Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Anti-fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος thanasis, στις 25 Φεβρουαρίου 2008.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μπρατόνι είναι και ως τέτοιο αυτοχαρακτηρίστηκε, σαφώς πλην εμμέσως, εν στενώ κύκλω "διασήμων" πολιτικών παραγόντων, κάπου δυο χρόνια πριν...
    Οι ίδιοι πολιτικοί, οι "διάσημοι" ντε, διέρρευσαν το "μυστικό" 15 μέρες πριν, πιθανότερα από τους συμμετέχοντες κάποιος τέως ευρωβουλευτής...
     
  2. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Αυτά που ακούνε οι Νεοέλληνες...

     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Οι μεγαλήγορες γλωσσοπλαστικές ασάφειες που βαπτίζονται και δημιουργικές για να καλύψουν σκαρταδούρα.
     
  4. Οι καπνιστές...αηδία ατέλειωτη
     
  5. Ευχαριστώ, επίσης  
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Οι παντόφλες με ζωάκια που φοράνε οι ενήλικες. Έχει πέσει σαν τούβλο από τον πέμπτο. Ουστ .
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Εμένα μου αρέσουν οι καπνιστές αν και μη καπνίστρια το βρίσκω σεξυ αλλά δεν μου αρέσει να μην με σέβονται όταν δηλώνω ότι δεν αντέχω να έρχεται πάνω μου ο καπνός ή να γεμίζουν έναν πολύ κλειστό χώρο στον οποίο εισπνεω και πραγματικά ζαλίζομαι.
     
  8. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δηλαδή θες να μας πεις ότι ευρισκόμενη σε ενα δωματιο που έχει γινει ντουμάνι, ζαλίζεσαι, χάνεις τον κόσμο, πέφτεις κάτω αναίσθητη και με αυτό τον τρόπο καθίστασαι ευάλωτη προς απανταχού τους καπνιστές ;

    Σε ποιους τα πουλάς αυτά σουιτ ; Εχεις φετίχ με την τσιγαρίλα, κάνεις επίτηδες τον ψόφιο κοριό με το ντουμάνι... και ότι ήθελε προκύψει  
    Γνωστό το κόλπο.
     
  9. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ε δεν πέφτω κάτω άλλα νιώθω έντονη δυσφορία κλπ και πρέπει να βγω έξω.....Αλήθεια είναι πιστέψτε με είμαι καλό κορίτσι εγώ!  
     
  10. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    αλήθεια τώρα ???  
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Γιατί;;; αμφιβάλετε κύριε Μανιπουλάτορα;  
     
  12. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    Τις διατηρώ!
    Τις επιφύλαξεις μου!