Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

anal plug & estim

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος athensbottom98, στις 27 Απριλίου 2022.

  1. athensbottom98

    athensbottom98 New Member

    Καλησπερα στην ομαδα.
    Ειμαι σχετικα νεος στον χωρο με λιγες προς καθολου εμπειρίες, ενω παλαιοτερα απο περιεργια ειχα παρει και ειχα δοκιμασει ενα anal plug στην σχεση μου αυτο αποτλει ακομα ταμπου, μπορει να υποθει μεταξυ μας μεσα στην πλακα αλλα αν το παω στο σοβαρα να χρησιμοποιησουμε κατι τετοιο γινεται σχετικα καθετη...
    Τελευταια μου εχει κατσει ομως στο μυαλο η ασύρματοι δονητες και κυριως αυτοι που μπορεις να τους ελέγχεις μεσω app στο κινητο και ακομα καλυτερα αν εχουν και επιλογη για ηλεκτροσοκ.. Πως θεβρειται θα ηταν πιο σωστο να παω την κουβεντα προς τα εκει και νσ προσπαθησω να βαλω και αυτο στην σχεση;;
    ΥΓ. το μονο απο τετοιου τυπου παιχνιδια που εχουμε δοκιμάσει ειναι μια magic wand ουσιαστηκα.
     
  2. Prefusion

    Prefusion New Member

    Just do it. Βρες τον δικό σου τρόπο. Αλλά πες το. Π.χ. θέλω να σου μιλήσω για κάποιες φαντασιώσεις που έχω. Και μοιράσου τις φαντασιώσεις. Ρώτα αν άρεσαν κάποιες από αυτές κ αν θέλει να δοκιμάσετε. The end