Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Aφεντεs και .........νοσοs.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος masterattilas, στις 2 Ιανουαρίου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αν υπαρχουν??????????????Και με το παραπανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Καποτε γνωρισα εναν σκλαβο, φανταστικο ατομο, καταπληκτικο παιδι, ο,τι ακριβως εψαχνα!!!!
    Οποτε τον συναντουσα, Χριστε μου, να πηγαινει να σπασει το κεφαλι μου απο τον πονοκεφαλο!!!!
    Αυτος να μου μιλα, και εγω να τριβω το μετωπο μου, να θελω να καταπιω τα depon σαν μεντες, κυριολεκτικα να υποφερω!!!
    Μου εχει μεινει στα ανεξηγητα και ποτε δεν εκανα τελικα τιποτε μαζι του. 
     
  2. manosslave

    manosslave Regular Member

    Μυπωs η ψηχη σου τον ενιωσε σαν κατι παραπανο απο σκλαβο και αυτο σε εκανε να πιστεψειs οτι αξιζε να τον δειs ωs ελευθερο...
     
  3. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ψυχικο βαμπιρ...  
     
  4. female

    female Contributor




    Εξαιρετικό.


     
  5. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Aφεντεs και .........νοσοs.

    Οι προκαταλήψεις των λαών δε με αφορούν  
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Καλα δεν ειναι ακριβως προκαταληψη παντα.Στο ταο ασ πουμε ειναι ολοκληρη η βαση της θρησκειας.Τελοσπαντων αποψεις επι αποψεων ...  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καθε αλλο!!!!
    Ηταν πολυ γλυκο παιδι, απο ο,τι μου ελεγε πολυ καλος σαν σκλαβος και μαλιστα με πολυ προχωρημενα γουστα, ηταν ομως κοντουλης κατι που δυστυχως εμενα με απωθει λιγο και ισως ειναι και παραλογο αυτο.
    Δεν τον ειδα ποτε σαν κατι αλλο, αλλα οποτε καθομασταν να συζητησουμε, εκεινος μιλουσε και εγω αισθανομουν πως καποιος μου βαραγε σφυριες στο κεφαλι!!!!
    Ισως να ηταν και αυθυποβολη, δηλαδη να συνδιασα τον πονοκεφαλο που ενοιωσα την πρωτη φορα που βρεθηκαμε με το ατομο του, και μετα να επειθα τον εαυτο μου πως οταν τον συναντησω θα νοιωσω πονοκεφαλο.
    Τι να πω? 
     
  8. όχι κατεμέ αυτά είναι λάθος και μούφες (και άνθρωποι έχουνε καταστραφεί πιστεύοντας αυτή την μουφολογία).
    Δεν μπορείς να βασιστείς στην αύρα αλλά στο ένστικτό σου (όσο ανεπτυγμένη είναι η 6η αίσθηση του μέσου ανθρώπου) για τον άλλο / άλλη.
     
  9. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Aφεντεs και .........νοσοs.

    εγω λεω κ τα χαρτια..
    ελα μπρε να σε πω το μοιρα σου.. ματι κακο σε ειδε Για... 
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor

    Εγώ λέω τα βυζιά. Έχω έμφυτο το χάρισμα της βυζομαντίας.
    Όποια κοπέλα (νεαρή παρακαλώ) έχει ανησυχίες για το επαγγελματικό, οικονομικό, συναισθηματικό της μέλλον, παρακαλώ να μου απευθυνθεί άμεσα κι εγώ θα προσπαθήσω να τη βοηθήσω έστω κι αν μου πάρει ώρες.... χουφτώνοντας.


    Υ.Γ. Ανακοίνωση: Σε λίγο καιρό θα λέω και το μουνάκι...
     
  11. masterattilas

    masterattilas Regular Member

    Απάντηση: Re: Aφεντεs και .........νοσοs.

    Η ψυχολογια του σκλαβου απαιτει την αποδοχη του πονου απο εναν κυριαρχο.Οταν αναφερα την συντροφικοτητα σαν παυσιπονο dora salonικα κυριολεκτουσα.Φαινεται δεν το καταλαβες.

    Εγω στην προκειμενη περιπτωση εκανα οτι θα εκανε καθε αντρας.Ολα τα αλλα ηταν επακολουθα.Καλο παντως θα ηταν να αναλυουμε τα γεγονοτα και να μην ειμαστε τοσο μα τοσο ρηχοι και επιφανειακοι.

    Κοπελιτσα.........με 9 μηνων παιδι......παντρεμενη.........και στελεχος μεγαλης τραπεζας.....λιγο δυσκολο το βλεπω!

    Ωραια.......... για προτεινε μας τροπους να αναπτυξουμε την εκτη αισθηση!

    Το ξερω οτι με ματιασανε γιατι ειμαι κουκλος πες μου κανενα καλο ξορκι σε παρακαλω.........και απο εμενα οτι θελεις!
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2008
  12. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Aφεντεs και .........νοσοs.

    Καλό ειναι να μη γενικεύουμε. Αυτο που εκανες εσυ , άλλοι ανδρες μπορει να το βλεπουν και να γελανε.

    Ευχαριστω για το "ρηχη και επιφανειακη"