ήταν η μοναδική φορά στη ζωή μου που γαμήθηκα με δύο γυναίκες την ίδια μέρα.
    Δεν ξέρω αν μετράει για κέρατο, είχαν περάσει 8 ώρες μεταξύ των συνευρέσεων. Άλλη βάρδια η μια άλλη η άλλη...
     
    Last edited: 29 Ιουνίου 2020
  3. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member



    ...η δικιά σου κατάλαβε ότι θα πας σε άλλη και έκανε ότι μπορούσε για να ρεζιλευτείς  
     
  4. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Λες;
    Δεν είναι να έχεις εμπιστοσύνη στις γυναίκες τελικά!
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μπορεις να τις εμπειστευτεις οτι θα σου την κανουν.
    Αχαστο ειναι να ξες...
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Δεν γαμάς καλά και σε κερατώνουν, απομυθοποιήθηκες.
     
  7. Xtx

    Xtx Ούτε καν βανίλια, σκέτος χωνάκης

    Ιστορια που τυπικα μπορει να θεωρηθει κερατο, παρολο που ηταν γνωριμια λιγων ημερων αλλα με καλες προοπτικες.
    Αφου λοιπον γνωριστηκαμε με την υποσχομενη σχεση και περασαμε 5 μερες βγαζοντας ολα τα κουσουρια του παλιου της σπιτιου στη φορα, παω σε νησι που με περιμενουν φιλοι και περναω τελεια χωρις ιδιαιτερη διαθεση να κυνηγησω. Ειχα φυγει γεματος (ή αδειος καλυτερα) και με τις καλυτερες εντυπωσεις.
    Γενεθλια φιλου, παραλιες, ολη μερα ξυδια, και το βραδυ απλυτος με τα αλατια, ντυσιμο του σουρωμενου και πιθανοτητες να ειμαι ελκυστικος μηδαμινες. Καταληγω σε μπαρ να φιλιεμαι και να πιανω τον κωλο θελκτικης παρουσιας. Ακομα και τοτε δεν το κυνηγησα τερμα, πηρα τηλεφωνο και κανω να φυγω, με προλαβαινει εχει βρει κλειδια απο σπιτι κολλητης. Mood μια ζωη την εχουμε, ενδιδω.
    Εντονη νυχτα με αγριες διαθεσεις . Πρωινο κατουρημα επιπονο, εγω ανακαλυπτω δυο πληγες στο κεφαλι που εκανε κουμαντο, απο τα δοντια της, και η κοπελα αχνα ξεραμενα αιματα στο προσωπο. Κανεις μας δεν ειχε καταλαβει τιποτα πιο πριν. Ψυχολογια στα ταρταρα και mood karma is a bitch. Εφυγα αρον αρον νοσοκομειο, η γιατρος να με συμβουλευει να ειναι πιο ηρεμη η κοπελα, εγω να προσπαθω να θυμηθω ποσο αποτομος ημουν, και αργοτερα να ευχαριστω το καρμα που δεν ειχε πιο εκδικιτικη διαθεση.

    Χρησιμοποιουσα αλοιφες και χαμομηλι για τον πουτσο για κανα μηνα. Δεν ξαναειδα καμια απο τις 2 αλλα οχι λογω κερατου.
     
  8. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Ικαρία... Με τυπάκι κουκλί που βρεθήκαμε στην ίδια παρέα. Ένα βλέμμα τα είπε όλα...
    Κι η μέρα έφερε νύχτα... Κι η νύχτα τράβαγε... Με το κουκλί να παίζει μπαγλαμαδάκι και να τραγουδάει ρεμπέτικα με τις ώρες στο Να. Και το βλέμμα του να με καρφώνει διαρκώς και να χαμογελάει... Μια σύντομη πριβέ συνάντηση στην τουαλέτα του καφενείου. Άλλη μία, ώρες μετά, για βουτιά. Και κάποια στιγμή, 4 τα χαράματα;... κινήσαμε να φύγουμε οι δυο μας. Πιωμένοι κάργα..Μας πήρε ένα αγροτικό ωτοστόπ. Προκαταρκτικά στην καρότσα. Κυρίως πιάτο στην παραλία στον Αρμενιστή... Η ανατολή μας βρήκε στο Κασμίρ, το μπαρ.

    Την άλλη μέρα έφευγα. Ερχόταν εξεταστική... "Μη φεύγεις ρε..." μου είπε. Εγώ όμως έφυγα. Ούτε τηλέφωνα ούτε τίποτα... Μόνο μια όμορφη ανάμνηση έμεινε...

    Χρόνια μετά που τα συζητούσαμε με τον φίλο μου, τού το είπα. Του περιέγραψα τη φάση.
    "Καλά έκανες. Κι εγώ στη θέση σου το ίδιο θα έκανα... Τέτοιες μαγικές στιγμές είναι αμαρτία να τις χάνουμε...". Κι αυτός δεν είχε χάσει και πολλές! Ήταν το πρώτο μου κέρατο. Πριν 25 χρόνια...