Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος DocHeart, στις 17 Νοεμβρίου 2008.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Ποιά είναι η μεγαλύτερη περίοδος της ζωής σας που έχετε περάσει χωρίς να έχετε ερωτικό σύντροφο;

    Γιατί το κάνατε; Πώς τη βγάζατε; Τί σας έμεινε;
     
  2. DiDi

    DiDi Regular Member

    6 μήνες.

    Ήθελα να μείνω μόνη..εάν έβρισκα σύντροφο τότε μάλλον θα έφευγε με τις κλωτσιές την ίδια ώρα.

    Πως την πάλευα? Τότε συνηδειτοποιήσα οτι εγώ και η μαλακία   δεν είμαστε καλά φιλαράκια. Είναι ατίθαση η ριμάδα. Αλλά συνίθησα. Είχα αφιερωθεί στο γράψιμο. Και στις δουλειές του σπιτιού. Αν και κατάλαβα οτι και αυτό είναι ένα από τα φετιχ μου.

    Μου έμεινε ότι τελικά καλα έκανα και έμεινα μόνη έκανα αναδρομή στο παρελθόν, έκραζα τον εαυτό μου έκλαιγα και γέλαγα μαζί του.

    Έγινα πολύ καλή φίλη με το ποτό..
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    νομίζω γύρω στους 4 μήνες. ήταν η ονομαστή "περίοδος παρθενίας".
    έκανα αυτή την θυσία ώστε να περάσω στις Πανελλήνιες.
    δεν μου γύρισε το μάτι μόνο και μόνο γιατί αυνανιζόμουν συχνά.
    μου έμεινε ένα πρόβλημα στον δείκτη καθώς και μια ακόρεστη δίψα για σεξ.
    θα το ξαναέκανα.μου άρεσε
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

    Δεν απαντάω,θα με πούνε ψεύτη  
     
  5. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

    2 χρονια.
    21-23 τοτε ξεκινησα να δουλευω βραδυ, το αντικειμενο μου να ελεγχω 20 αντρες ο μικροτερος 22 ο μεγαλυτερος 42, επαγγελματιες.. οι μισοι ονειρεμενα αρσενικα..
    χαριτωμενιες, φτερα κ πουπουλα κομένα λοιπόν..
    τωρα δουλευουμε κ κοβουμε κ κώλους, για να μη κόψουν τον δικό μας..
     
  6. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

    Πως είναι να το "κάνεις" μετά από δύο χρόνια;
     
  7. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

    Διαβάζεις το manual για να θυμηθείς πώς γίνεται
     
  8. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

    Και τυπογραφία; Μπράβο άλματα ο πολιτισμός στο σεξ...
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία

    Γιατί μαζί σου το 'κανε????????   
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Aγαμήτου και Απάρτου γωνία


    Σαν να μη περασε μια μέρα..

    οπως το ποδηλατο ενα πραγμα..

    Γιατι το έκανα?
    δεν ξέρω δεν το ειχα συνειδητοποιησα τοτε, ημουν τελειως φοκους στους ρυθμους κ τις ανάγκες της δουλειας κ μόνο..
    Από την μια επαιρνα όλη την επιβεβαιωση που ηθελα, ειχα 20 άντρες να μου κάνουν τους καλους κ να μου λένε ποσο γαμω τις γυναικες ειμαι, ολοι οι εκτος δουλειας που γνωριζα κ μάθαιναν που δουλευω κ σε ποια θεση, θέλανε να γινουν κολητοι μου για να τους βάζω στα μαγαζια ένεκα της γνωστης "πόρτας" που ίσχυε τότε.
    Από την άλλη, νομιζω οτι "βοηθησαν" επίσης τα ωραρια κ η κόπωση.
    Η νυχτα τότε, δεν δουλευε μονο σκ όπως τώρα, δουλευε κάθε μερα με ρυθμους σαββατοκυριακου.
    Πηγαινα στις 9 κ εφευγα 1 ή 2 ωρες σχεδον μετα που κλείναμε, πραγμα που σημαινε οτι μπορει κ να ηταν 8 το πρωι ή και 9 ή και 10.
    Με τοση υπερενταση α) απο τον ογκο της δουλειας, β)από την συνεχη αναμετρηση, ειδικα τους πρωτους μήνες μέχρι να επιβληθω.. στο τέλος δεν έμενε ενεργεια, οχι για σεξ.. ουτε για να γυρισω το κεφαλι να δω τον τζωρτζ αν τυχαινε να περνουσε απο διπλα.. προτιμουσα να κοιμηθω..

    Πως την έβγαζα?
    Μια χαρα καθως δεν ειχα επιθυμια για σεξ.
    Ημουν κ καχυποπτη οποιος έκανε το λάθος να μου δειξει οτι ενοιωθε ή ηθελε κάτι ερωτικο απο μένα τον έτρεχα αλυπητα μέχρι να του περασει.

    Τι μου έμεινε?
    -Πολλες δυνατες και όμορφες φιλίες μέχρι κ τώρα.
    -Γνωση για τους άντρες..
    -Γνωση για μένα..
    -Η ικανοποιηση οτι την δουλεια που έκανα τοτε, την έκανα τέλεια.

    Για να μη πω κ οτι οι μισοι απο τους τότε 20, ειναι οι ιδιοκτητες της διασκέδασης στην Θεσσαλονικη σήμερα..  


    Οχι ποτε δεν μετανοιωσα.. Μπηκα μικρη στα πολυ βαθια κ βγηκα νικητρια.. χμμμ κ κάπως περισοτερο κυνικη ίσως..
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2008
  11. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Ερωτηση: οταν λες "ερωτικό σύντροφο" εννοεις μεσα σε σχεση ή και τις εφημερες καταστασεις?
     
  12. female

    female Contributor

    Πάνε τόσα χρόνια πριν, πιδάκι μ', που δεν θυμάμαι για πόσο ήταν. Αλλά ήταν τόσο πάρα πολύ άσκημη εποχή από κάθε άποψη και για τόσους λόγους, που δεν ξέρω τι χάλια να πρωτοθυμηθώ. Ίσως και να μην χρειάζεται.