Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Always Ride......

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Ride a Woman, στις 13 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Ride a horse,ride a moto,ride a woman.......
    Αυτη η πανεμορφη αισθηση του αερα στα μακρια μαλλια μου καλπαζοντας,η μοναδικη εμπειρια της ταχυτητας και η ακορεστη ηδονη που πηγαζει απο την καμπυλοτητα της σαρκας με εχουν φτασει σε σημειο να μην μπορω να καταλαβω τι ειναι αυτο που προτιμαω πιο πολυ.....!!!!!
    Υπαρχει κατι περισσοτερο επιθυμητο απο τα 3;Θα μπορουσα να αγνοησω καποιο διαλεγοντας το αλλο εις βαρος του;Θα με θεωρουσαν φυσιολογικο αν επιχειρουσα κατι τετοιο;
    Oλες αυτες οι αποριες,παρολο που τωρα πια απηλαυσα κατ'επαναληψιν την παραπανω ''αγια τριαδα'',δε λεν να απαντηθουν με τιποτα.....!!!!!!
    Οι εμπειριες σας, η γνωμη σας,το χιουμορ και το γουστο σας ισως με βοηθησουν να πολεμησω τους ''δαιμονες'' του μυαλου μου!!!!!!


    Υ.Γ.....Δεν κανω υποδειξη για την τροπη που πρεπει να παρει,δεν νιωθω ''ιδιοκτητης'' του ''θεματος'' και γενικα σας εχω εμπιστοσυνη...!!!!!! 
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    γιατί να διαλέξεις ανάμεσα στα 3?
    τζάμπα παιδεύεσαι.
     
  3. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Always Ride......

    Μου αρεσουν και τα 3!!!!!
    Το περισσοτερο .......μου τα χαλαει και παιδευομαι!!!!!
     
  4. BeautifullStranger

    BeautifullStranger New Member

    ΜΕ την οικονομική κρίση που έχουμε η εκτροφή αλόγου δεν συμφέρει, το πετρέλαιο όμως αρχίζει να γίνεται πιο φθηνό, μια γυναίκα όμωε δεν μπορεί να προσφέρει την απόλαυση του τρεξίματος με μηχανή... Βρες μια ανέξοδη γυναίκα και μια μηχανή με χαμηλή κατανάλωση σε πετρέλαιο και αρκέσου σε αυτά  
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    βαζω το αλογο και τη γυναικα ......
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ενδιαφέρον
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Re: Always Ride......

    Ερχομαι αμεσως να τα παρω με την μηχανη...!!!!! 
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Always Ride......

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. fauve

    fauve Regular Member

    εγώ προτιμώ το άλογο..... (με τον αναβάτη μαζί   )
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Always Ride......

     
    γουσταρω, τρικαβαλο... 

    για πραγματικο αλογο μιλαω ... john_slave96  
     
    Last edited: 21 Δεκεμβρίου 2008
  11. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Always Ride......

    Γυμνο κορμι και καλπασμος.........!!!!!
    Για σκεψου το...!!!! 
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    φαντάζομε καβάλα πάνω σε μία γυναίκα να βιώνεις την αίσθηση του αέρα καλπάζωντας ..!